WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 20, 2012 21:18 Re: WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

jopop, ja nie karmie od wczoraj, akurat na Pradze OŚ dbała o Konesera dosyć mocno, sama woziłam więcej niż 10 puszek, no ale to było kilka lat temu, kiedy trzymaliśmy zapasy w Koneserze, wiem, że cięcia są wszędzie, niemniej chyba warto żeby się więcej niż jedna osoba zarejestrowała, bo jak piszę, od dawna nie mam wsparcia ani z gminy ani z żadnej fundacji.
Wydaje mi sie, ze Migota, proszac panią Ewę o zastępstwo zadbała o karme dla Konesera? Wiem, ze gosiar woziła jej wór karmy, musiała karmić nie tylko koneserowce?

Za telefon do pani Ewy dziękuję.
Mam nadzieje zresztą, że może z rokiem szkolnym coś się ożywi i będzie nas więcej.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Nie sie 26, 2012 11:55 Re: WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

Z p. Ewą to jest tak, że ja prosiłam ją o pomoc chociaż w weekendy, ale ona uważa, że trzeba karmić co dzień więc tak karmiła. Sibia, o Twoich czwartkach wiedziała. Ale czwartek i weekend to wg niej za mało. Cóż, jest po prostu odpowiedzialna do bólu. Dlatego do tej pory nie chciałam jej angażować w Koneser, ale teraz już nie miałam wyjścia.
Karmy od gosiar koty nie chciały jeść, tak mówiła.
A poza tym, do niej ciągle przychodzą ludzie po karmę więc jeśli akurat coś ma to zawsze się podzieli, nie umie odmówić. W końcu to dla kotów. Ja nie ogarniam jakim cudem ona żywi te wszystkie koty i mamę i siebie.
Ja już wróciłam ale karmy nie mam a budżet zerowy. :(
Obrazek

Migota

 
Posty: 3865
Od: Sob mar 29, 2008 20:57
Lokalizacja: Wa-wa Praga Płn

Post » Pon wrz 03, 2012 8:03 Re: WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

Alarm trwa.
Ale jest i dobra wiadomość. Prace budowlane stanęły więc koty będą miały spokój. Tylko po co było to całe zamieszanie i odcięciem dostępu karmicielom i kolejną przeprowadzką? :?
A ciąg dalszy wątku o Koneserowcach tutaj viewtopic.php?f=1&t=145221
Obrazek

Migota

 
Posty: 3865
Od: Sob mar 29, 2008 20:57
Lokalizacja: Wa-wa Praga Płn

Post » Czw lis 15, 2012 12:10 Re: WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

Kopiuję prośbę o pomoc z aktualnego wątku koneserowców.

Edit, 12.12.2012:
Prosimy o wsparcie w karmieniu kotów. Z bazarku mam na razie 43 zł, a potrzebuję jeszcze 100 zł żeby kupić 15 kg Puriny Cat Chow.
Jeśli wydam te 43 zł na karmę to starczy co najwyżej na 3 kg, a te na 4-5 dni. A co dalej?
Ewa też już nie ma się do kogo zwrócić o pomoc, a poza Koneserem karmi jeszcze w dwóch miejscach + ponad 20 kotów w domu.
Oczywiście przyjmiemy również karmę.

Potrzebujemy też trochę polaru, żeby dołożyć do nowych budek i wymienić w starych bo jest już bardzo brudny.
Obrazek

Migota

 
Posty: 3865
Od: Sob mar 29, 2008 20:57
Lokalizacja: Wa-wa Praga Płn

Post » Pt lis 16, 2012 14:50 Re: WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

Zrobiłam mały bazarek, jeszcze poszukam jakichś rzeczy.
viewtopic.php?f=20&t=148151

gosiar

 
Posty: 5132
Od: Sob paź 29, 2005 12:30
Lokalizacja: WARSZAWA

Post » Sob gru 15, 2012 0:32 Re: WAW Koty z Fabryki Koneser. No i jest maluch...

*koteria* pisze:Jutro Koteria weźmie udział w Jarmarku Praskim. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko, w godzinach 11.00 - 19.00, w siedzibie Teatru Konsekwentnego.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 70283.html

http://wawalove.pl/Za-darmo-Grudniowy-J ... aski-a7408

A ponieważ to Koneser, będziemy też zbierać jedzenie dla kotów z Konesera, którymi opiekuje się kilka forumowiczek :D
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 230 gości