Kotek nas chyba nie lubi

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 15, 2004 19:18

Moja Kaska(wiek 5 miesiecy) punkt 6.00 budzi mnie mruczeniem i zaczyna sie tulic a to znaczy, ze jest jej pora sniadania i sie dlategi mizia a pzt to w ciagu dnia jak poloze sie na kanape to przyjdzie i sie polozy a tak to to ona zawsze ma cos pilnego doroboty i nie ma czasu na przytulanie a jak jest4em z nia u rodzicow gdzie jest Fela i Ziuta( 2 inne koty 15 i 8 lat)to zapomina o moim istnieniu- ale to jest najpiekniejsze w naturze kota NIEZALEZNOSC! glaskasz je wtedy kiedy one tego chca!
Gość
 

Post » Wto paź 19, 2004 18:56

moje kotki sa staaasznie przytualste (az czasem nie moge uwierzyvc ze to koty) i mam nadzieje ze sie to nie zmieni...
z drugiej strony ma to tez minusik :wink:
trzeba sie koniecznie z dziewczynkami bawic, a zwlazcza z shiba bo jak nie to chodzi wokol nas i miauczy.. takze w nocy mimo ze staralismy sie odzwyczaic dziewczynki od spania z nami - nic z tego nie wyszlo. ok 4 rano shiba zaczyna swoja serenade pod drzwiami i podkop, duna z kolei skacze na klamke 8O
jak juz dlugo sobie nie odpuszczaja to my sobie odpuszczamy i otwieramy drzwi a potem juz tylko mruczenie i hop pod koldre :wink:

ach kocham te moje dziewczynki :1luvu:


ale jakie sa mile jak jesc chca :D
Obrazek
Obrazek

miaa

 
Posty: 900
Od: Wto paź 12, 2004 7:37
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Wto paź 19, 2004 21:58

Jak na razie crosta zaprzestala nocnych polowan, spi sobie grzecznie u nas pod koldra, wtulona najczesciej w moja noge, jestem zdziwiona ze nie jest jej zbyt cieplo. troche possie, troche poudeptuje i cala nasza trojka jest zadowolona :roll:
Obrazek
Obrazek

ranocchia

 
Posty: 622
Od: Śro wrz 29, 2004 6:49
Lokalizacja: Bolonia

Post » Śro gru 29, 2004 23:41

mój kocurek ma 5 miesięcy i kiedy ma ochotę to wskakuje na kolana,mruczy i każe się głaskać ale jak ma schizę to atakuje i drapie i gryzie.A śpi w moich nogach.Wogóle go nie rozumiem :cry:
Gość
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 169 gości