Laser - gdzie kupić?? :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 04, 2008 19:21 Laser - gdzie kupić?? :(

Kiedys mialem laser i bawilem sie z kotem, fajna zabawa, ale teraz nigdzie nie moge go znalezc :( moze juz troche za duzy jestem na to, ale tu nie chodzi tylko o zabawy z kotem, chcialbym gdzies kupic, bylem w wielu sklepach i nic nie znalazlem, w bodajze dwoch pani powiedziala, ze juz nie sprzedaja, bo jest zakaz(?) : o :roll: czy wie ktos w jakich sklepach moge kupic? Moze w takich duzych typu tesco?? bo sam juz nie wiem ;/ i jeszcze chcialbym zapytac, co taki kot sobie 'mysli' widzac te czerwone kolko lasera? bo pamietam ze kiedys, gdy spal na fotelu to i tak pobiegl za tym kulkiem, nawet bedac zmeczonym - nie odpuscil.

farrell

 
Posty: 4
Od: Czw paź 30, 2008 20:12

Post » Wto lis 04, 2008 19:26

Zajrzyj na Koci Bazarek, o tu:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=83641
Będziesz miec laserek a przy okazji pomożesz potrzebująvym kotom :)
Tylko pamiętaj, zeby kociowi nie świecić po oczach! Zresztą nikomu... :?
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw gru 19, 2013 21:07 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

'Trochę' odkopię. Chcę kupić dla kotki laserek, bo jak do tej pory jest to jedyna zabawka która zrobiła u nas furorę, problem polega na tym, że nie wiem jaki wybrać (chcę zamówić na allegro) do tej pory miałyśmy kilka laserków (ze 3) jednak ich żywotność była przerażająco krótka, dlatego tym razem wolałabym zainwestować coś trwalszego w czym ewentualna wymiana baterii nie wpływa destruktywnie na sam laser i by nam trochę posłużył, a jednocześnie był w miarę przystępnej cenie. Jakieś propozycje?

ore_sama

 
Posty: 11
Od: Pt sie 10, 2012 21:30

Post » Czw gru 19, 2013 22:09 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

Miałam takie walcowate i był problem z łączeniem baterii (przerywały).
Teraz mam taki, dość długo działa, nie ma problemów.. teraz ma wolne, bo ciągle zapominam dokupić baterie :oops: :
http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... aser/31361
EDIT: Wąski są denerwujące, ale można uciachać :twisted:
pwpw
 

Post » Pt gru 20, 2013 13:37 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

To jest mój zestaw laserków.Ten Whiskasa jest niewygodny, ale ma białe światło ( kółeczko).Działa na 2 małe paluszki, bardzo krótko z resztą, trzeba je wciąż wymieniać.Ten drugi od lewej jest chyba niemiecki, dostałam od znajomego kilka lat temu, wciąż działa.Żółty ma światełko niebiesko-fioletowe w kształcie rybki.Następny to latarka, laserek i lampka UV ( detektor moczu).Kolejny jest najfajniejszy, nie trzeba trzymać przycisku, żeby laserek świecił.Ostatni, ten niebieski to byle co, ale działa.Ma wymienne końcówki np.gwiazda lub kciuk i kropki różnej wielkości.
Wystawiałam je na bazarkach, o dwóch wiem, że padły prawie od razu.Wyrób chiński :wink:
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55009
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon gru 23, 2013 12:55 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

A który działa najlepiej i być najbardziej polecała? no i gdzie go mogę dostać?

ore_sama

 
Posty: 11
Od: Pt sie 10, 2012 21:30

Post » Pon gru 23, 2013 14:52 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

Najzdrowsze są te, które mają białe światło.Dla mnie najwygodniejszy jest ten, w którym nie trzeba trzymać przycisku.Dwa takie kupiłam będąc w Tarnobrzegu.Każdy ma swoje zalety i wady.Przydaje mi się ten ze światłem UV.
W większości to wyroby chińskie, w sklepie będą działały, w domu za kilka dni mogą paść, gwarancji nie masz.Moje działają bez zarzutu.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55009
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon gru 23, 2013 21:07 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

Ja mam taki wskaźnik z saturna - http://www.saturn.pl/latarka-mactronic- ... ,id-435741 polecam. Światełko jest bardzo wyraźne, chociaż baterie trzeba wymieniać co miesiąc przy dość częstym używaniu.

mroczna_wydra

 
Posty: 74
Od: Czw mar 21, 2013 20:10

Post » Wto gru 24, 2013 6:59 Re: Laser - gdzie kupić?? :(

Niektóre laserki są bardzo drogie i jeżeli w dodatku trzeba wymieniać baterie dość często, to wolę chiński szajs.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55009
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 326 gości