POTRZEBNA PILNA POMOC DLA MOICH KOTÓW!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 01, 2011 13:04 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Anna G-R pisze:Rubenal 300 mg,Ipakitina 150g,Esseliw forte,insuliny nie pisze bo i tak nie da sie jej przeslac musi byc w warunkach chlodniczych,potrzebne teraz sa dla Sfinksa podklady 90x60 bo na razie nie jest w stanie korzystac z kuwety,Uro-Pet,Furagin,Amylan,Espumisan,Nospa-forte,Prilium 150mg,Pramolan/lek uspokajajacy i przeciwlekowy dla Borysa i Tinki bo niestety maja stwierdzona nerwice lekowa przewlekla/Urosept.Jezeli ktos by mial Ditropan - jest to lek dla Tytusa /psa po uszkodzeniu kregoslupa/ktory pomaga mu utrzymac mocz i kal.Jest to lek ludzki.Insulinowki strzykawki BD Micro-Fine plus U-40 1ml z igla wtapiana nie nakladana,potrzebne sa terz ciagle podklady dla Bobika 60x40 wykukalam tanie i takie kupuje w Rossmanie nazywaja sie Baby Drem jak jest promocja to 10 szt koszt 9.90.Dla Borysa Majki i Sfinksa potrzebna jest tez Pokrzywa w tabletkach dziala moczopednie i obniza poziom cukru.
Diety to nerkowa mokra /niestety Sfinks i Maja nie maja zabkow wiec nie pokryza a moczonej nie chca jesc/np.animonda nieren szalka,na kamice moczowa sucha np S/D,ASD,Urynary HD,firm/podaje w kolenosci/Hils,Trovet,Royal,K4 firmy VET-Concept dieta hipoalergiczna i na niewydolnosc trzustki nphypoalergenic lub intestinal gastro moderate calorie i tym podobne.No i normalne jedzenie dla zdrowych kotow suche i mokre.Cokolwiek z tych rzeczy jezeli ktos by mial lub mogl kupic byloby wielka ulga i radoscia dla zwierzakow.
Dzisiaj Sfinks czuje sie juz znacznie lepiej troszke zjadl samodzielnie ale nie jest zadowolony ze jest w klatce wprawdzie duzej poltora metra na metr ale to i tak dla niego niefajnie,a poniewaz musi byc do wyjecia drenu bezpieczny i w warunkach niemal sterylnych stad to "wiezienie".Mnie sie to tez nie podoba ale wiem ze dla jego bezpieczenstwa tak jest lepiej.
Mam nadzieje ze bedzie sie dobrze goilo mimo iz ma cukrzyce i ze po tej operacji jak nauczy sie chodzic bedzie znowu wesolym tygryskiem jakim byl wczesniej.Reszta na razie sie trzyma jako tako.Bazylus jak Bazylus mruczaco przytulastynma podleczony pysio i na razie jemy samodzielnie co mnie ogromnie cieszy bo byl juz moment ze nie dawal sobie sam rady.Na razie poniewaz jest poprawa sprawa z operacja jest zawieszona.Z jednej strony ja sie ciesze bo wiem jak technicznie ma taki zabieg wygladac i ogarnialo mnie przerazenie na sama mysl o tym.No i wiadomo zawsze jest ryzyko niepowodzenia a on jak wiecie juz dosc sie nacierpial.


Postaram się o te ludzkie leki (to mogę) i podkłady.
Napisz mi na pw czy coś się zmieniło odnośnie leków i o wymiary podkładów bo nie chce kupić nieodpowiednich.
I poproszę o adres do wysyłki.

Wszystkiego Dobrego w Nowym 2011 Roku!

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 04, 2011 16:35 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu?

Napisz mi czy te leki dalej potrzebują koteczki?
Jakie podkłady najlepiej by Ci pasowały?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 04, 2011 20:41 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Czesc Kasiu
Leki ludzkie wszystkie te ktore we wczesniejszym poscie sa dalej aktualne cokolwiek sie da kupic bedzie super.Podklady ten rozmiar jak wyzej czyli 60x60 firma obojetna tylko do tej pory najtaniej bylo w Rossmanie.Przepraszam ze nie odpowiedzialam od razu ale nie mialam czasu.Adres do wysylki:
Anna Glowaka Rutkowska
ul.Zaleskiego 10/7
31-525 Krakow
Z gory slicznie dziekuje bo w mojej sytuacji kazda pomoc jest ogromnej wagi i znaczenia.Sa takie momenty ze brakuje na wszystko Sory ze pisze tak lakonicznie ale zlapalam zapalenie zatok i glowa boli tak potwornie ze z trudem widze literki na klawiaturze ale naprawde jestem ogromnie wdzieczna i moje tygryski tez za kazdy dar jaki otrzymamy.
Serdecznie sciskam :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 04, 2011 20:54 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu, na pewno podkłady 60x60?
Bo wcześniej pisałaś, że 90x60 i 60x40? Mnie wszystko jedno jakie, ale najlepiej podaj mi takie jakie są Wam najbardziej potrzebne.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 04, 2011 21:37 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Kasiu, te z Rossmana są dla Bobisia, ona mają chyba 60 x 60, w Rossmanie są tylko jedne, Baby Dream, i tylko jeden rozmiar, to właśnie te. Te większe podkłady dla Sfinksia.
Aniu, Prześlę Ci niepełne opakowanie No-Spy Forte, dostałam od kogoś, kto nie potrzebuje już, bez 4 tabletek, ale i tak się przyda - to jest na receptę, więc normalnie w aptece nie kupię. Wyślę Ci też od Ani Rylskiej lek na nerki, którego jej koty nie mogą brać, i szkoda, żeby się zmarnowało (któryś wymieniony przez Ciebie, nie pamiętam który). Ściskam Was mocno.
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Śro sty 05, 2011 5:19 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Ja nie kupuje podkładów w Rossmanie tylko w innym sklepie i dlatego chciałam kupić wymiary takie jakie są potrzebne.
Dobra, idę do pracy.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 05, 2011 9:36 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Chodziło mi o to, że Ania mówiła o tych Rossmanowych, a one na pewno są 60 x 60 i nie ma innych rozmiarów :)
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Wto sty 18, 2011 21:54 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu paczka dotarla dzisiaj.Moje tygryski bardzo dziekuja zwlaszcza za zabawki ile radochy maja az milo popatrzec :ryk: .
Ja natomiast dziekuje za leki i cala reszte/zwlaszcza ta slodka i nie tylko :) /,nie pamietam kiedy dostalam takie pysznosci.
Nie pokazywlam sie na forum bo zachorowala powaznie Tosia /ma rozpoznanego nowotwora zlosliwego i alergie pokarmowa oraz okolo 11tu 12tu lat/miala byc operowana ale w miedzyczasie zachorowal Manio i wetka bala sie jej otwierac zeby nie oslabic koty na tyle zeby nie zlapala bialaczki.Mani odszedl kwarantanna minela i rozchorowala sie Tola.
Rozpoznanie niepokojace jest zapalenie pluc i teraz nie wiadomo czy to infekcja czy przerzuty do pluc wywolaly stan zapalny/przeswietlenie jest niejednoznaczne/wyszlo rowniez ze ma odme na lewym plucu.Przez tydzien dostawala antybiotyk ze skutkiem bardzo dobrym ale przedwczoraj przyszedl kryzys pojawil sie katar goraczka oraz dusznosci.Wczoraj bylam u weta dostala juz antybiotyk dozylny zmienione leczenie .Na dzien dzisiejszy jest poprawa ale jak wiesz jedna jaskolka wiosny nie czyni wiec jestem umiarkowanie szczesliwa.
Afatimko od Ciebie rowniez przyszla paczuszka i nawet nie wiesz jak wazny byl ten proszek na nerki od Ani Rylskiej/wlasnie mi sie konczyl i nie bardzo bylo za co kupic/.Bardzo Ci dziekuje za to ze zawsze o mnie pamietasz.Za podeslana kase kupilam im insuline i rubenal na nerki.
Bardzo Cie prosze podziekuj w moim imieniu p.Ani za leki.
Postaram sie na biezaco informowac o stanie Toli.Na razie reszta futerek sie trzyma w zdrowiu i oby tak dalej bylo.
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 18, 2011 22:06 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu, nie ma za co, akurat w tym mogłam pomóc.
Przepraszam że trochę to trwało ale wczoraj dopiero odebrałam podkłady i do tego tak mało. :evil:
Za jakiś czas Ci ich doślę jak dostanę resztę.
Zabawki są nowe i moje koty się podzieliły tym co mają w nadmiarze.

Trzymam kciuki za Twoje koteczki i całuje je wirtualnie w czółko.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 19, 2011 11:06 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

I ja też kciuki trzymam. Aniu, u Ciebie idzie RC Convalescence w proszku?
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Śro sty 19, 2011 17:28 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

idzie zwlaszcza u tych ktore sie zakatarza i nie moga jesc wtedy trza je convalescentem karmic.
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sty 23, 2011 21:09 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

W piatek o 9ej rano odeszla Tosia na nagly atak serca na moich rekach.Nie moglam nic zrobic.Nie pisalam o ty od razu bo nie moglam nie bylo sily.Stan Toli pogarszal sie z dnia na dzien i wlasciwie decyzja o uspieniu jej byla podjeta zeby nie cierpiala.Umowiona bylam po poludniu.Nie zdazylam.
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sty 23, 2011 21:56 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Tosiu...['] :cry:

Przytulam Aniu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 26, 2011 15:50 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Jest mi trudno o tym pisac zbieralam sie z tym cztery miesiace choc "oglednie" pisalam ze jest bardzo ciezko.Sytuacja na dzis wyglada tak ze boje sie dnia jutrzejszego.W ubiegly poniedzialek zdjeto mi licznik elektryczny bo nie mialam z czego zaplacic to samo grozi mi z gazem.Wegla na zime nie kupilam bo za drogi pale w piecu mialem.Sa dni ze pozyczam doslownie na chleb sama jestem na skraju zalamania nerwowego.Z trudem wykupuje leki konieczne dla kotow tych przewlekle chorych.
Nie wiem co bedzie dalej ale strach sie bac.Czegokolwiek sie nie tkne wszystko sie rozsypuje.Boje sie o los moj i kotow.Jezu jak trudno o tym pisac juz nawet nie wiem jak pisac zeby opisac to w czym naprawde zyje.Nie wiem co robic.
Nie gniewajcie sie to nie jest prosba o pomoc bo i tak duzo robicie po prostu musialam komus powiedziec bo jestem z tym zupelnie sama.
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sty 26, 2011 16:10 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Anna G-R pisze:Jest mi trudno o tym pisac zbieralam sie z tym cztery miesiace choc "oglednie" pisalam ze jest bardzo ciezko.Sytuacja na dzis wyglada tak ze boje sie dnia jutrzejszego.W ubiegly poniedzialek zdjeto mi licznik elektryczny bo nie mialam z czego zaplacic to samo grozi mi z gazem.Wegla na zime nie kupilam bo za drogi pale w piecu mialem.Sa dni ze pozyczam doslownie na chleb sama jestem na skraju zalamania nerwowego.Z trudem wykupuje leki konieczne dla kotow tych przewlekle chorych.
Nie wiem co bedzie dalej ale strach sie bac.Czegokolwiek sie nie tkne wszystko sie rozsypuje.Boje sie o los moj i kotow.Jezu jak trudno o tym pisac juz nawet nie wiem jak pisac zeby opisac to w czym naprawde zyje.Nie wiem co robic.
Nie gniewajcie sie to nie jest prosba o pomoc bo i tak duzo robicie po prostu musialam komus powiedziec bo jestem z tym zupelnie sama.


Bardzo proszę o pomoc dla koteczków Ani. :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, skaz i 186 gości