kociak nie chce jeść

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 09, 2004 22:04

moj rudasek tez nie chce jesc :(( musze mu wcisjac do pyszczka kleik ryzowy,glukoze i rumianek :( <tak wet kazal>
Poza tym ma rozwolnienie...martwie sie od niego bo od dwoch dni je bardzo mlao..tylko to co uda mi sie mu podac...Aha dostak jakies antybiotyki u weta..tylko wet mi nie powiedzial co to moze byc..jak myslicie???

maaartita

 
Posty: 53
Od: Sob sie 21, 2004 10:59

Post » Pt wrz 10, 2004 16:30

:strach: :strach: Nie powiedział co to za schorzenie? Dziwne, oby miał rację z tym antybiotykiem, ale może jakaś konsultacja? To, że kicia nie chce jeść kleiku ryżowego, to się nie dziwię, bo to bee, ale jakby się przedłużała biegunka, to kiciek może się odwodnić :strach: Ja bym wymęczyła weta o dokladną diagnozę i spytała jeszcze innego, co o tym sądzi...
Obrazek PumaObrazekOhana
Koty i psy ;) są jak powietrze: wszędzie ich pełno i nie da się bez nich żyć...

Aki

 
Posty: 1610
Od: Pon paź 06, 2003 8:50
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 10, 2004 23:40

dzisiaj bylma u drugiego weta powiedzial ze to moze byc jakies zatrucie pokarmowe i zapalenie jelit :(( dal mu antybiotyk ktory mam mu podawac..powiedzial ze za trzy dni powinno byc lepiej....boze tak mi jest zal mojego koteczka bo widze ze go boli:((( niby sie bawi normlanie fika i bryka ale jednak boli go:((((oupcie ma tak odparzona ze gdy mu smaruje mascia to miauczy bardzo:((( w mojej miejscowosic nie ma juz innego weta wiec moze ey mi cos poradzicie?? boje sie bardzo mojego malego:(((

maaartita

 
Posty: 53
Od: Sob sie 21, 2004 10:59

Post » Pt wrz 10, 2004 23:42

a co do jedzonka to dzisiaj zrobilam mu kluseczki z cieplym mleczkiem zjadl je ze smakiem....kleiku troszke tez zjadl,poza tym babcia ugotowala mu marchwianke<pobonbo dobre na probmey zoladkowe u niemowlat> tez wypil....mysle ze skoro zaczal troszke jesc i pic to sie nie odwodni ale chyba cierpi troszke..:(

maaartita

 
Posty: 53
Od: Sob sie 21, 2004 10:59

Post » Sob wrz 11, 2004 12:58

:ok: Trzymam kciuki za powrót do zdrowia. Babcie dobrze wiedzą, co na żołądek najlepsze :wink: Oby antybiotyk utrafił, zaczął coś jeść, będzie O.K. :ok:
Obrazek PumaObrazekOhana
Koty i psy ;) są jak powietrze: wszędzie ich pełno i nie da się bez nich żyć...

Aki

 
Posty: 1610
Od: Pon paź 06, 2003 8:50
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 11, 2004 15:58

no jesc powoli zaczal...kupka tez jakby jakas lepsza.....
Gość
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 174 gości