ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 03, 2010 9:40 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Zaznaczam sobie wątek 8)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zapraszam na bazarek Kotów i Spółki :) http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=144346

Poddasze

 
Posty: 5773
Od: Śro sty 18, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 03, 2010 9:41 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

To możliwości więcej. :ok:
Pewnie jakaś siatka na stelażu. (gdybym miała duży balkon zrobiłabym metalową)
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Wto sie 03, 2010 9:44 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Maykaw pisze:balkon 1mx1m, czyli żadna rewelacja ale fajnie jakby czasem moje Gwiazdki mogły skorzystac :D


O... to tak jak u nas. To się podzielę naszą partyzancką konstrukcją. W weekend zrobię foty i tu wkleję. Co prawda nie mamy balkonów co 2 piętra ale mieszkamy na ostatnim piętrze więc na jedno wychodzi. Może będzie to jakiś punkt wyjścia dla jakiejś sensowniejszej konstrukcji. Wszystko zrobiliśmy sami bo wyszło znacznie taniej niż profesjonalne osiatkownie (zaśpiewali nam chyba 5 tysięcy). Całość zamknęła się w kilku setkach. No i wytrzymuje użytkowanie 8 tymczasików plus nie jest zamocowane na stałe - czyli teoretycznie nie powinni się czepiać względem elewacji... Tylko nie wiem co zmysł estetyki na to, ale zawsze można dopracować i ulepszyć :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zapraszam na bazarek Kotów i Spółki :) http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=144346

Poddasze

 
Posty: 5773
Od: Śro sty 18, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 03, 2010 9:44 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

joshua_ada pisze:To możliwości więcej. :ok:
Pewnie jakaś siatka na stelażu. (gdybym miała duży balkon zrobiłabym metalową)


u nas właśnie jest stelaż :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zapraszam na bazarek Kotów i Spółki :) http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=144346

Poddasze

 
Posty: 5773
Od: Śro sty 18, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 03, 2010 9:47 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

a to czekam na foty :D

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Wto sie 03, 2010 11:28 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

zaznaczam
ObrazekObrazekObrazek
Takiej miłości się nie rozdziela http://www.youtube.com/watch?v=6au8B1LaAnQ

napdon

 
Posty: 656
Od: Śro wrz 23, 2009 19:37
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 03, 2010 11:32 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

super wątek, bardzo przydatne informacje, dziękuję :)

next

 
Posty: 10
Od: Sob cze 12, 2010 16:39

Post » Śro sie 04, 2010 22:06 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

KTO MI POMOŻE OSIATKOWAĆ BALKON W CZĘSTOCHOWIE ???? !!!! ????

daggie

 
Posty: 1253
Od: Sob cze 19, 2010 15:16
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post » Czw gru 09, 2010 10:33 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

potrzebowałam komuś podesłać zabezpieczenie balkonu więc wstawię przy okazji i tu
viewtopic.php?f=1&t=54414&hilit=vanilka&start=345 na str 24 jest fotorelacja
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Sob sty 22, 2011 15:37 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Mysza pisze:potrzebowałam komuś podesłać zabezpieczenie balkonu więc wstawię przy okazji i tu
viewtopic.php?f=1&t=54414&hilit=vanilka&start=345 na str 24 jest fotorelacja


Ostatnie zdjęcia niezłe. :twisted:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Nie sty 23, 2011 18:52 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Zapraszam do wklejania zdjęć szczęśliwych i bezpiecznych na swych balkonach kiciusiów.
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Wto mar 15, 2011 12:38 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Czw mar 17, 2011 13:46 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Potrzebuję porady.
Zamieszkałam na 4 piętrze i na nasz balkon przychodzi kot sąsiadów! :strach: Tzn. przychodził, wczoraj właśnie Damork osiatkował nam balkon i już nas kocurek nie nawiedzi, ale po innych balkonach nadal będzie łaził :(
Tu są 4 balkony w rzędzie, więc nie wiem, czyj jest ten kot (nie sąsiadki bezpośrednio obok, tylko kogoś z innej klatki, więc nawet nie znam tych ludzi z widzenia). No i czuję, że powinnam właścicieli kota odszukać i z nimi porozmawiać, bo to kwestia czasu kiedy Baryłka (tak go nazwał TŻ) spadnie. Tylko nie mam odwagi i nie wiem, jak zacząć, żeby nie spartolić :? Może liścik napisać i do skrzynki wrzucić? W grę wchodzą dwa mieszkania, można policzyć który to numer lokalu... Tylko trochę się boję, że mnie opieprzą :/

seidhee

 
Posty: 6995
Od: Czw sty 08, 2009 13:03
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post » Wto mar 22, 2011 8:09 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Czesc Wam,

A ja mam dwa przemiłe kociki i bardzo dziwny balkon . Wiszacy, ostatnie pietro i do połowy okna. Masakra :?
Głowię się strasznie co mozna zrobic, jak zabezpieczyc taki balkon.
Najlepsza firma Linarem "ukrywa" sie w Krakowie :) Jakaś inna ok ale tylko Warszawa .... a co ja mam zrobić - mieszkam w Pile.
Moze w Poznaniu jaks firma lub człowiek który miałby blisko i zajmuje się balkonami. POMOCY !!!!

Pozdrawiam i czekam na wieści :kotek: :kotek:
"Szare bure lub pstrokate, wszystkie koty za pan brat, mają drogi swe i płoty, po prostu koci świat…" - Kot Filemon

Alison

 
Posty: 29
Od: Sob mar 19, 2011 19:10
Lokalizacja: Piła

Post » Śro mar 30, 2011 15:51 Re: ZANIM PUŚCISZ KOTA NA BALKON - POCZYTAJ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

seidhee pisze:Potrzebuję porady.
Zamieszkałam na 4 piętrze i na nasz balkon przychodzi kot sąsiadów! :strach: Tzn. przychodził, wczoraj właśnie Damork osiatkował nam balkon i już nas kocurek nie nawiedzi, ale po innych balkonach nadal będzie łaził :(
Tu są 4 balkony w rzędzie, więc nie wiem, czyj jest ten kot (nie sąsiadki bezpośrednio obok, tylko kogoś z innej klatki, więc nawet nie znam tych ludzi z widzenia). No i czuję, że powinnam właścicieli kota odszukać i z nimi porozmawiać, bo to kwestia czasu kiedy Baryłka (tak go nazwał TŻ) spadnie. Tylko nie mam odwagi i nie wiem, jak zacząć, żeby nie spartolić :? Może liścik napisać i do skrzynki wrzucić? W grę wchodzą dwa mieszkania, można policzyć który to numer lokalu... Tylko trochę się boję, że mnie opieprzą :/


:roll:
Nie wiem co doradzić. Może na początek - jeśli masz dostęp do drukarki - wydrukować ulotkę Kotyliona? Moim zdaniem jest bardzo konkretna:
joshua_ada pisze:Ulotka miauowiczów (ze strony Kotylion.pl):
Obrazek Obrazek

(widzę, że chwilowo strona Kotyliona nie działa :( Ale może to przejściowe? Poszukam tych ulotek na dysku i podeślę)


Alison pisze:Czesc Wam,

A ja mam dwa przemiłe kociki i bardzo dziwny balkon . Wiszacy, ostatnie pietro i do połowy okna. Masakra :?
Głowię się strasznie co mozna zrobic, jak zabezpieczyc taki balkon.
Najlepsza firma Linarem "ukrywa" sie w Krakowie :) Jakaś inna ok ale tylko Warszawa .... a co ja mam zrobić - mieszkam w Pile.
Moze w Poznaniu jaks firma lub człowiek który miałby blisko i zajmuje się balkonami. POMOCY !!!!

Pozdrawiam i czekam na wieści :kotek: :kotek:


W pierwszym poście jest taki namiar:
joshua_ada pisze:Możliwości osiatkowania (oferty, rady, opinie):
(...)
zabezpieczenia, Poznań, Warszawa i okolice :arrow: viewtopic.php?t=92902


Nie wiem czy aktualny. Jeśli aktualny - daj znać, proszę :D
:ok:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 316 gości