POTRZEBNA PILNA POMOC DLA MOICH KOTÓW!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 26, 2011 17:16 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu, ile Ty masz teraz zwierząt pod swoją opieką?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 27, 2011 15:10 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Podniosę, może Ktoś dostrzeże. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 27, 2011 15:20 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Ja widzę :(
Aniu, wysłałam Ci parę groszy, na dniach wyślę też RC Conva. Trzymajcie się :(
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Czw sty 27, 2011 17:46 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Afatima pisze:Ja widzę :(
Aniu, wysłałam Ci parę groszy, na dniach wyślę też RC Conva. Trzymajcie się :(

:1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 28, 2011 3:35 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Willow_ pisze:Szanowni Miau'kowicze :!:
Wiem, że jest wiele zwierząt potrzebujących pomocy, którymi się opiekujecie, i nie sposób wartościowych kto robi to lepiej i więcej.
Mam jednak nadzieję, że będziemy wspierać Annę w opiece nie tylko na Bobo, ale również nad chorymi kotami, którymi się opiekuje.
Pamiętajcie, że pomoc nie zawsze musi przyjmować wymiar finansowy, chociaż opieka nad chorymi ziwerzetami pochłania mnóstwo pieniędzy.
Anno, trzymam kciuki za Ciebie i całą gromadkę :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sty 29, 2011 8:52 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

W tej chwili mam 23 koty w tym dziewiecioro przewlekle chorych/jak dobrze policzylam/.Maja ,Sfinks,Bazylek,i Misio maja cukrzyce procz tego Maja ma ok 16 lat chore serce nerki i watrobe/prawdopodobnie uszkodzone z powodu dlugo nie leczonej cukrzycy/Sfinksio ma uszkodzone nerki i jest po amputacji lapki z powodu nowotworu kosci,Bazylus /o nim chyba wszystko wiadomo zlamana przekrzywiona szczeka ,niewydolnosc systemu trawiennego,Misio choc ma 3 lata ma chora trzustke/tzw niewydolnosc trzustki/Borys przewlekla kamice moczowa daleko posunieta /jest po wyszyciu cwki moczowej/dieta jest u niego podstawa oprocz lekow,Zuza nie ma oczka ma 11 lat i alergie pokarmowa notoryczne egzemy rany,Tina ma podobny problem jak Borys tylko nie ma jeszcze kamicy,Dina ma 2 lata i padaczke,i jeszcze Oskarek ktory ma klopoty z drogami moczowymi takimi jak Tinka.Jest tez kilkoro z problemami natury psychiczne przewaznie nerwice lekowe.Reszta zdrowa.Sa tez 3 psy Tytus jedenastoletni powypadkowy ma uszkodzony kregoslup,watrobe i ma ogromne problemy z utrzymywaniem moczu i kalu momentami/choc na starosc coraz czesciej/ma problemy z chodzeniem.Bobik ma rok jest bardzo okaleczonym pieskiem /majac 6 miesiecy pogryzly go psy/przezyl sepse amputacje lapki przedniej /druga choc udalo sie uratowc ma niepelnosprawna/teraz jest kochany i o tym wie wydaje sie byc szczesliwy jest bardzo radosny i przyjazny mimo swojego kalectwa.Jedynie 6 cio letni Maks jest zdrowy znalezlismy go 6 ciotygodniowego w zimie przymarzajacego do chodnika z zapaleniem pluc i potezna biegunka.To mniej wiecej wyjasnilam ile jest futerek.Bylo ich 25 ale odszedl w jesieni Manio na bialaczke no i teraz Tosia.
Na kolanach do Czestochowy pojde za jakakolwiek pomoc wszystko jest potrzebne leki podklady jedzenie diety.Kiedys momentami tylko bylo ciezko ale teraz....Pracy na pol etatu znalezc nie moge a na caly nie dam rady isc bo mama jest po operacji stawu biodrowego nie chce sie rechabilitowac i jest zdana na pomoc innych/jak potwierdzil lekarz jest to natury psychicznej w tej chwili bo wszystko sie zagoilo normalnie/a nie moge jej zostawic pod opieka mojego syna ktory sam jest ciezko chory na epilepsje.
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sty 29, 2011 13:29 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu, tak jak obiecałam, podkładów Ci dośle bo już mam.

Przepraszam...nie mogę więcej pomóc, :cry: bo sama ledwo przednę, ale tym co mogę to się podzielę.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sty 29, 2011 20:16 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu ja tylko odpowiedzialam na pytanie.I tak bardzo pomoglas.Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to dla mnie znaczy :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sty 29, 2011 21:16 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Matko, Aniu, 23 koty w tym 9 przewlekle chorych :strach: jaka to wielka odpowiedzialność dla Ciebie. :1luvu:
Szkoda, że tak mało osób widzi Twoją ciężką pracę. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lut 21, 2011 22:12 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu, trzymasz się jakoś?
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Śro lut 23, 2011 18:35 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Musze sie trzymac choc mam gogantyczna depresje.Nie chce mi sie nic w duszy jedna wielka czarna dziura.Ale wlasnie to ze mam i musze dla kogos sie trzymac to jeszcze sie trzymam.To mnie trzyma ze eszcze nie jestem calkiem sama dzieki Tobie i Ani.Jakos pcham ten wozek do przodu.Ale wiesz ze bez was nie wiem jak by to bylo.Afatimko paczka przyszla za co dziekuje baaaardzo.Kociarnia na razie sie trzyma w zdrowiu.Malo pisze dlatego ze kazda czynnosc/pomijajac brak czasu/wymaga tak"wiele wysilku' ze momentami mnie to przerasta.Mam nadzieje ze to rozumiesz.
Obrazek Obrazek

Anna G-R

 
Posty: 982
Od: Pon lis 12, 2007 19:55
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 07, 2011 8:39 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Jesteś Aniu? :(
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Wto sie 02, 2011 8:22 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Aniu, pamiętamy o Was :1luvu: ale pomoc nie mogę, bo sama jestem w straszliwym dole. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro wrz 28, 2011 14:48 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

Przed chwila za Tęczowy Most odszedł Sfinksio. Serduszko nie wytrzymalo. Dołaczył do Jamajki.
skrzacik
Gwiazdeczko spij spokojnie [*]
-
Żelka - wszędobylska dziewczynka [*]
Patunia - najcierpliwsza kocinka [*]

skrzacik

 
Posty: 397
Od: Pon sty 28, 2008 10:19

Post » Śro wrz 28, 2011 15:12 Re: Bazylek i Sfinks - Proszę o pilną pomoc!!!

[']
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, pimpuś..wampirek, PioByr19, skaz i 258 gości