Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 04, 2011 19:38 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

:ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

KasiaMM-kociara

 
Posty: 175
Od: Pon cze 28, 2010 13:03
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro kwi 06, 2011 11:23 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Dziękuję pięknie za kciuki !!! Zaczęłam wspaniale bo od grypska :oops: ale ludziska wyrozumiali, więc oficjalnie jestem na urlopie a nieoficjalnie "UMIERAM"... Tak więc w dalszym ciągu bardzo proszę o kciuki.
"Gdzieś na dnie, to tu gdzie jestem ... nie ma słońca ..."

Gdy na świat przychodzi dziecko ...
Nowiny ze Mchów

pupus

 
Posty: 2087
Od: Czw lut 23, 2006 9:47

Post » Śro kwi 06, 2011 11:31 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

zapisze soebi i spokojnie poczytam. Trafiłam przypadkiem a foty w pierwszych postach mnie powaliły :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro kwi 06, 2011 11:35 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

ASK@ pisze:zapisze soebi i spokojnie poczytam. Trafiłam przypadkiem a foty w pierwszych postach mnie powaliły :1luvu:


Dzięki :oops: Od tego czasu chłopaki nieco podrosły :roll:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
"Gdzieś na dnie, to tu gdzie jestem ... nie ma słońca ..."

Gdy na świat przychodzi dziecko ...
Nowiny ze Mchów

pupus

 
Posty: 2087
Od: Czw lut 23, 2006 9:47

Post » Śro kwi 06, 2011 15:01 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Lomatulu! To pewnie z nerwow. Kciuki nadal aktualne :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Śro kwi 06, 2011 16:00 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

pupus pisze:Dziękuję pięknie za kciuki !!! Zaczęłam wspaniale bo od grypska :oops: ale ludziska wyrozumiali, więc oficjalnie jestem na urlopie a nieoficjalnie "UMIERAM"... Tak więc w dalszym ciągu bardzo proszę o kciuki.



Współczuje choróbska.
Nadal trzymam kciuki :ok:
Obrazek
Obrazek

KasiaMM-kociara

 
Posty: 175
Od: Pon cze 28, 2010 13:03
Lokalizacja: Kielce

Post » Sob kwi 23, 2011 12:38 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, kota wypasionego i spokoju świętego !!!
"Gdzieś na dnie, to tu gdzie jestem ... nie ma słońca ..."

Gdy na świat przychodzi dziecko ...
Nowiny ze Mchów

pupus

 
Posty: 2087
Od: Czw lut 23, 2006 9:47

Post » Pon sie 22, 2011 20:13 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

fotki rewelacyjne :D :ok:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sie 30, 2011 9:17 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Ale się zapracowała :evil:
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

Post » Śro wrz 14, 2011 15:39 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Ja również podczytuję i czekam na nowinki! :ok:

Tzu

 
Posty: 176
Od: Czw lip 21, 2011 21:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 31, 2011 16:33 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Uff, przebrnęłam przez cały wątek - strasznie fajny! Czekamy na naszego malca i mam nadzieję, że nasza kochana kota zniesie pojawienie się noworodka dzielnie. Jest straszną pierdołą, za przeproszeniem, lubi być obok, ale na nas nie włazi, nie jest agresywna, nie drapała nigdy i nie syczała. Mam nadzieję, że nowego domownika powita z równą energią, co wracającego z pracy "pana" :D

Na szczęście przez myśl nam nie przeszło, żeby kota oddać przy ciąży - może to zasługa całej "kociej" rodziny i dobrych lekarzy najwyraźniej również zakoconych :wink:

Spiky_Sid

 
Posty: 31
Od: Nie gru 10, 2006 16:01

Post » Czw lis 17, 2011 16:30 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Taak, ja też połowę czasu przeznaczonego na pracę w pracy spędziłam na czytaniu wątku od samego początku :wink:
Mam 3 koty i jedno dziecko w drodze - dołączy do trójki huńcwotów już za 4 miesiące. Oczywiście ani przez chwilę nie miałam dylematów p.tyt.: koty czy dziecko - koty były pierwsze (najstarsza ma 4 lata) i ukochane, a dziecko - cóż, niespodzianka od losu 8)
Jedyne co mnie martwi to straszny strach, jaki moje koty okazują, kiedy odwiedza nas ktoś z dziećmi. I okropna niechęć do gości - od wakacji, kiedy to miałam tygodniowych gości koty mają odcięty dostęp do sypialni, bo maniakalnie "zaznaczały" pościel (ile kołder i poduszek poszło do śmietnika... :roll: ). I ten stan wciąż trwa. Boję się podsikiwania protestacyjnego po kątach. Z ciekawością czytałam o sposobach oswajania kotów z nowym członkiem rodziny i różnych trikach - jak przytulny kocyk w jednym kącie łóżeczka, żeby koty zwabić w to miejsce i zyskać kawałek przestrzeni dla dziecka. Znając moje futra spodziewałam się, że CAŁE łóżeczko i wózek (zależnie od okoliczności) będą zajęte przez koty :D Chciałabym od początku dawać kotom maksymalny dostęp do dziecka - żeby przełamały strach i przekonały się, że taki mały jeszcze im niczym nie zagrozi. Mam nadzieję, że "swojaka" jakoś zaakceptują w odróżnieniu od tych wszystkich obcych dzieci....
Obrazek

Istna

 
Posty: 1380
Od: Sob sty 19, 2008 14:25
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt gru 23, 2011 22:29 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Obrazek
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

Post » Sob gru 24, 2011 14:02 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

WESOŁYCH ŚWIĄT


Obrazek
Obrazek

vega29

 
Posty: 6486
Od: Pt lip 31, 2009 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Post » Sob gru 24, 2011 15:52 Re: Gdy na świat przychodzi dziecko ...:)Maksymilian [']

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt.

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ArturB, Blue, Google [Bot] i 227 gości