Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 18, 2010 15:57 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Dziękujemy za życzenia Jolu. Przepraszamy za milczenie ale nie miałam chwile dostepu do kompa :evil:
Ale teraz juz mamy z górki :D Parę fotek czyli co moje koty robią w niedziele :twisted:

Akcja z kranu kapie woda :kotek:
Obrazek
Obrazek

No i ulubiony punkt obserwacyjny moich tygrysów :kotek:

Obrazek

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pon kwi 19, 2010 9:50 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

zdjecia obejrzalam z radoscia :)
i pozostale w galerii tez, kilka z nich po raz pierwszy

kotki sa szczesliwe, to widac

woda i wysokosci - tez wsrod moich kotow ciesza sie duzym zainteresowaniem :)


dzieki! :1luvu:
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Pon kwi 19, 2010 19:15 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Jolu to są moje słonczka kochane :kotek: :kotek: :kotek: To one mnie witają kiedy wracam do domu z pracy,to one mi towarzyszą na każdym kroku. Teraz sobie nie wyobrażam mieszkania bez kota. Śmiać mi się chce jak ktos mówi,że kot śmierdzi. A jak jeszcze usłyszą że mam trzy gwiazdy... no to wtedy słyszę" trzy koty ? to musi ci w domu śmierdzieć " no i te wierzenia,że kot w nocy dusi albo rzuca się na twarz i masakruje :ryk: Ja mówię.. no tak bo kot nie ma innego zajecia tylko w nocy dusi domowników...obgryza im stopy itd Debilizm ludzki nie zna granic. A co ten biedny kot ma na obrone... pazurki, mały pysio z maleńkimi ząbkami ? Ech szkoda gadać....
Nicponie gniają, szaleją, polują na siebie. A Garfi ma teorie jedną " jesli tego nie zjem to chociaż się tym pobawie :D " I tak jak już widzi że obieram ziemniaki, czatuje obok ,kradnie obierki i.... gra nimi po całej podłodze. Dandi to powaga chodzaca, grzeczna ale od czasu do czasu lubi pyskować. Mizianie ...widziane wtedy jak Jego Wysokość sam przyjdzie. Dusia zwana Dudkiem... no bo to taki Dudek świata ciekawy. Motto życia " Wszystkie dziury i zakamarki MOJE !!" Jeśli kota nie ma dłuższą chwile szukać jej należy.....wszędzie (szafy, szafki,balkon, na szafach ,miedzy poduszkami itd) A Dudek jak rasowa kobieta towarzyszy mi w czasie kąpieli. Wtedy możemy sobie spokojnie pogadać i ponarzekać na facetów jacy to oni są BE . Ona uwielbia szmatki,koraliki,dodatki,torebki to 100 % kobieta. :ok:

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Czw kwi 22, 2010 0:34 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Ładniutko u WAS cieszymy sie bardzo.Maluszek urósł :) A jego mamunia dalej u nas już na stałe.Koty po generalnym remocie.Dex po czyszczeniu zebów I wiesz co kochana mam drugiego psa mixsa miśliwskiego suczke.Jakas baba mi ją wcisła w ręce u nas na targu wrrrrr...I mamy szczęśliwą 7 zwierzaków.Teraz na nas się gapią jak na nienormalnych .....

Fajnie kociaki, urosły to jest bardzo miłe jak sie na to patrzy że wszystko jest okey:)I że warto je zabierać żeby oddawać porządnym ludzkim istotą. :1luvu:
Puśka Dex Natasza Patryk Gizmo Bryza Kropka ..pies Borys i królik Lolek

wercia

 
Posty: 1513
Od: Czw paź 13, 2005 8:32
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro cze 30, 2010 4:53 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Krótkie sprawozdanie po długim milczeniu :D U nas wszystko OK. Cała trójka ma sie zdrowo. Garfi powoli przygotowuje sie do odjajczenia. Dusia miziata kobieta i wielce ciekawska wszystkiego, Dandi dumny książe i władca m-4 , Garfuś mała gaduła który co by nie robił mówi miau , gada i gada a może narzeka ? :?: Na balkoniku spedzają cały czas, znowu mają dżungle , a gdy gorąco to leżą w donicach na trawce i słodko kimają. Pozdrawiamy !!

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro cze 30, 2010 19:21 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

dziekujemy za wiesci :)

ciesze sie ze u was tak sielsko anielsko... - wylegiwanie sie w dzungli.. ekstra!


pozdrawiam was serdecznie
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw paź 14, 2010 16:00 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Długo nas nie było ale wszystko OK. Moje "aniołki" czuja się dobrze. Upolowały ostatnio na balkonie sikorke. Mala malpa musiała przejść przez oczka siatki. Szans nie miała. Przyniesli i połozyli ja pod drapakiem. :D

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Czw paź 14, 2010 16:40 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

uuuuuuuu, nie dobre kotki
szkoda sikorki
pobawili sie, zepsuli i porzucili
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Pon paź 18, 2010 16:50 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Trzy koty, trzy charakterki :kotek: :kotek: :kotek: Dusia moja przyjaciólka tylko mnie lubi i moja mame, reszte towarzystwa olewa.Bardzo ciekawska. Towarzyszy mi w łazience w czasie kąpieli wtedy sobie gadamy na takie babskie tematy :D Dandi dumny nie tykać nie dotykać jak bede chciał to przyjdę sam :D usiade na dupci i bedę prosił jak pies o mizianie :D Garfie przylepa numer 1 miziak okrutny, piescioch i rozrabiak. UWAGA !! Złodziej!! :D

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro mar 06, 2013 9:55 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębi

hej :)
co u was?
kilka słów proszę :D

ja dzisiaj rozmawiałam z opiekunem mamy Dusi i Dandiego - u niej wszytsko dobrze, mam nadzieje że od was będą równie dobre wieści

pzodrawiamy!!!!!
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw sie 14, 2014 16:38 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębi

Witamy, wieki nie było nas na forum. Ale u nas wszystko ok. Nic się nie zmieniło tylko latek nam przybyło. Dusia to drobniutka moja córeczka, Dandek pyskacz ale miziak, Garfuś kluseczka ukochana bez ziąbóla kła. Musieliśmy usunąć u pana doktora. Tak nam się powoli życie toczy :ok:

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pon wrz 01, 2014 20:37 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębi

Dropsiara pisze:Witamy, wieki nie było nas na forum. Ale u nas wszystko ok. Nic się nie zmieniło tylko latek nam przybyło. Dusia to drobniutka moja córeczka, Dandek pyskacz ale miziak, Garfuś kluseczka ukochana bez ziąbóla kła. Musieliśmy usunąć u pana doktora. Tak nam się powoli życie toczy :ok:

cześc!!

Ja też od jakiegoś czasu jestem gościem na forum

cieszę się że napisałaś, dobre wieści :)

może jakieś zdjęcia??

mam kontakt z opiekunem mamy rodzeństwa D :)

też ma się dobrze, fajne domy znalazła cała rodzinka :)

pozdrawiam!!
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Śro wrz 03, 2014 15:21 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębi

Dusia
Obrazek

Dandek
Obrazek

Garfuś
Obrazek

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro maja 27, 2015 21:51 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębi

Dropsiara pisze:Dusia
Obrazek

Dandek
Obrazek

Garfuś
Obrazek

jakie cudaki :1luvu:

dzisiaj mnie wzięło na wspominki, po obejrzeniu rozmruczanego filmiku z mamą Duśki i Dandiego :)

to już 7lat minęło!!

ale ten czas leci


pozdrawiam ciepło
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie maja 29, 2016 16:14 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębi

Co u Was?
Dropsiara, zaglądasz czasem? napisz parę słów

pozdrawiam
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek, indianeczka i 89 gości