Luna i Lestat - juz jestesmy zachipowane :)))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 05, 2004 12:11

betix pisze:ojejku, domyślam sie jak sie martwicie, ale to na pewno nic takiego jakiś pryszcz jejw yskoczyl i tyle, jak nagle wyszedł tak nagle zniknie. :wink:


oby to byly prorocze slowa :ok:

bo w sumie dzisiaj to mi sie wydaje, jakby byl troszke mniejszy...

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Wto lis 09, 2004 9:59

Witam !
Co taka cisza - nic nie piszecie !!
Prosze o przepis na kocie jedzenie
Jaki pokarm i jak przygotować porcje, żeby w zimie - na mrozie jak najdłużej nie zamarzało.Czy tylko pozostanie suchy pokarm ?
Chodzi o moja kocia rodzinę na działce. Właściwie to już nie jest rodzina tylko mała wioska. jak jadę samochodem to zlatują się ze wszystkich stron.Przywoże ok. 2 l jedzenia - ryż z mięsem i warzywami + ok. 1 l mleka.Znika to w mgnieniu oka i muszę zwiększyć porcję. Niestety przyjeżdżam do nich raz na tydzień bo częściej nie mogę.
Jak myslicie pójdę za to do Kociego Nieba ?
Jak tam Wasze koty - Norwegi zdrowe ?
Pozdrawiam
Obrazek

tata Aggatt

 
Posty: 30
Od: Wto lis 18, 2003 13:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto lis 09, 2004 10:29

tata Aggatt pisze:Prosze o przepis na kocie jedzenie
Jaki pokarm i jak przygotować porcje, żeby w zimie - na mrozie jak najdłużej nie zamarzało.Czy tylko pozostanie suchy pokarm ?
Chodzi o moja kocia rodzinę na działce. Właściwie to już nie jest rodzina tylko mała wioska. jak jadę samochodem to zlatują się ze wszystkich stron.Przywoże ok. 2 l jedzenia - ryż z mięsem i warzywami + ok. 1 l mleka.Znika to w mgnieniu oka i muszę zwiększyć porcję. Niestety przyjeżdżam do nich raz na tydzień bo częściej nie mogę.

tato Aggatt :) czy zgodziłbyś się założyć na ten temat nowy osobny wątek? Myślę, że warto bo wówczas łatwiej na niego trafia zarówno Ci, którzy WIEDZĄ, jak i ci, którzy pytają.
Ja też mam działkę i raz w tygodniu podkarmiam koty działkowe, co prawda tylko dwa obecnie. Przywożę tyle ile zjedzą od razu, plus zostawiam suche.

Hana

 
Posty: 10123
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Wto lis 09, 2004 10:33

Nawet nie pomyślałem o nowym wątku z tym pytaniem. Szczerze mówiąc nawet nie umiem go założyć . może moje dziecko cos poradzi staremu ojcu ? ( bo na razie siedzi cicho.)
Pozdrawiam
Obrazek

tata Aggatt

 
Posty: 30
Od: Wto lis 18, 2003 13:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto lis 09, 2004 10:43

Kliknij na "Nowy temat" u góry (lub u dołu) strony. Wpisz tytuł i treść wiadomości. I wyślij. :)

Hana

 
Posty: 10123
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Sob lis 20, 2004 11:23

No to pierwsze kroki w kierunku przeprowadzki do londynu zostaly poczynione :lol:

wlasnie wrocilismy od veta... oba kociaki sa zachipowane... balam sie tego strasznie, ale one jakby w ogole prawie tego nie poczuly, nawet nie pisnely :D maja teraz swoje paszporty i jeszcze badanie na antyciala wscieklizny i bedziemy mogli jechac :lol:

a w ogole dumna z nich bylam, bo przez cala godzine (tyle trwalo wpisywanie danych) zachowywaly sie bardzo grzecznie. Luna siedziala na stole i w ogole sie nie ruszyla :D Kochane malenstwa... :D

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Sob lis 20, 2004 11:24

Grzeczne koteczki nieslychanie :-)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lis 20, 2004 12:42

Super :ok:
Gratuluje grzecznym koteczkom odwagi i Tobie, ze nie panikowałaś ( przynajmniej na zewnątrz 8) )
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Sob lis 20, 2004 13:33

kameo pisze:Super :ok:
Gratuluje grzecznym koteczkom odwagi i Tobie, ze nie panikowałaś ( przynajmniej na zewnątrz 8) )


ja nie panikowalam?? :wink: wykonalam okolo 10 telefonow, zeby sie upewnic, ze to na pewno nie boli, ze nie bedzie powiklan itp. a i tak chodzilam jak na szpilkach od rana... ciesze sie, ze juz mamy to za soba...

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Sob lis 20, 2004 13:38

Czyli jednak? :lol:
Trzymam kciuki i caly czas mysle o tobie. Dawaj znac jak wszystko przebiega
Obrazek Obrazek Obrazek

zojka

 
Posty: 1345
Od: Pon lut 24, 2003 14:19
Lokalizacja: W-wa Białołęka

Post » Sob lis 20, 2004 14:03

Aggatt pisze:ja nie panikowalam?? :wink: wykonalam okolo 10 telefonow, zeby sie upewnic, ze to na pewno nie boli, ze nie bedzie powiklan itp. a i tak chodzilam jak na szpilkach od rana... ciesze sie, ze juz mamy to za soba...


Nie bój nic :mrgreen: Michalski zdążył już przy nas przywyknąć do panikujących "pańć" :mrgreen:
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lis 20, 2004 14:39

TŻ Oberhexe pisze:
Aggatt pisze:ja nie panikowalam?? :wink: wykonalam okolo 10 telefonow, zeby sie upewnic, ze to na pewno nie boli, ze nie bedzie powiklan itp. a i tak chodzilam jak na szpilkach od rana... ciesze sie, ze juz mamy to za soba...


Nie bój nic :mrgreen: Michalski zdążył już przy nas przywyknąć do panikujących "pańć" :mrgreen:


dr Michalskiego wypytywalam wczesniej :lol: chipowalam na Cieplickiej, bo na razie tylko tam u nas mozna. choc "nasza" lecznica tez juz ma pozwolenie :D reszte badan bede juz oczywiscie robic na Grobli :D

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Sob lis 20, 2004 14:40

zojka pisze:Czyli jednak? :lol:
Trzymam kciuki i caly czas mysle o tobie. Dawaj znac jak wszystko przebiega


zojka - jednak :lol: juz nie moge sie doczekac... a to jeszcze 9 mcy :roll: dziecko bym zdazyla urodzic :wink: :lol:

musze teraz wybrac jakies ladne zdjatka do paszportow :D

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

Post » Nie lis 21, 2004 18:22

Aggatt pisze:
zojka pisze:Czyli jednak? :lol:
Trzymam kciuki i caly czas mysle o tobie. Dawaj znac jak wszystko przebiega


zojka - jednak :lol: juz nie moge sie doczekac... a to jeszcze 9 mcy :roll: dziecko bym zdazyla urodzic :wink: :lol:

musze teraz wybrac jakies ladne zdjatka do paszportow :D

Coz to jest 9 miesiecy dla kobiety jesli chodzi o wybranie odpowiedniego zdjecia do paszportu... :lol:
czy to dla niej samej czy jej kotow... :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

zojka

 
Posty: 1345
Od: Pon lut 24, 2003 14:19
Lokalizacja: W-wa Białołęka

Post » Nie lis 21, 2004 20:07

zojka pisze:
Aggatt pisze:
zojka pisze:Czyli jednak? :lol:
Trzymam kciuki i caly czas mysle o tobie. Dawaj znac jak wszystko przebiega


zojka - jednak :lol: juz nie moge sie doczekac... a to jeszcze 9 mcy :roll: dziecko bym zdazyla urodzic :wink: :lol:

musze teraz wybrac jakies ladne zdjatka do paszportow :D

Coz to jest 9 miesiecy dla kobiety jesli chodzi o wybranie odpowiedniego zdjecia do paszportu... :lol:
czy to dla niej samej czy jej kotow... :wink:


:ryk: :ryk:

pewnie, minie jak z bicza strzelil :lol:

Aggatt

 
Posty: 1958
Od: Sob sie 09, 2003 13:36
Lokalizacja: Caerphilly (kiedys Bydgoszcz)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasik66, Kicia_Lili, magnificent tree, Silverblue, Zeeni i 239 gości