Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 14, 2009 19:32 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

O jak smutno :( A maluszek sobie śpi !!

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Nie lis 15, 2009 11:19 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Podczytuję 8)
A fotki będą?

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Nie lis 15, 2009 13:25 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

pozdrawiam i mizianki sle :kotek:
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie lis 15, 2009 21:07 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

To jest łobuziak !! Byłam w pracy wracam przed chwilą a on szaleje !! Mieszkanie opanowane. Dosłownie był juz wszędzie !! Na stole, pod stołem, na koszu wiklinowym, parapecie, on nie skacze on lata !! Dandi mu towarzyszy, trochę fukaja od czasu do czasu na siebie ale to chyba tylko tak dla potrzymania tradycji fukania :D Dusia trzyma sie na uboczu i tylko obserwuje.Zdjęcia będą jutro :ok:

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Nie lis 15, 2009 22:20 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Trzymamy za słowo. Też chcemy zobaczyć latające kocię :D

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pon lis 16, 2009 15:31 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

MaybeXX pisze:Trzymamy za słowo. Też chcemy zobaczyć latające kocię :D


Ja też chce zobaczyc jak mó podopieczny sobie radzi :1luvu:
Puśka Dex Natasza Patryk Gizmo Bryza Kropka ..pies Borys i królik Lolek

wercia

 
Posty: 1513
Od: Czw paź 13, 2005 8:32
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pon lis 16, 2009 15:37 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

No niestety mój mąż jak zwykle wywiózł aparat do pracy. Kazałam mu przywieź no i tak sobie czekam..........

Moi rodzice nie potrafią zapamiętać Garfield i mówia na niego " Duperelek " :D Nawet mój tata sie w nim zakochał chociaż na początku był na NIE !! Moja mama ,wiadomo zakochana tylko piszczy na jego widok. Śpi ze mną , mąż narazie na wygnaniu dobrowolnym w stołowym. Na początku dla Dusi i Dandiego mały to była sensacja. Tylko go obserwowali. Teraz wszystko powoli wraca do normy. Nawet Przyszły do mnie spać w nocy ale były czujne i każdy ruch małego był obserwowany. O 4 rano Garfield obudził się, pobawił moją ręką, wyszedł do kuwetki,napadł Dandiego ( zachciało mu się zabawy) i poszedł spać dalej.
A w niedziele...
Jak to porządny kot poszedł do kuwety zrobił swoje i zamiast zakopać swoje skarby zaczął je obwąchiwać ale tak nieszczęśliwie, że .... wsadził nos w kupcie i tak biedak siedział w tej kuwecie i próbował to coś usunąć z nosa. :D :D


Dziś rodzeństwo DD było na szczepieniu. Wzeliśmy z tatą dwa transportery i heja do weta. Jak dobrze że mamy go tak blisko. Dandi całą drogę darł się w niebogłosy, Dusia nic. W poczekalni musieli mieć transportery odwrócone tak żeby mogli sie widzieć bo płakać nie przestawał. Płakał jak dziecko. Jedno małe ukłucie i do domu. I znowu to samo syrena włączona, a my zapylamy szybko do domciu. :D :D :D

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Wto lis 17, 2009 13:26 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

jak sie czuja Dusia i Dandi po szczepieniu? wszystko ok?

cierpliwie czekamy na zdjecia kociakow :1luvu:

pozdrawiam cieplo
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Wto lis 17, 2009 18:11 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Też jestem ciekawa co u Was słychać. No i fotek nie mogę się doczekać :oops:

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro lis 18, 2009 18:58 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

No i nareszcie wyrobiłam się z fotkami :D Patrzcie i podziwiajcie :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wyluzowana Dusia :D

Obrazek

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro lis 18, 2009 19:10 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

piekny rudzielec!!!:1luvu:

w ogole cala trojka jest sliczna!! :D

widac tez Dandiego na przedostatnim zdjeciu 8)
usciski dla wszystkich
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Śro lis 18, 2009 19:39 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Dandi to taki jego "tatuś" :D Liże go, bawi się z nim a jak trzeba to pogoni. Jednym słowem wziął się za wychowywanie małego :D Dusia nie... ona raczej trzyma się na uboczu, obserwuje co się dzieje. Ona jest płochliwa to trochę czasu musi minąć . Po szczepieniu czują się dobrze :D Szaleją jak zwykle no i apetyt im dopisuje :D
Wszyscy śpimy razem :D Dusia i Dandi po mojej stronie, Duperelek po stronie męża. Czasami jesteśmy tak skuleni bo hrabiostwo się rozwala :D Ostatniej nocy mówię do męża " nie pchaj się bo ja mam ta dwójkę obok" a on " a za mną Duperelek". Zagladam, rzeczywiście rozwalony mały. Wzięłam go między poduszki :D Oj małe to łóżko małe :D

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro lis 18, 2009 19:40 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Łoooo Jesuuuuu Wiesz ja myśle ze on był dla Was .
Widac ze juz sie rozluznil bo ladnie mu z oczu patrzy.Bardzo sie ciesze ze go wtedy zabralam i ma superowy domek :mrgreen:
Puśka Dex Natasza Patryk Gizmo Bryza Kropka ..pies Borys i królik Lolek

wercia

 
Posty: 1513
Od: Czw paź 13, 2005 8:32
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt lis 20, 2009 14:00 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

On jest szczęśliwy :D Kiedy tylko miałknie przchodzi Dandi i go wącha, Dusia też przychodzi ale jak to ona jest baaardzo ostrozna i przyglada mu sie z daleka. Apetycik mu dopisuje :D Wcina az mu się uszy trzesą :D Dziś wyszedł na balkon... oknem !! Ale ja się boję bo on malutki i wydaje mi się że przeciśnie się przez szparki. Co prawda mój mąż się śmieje ale ja się boję. Niech podrosnie to wtedy wyjdzie. aaaa dzis zarzadał aby go posadzić na parapet. Siedział i patrzył na swiat. Podsunełam mu krzesło aby mógł sobie zejść. Ale rabanu narobił: JA muszę wejść i koniec !!! płakał i płakał. Uparciuch, ma charakterek. A Dusie to sobie goni normalnie dla jaj :kotek: A ona ucieeeeeka i fuczy . :D

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt lis 20, 2009 14:10 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

maluszek ustanawia nowy porzadek ;)
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 130 gości