Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 27, 2011 17:33 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie !

Czy jakieś nowe wiadomości o Rysiulce można prosić i jakąś fotke może :wink:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 23, 2011 12:10 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie !

Jakieś 3 tygodnie temu Rysiulka znów się zatkała. Jelita były niedrożne, do tego doszło okresowe zapalenie pęcherza (raz na kwartał musi dostać convenię). Tym razem na szczęście dzięki czarom naszej doc udało się ją odetkać bez konieczności narkozy. Próbujemy podawać jej poza urinary RC Fiber Response i póki co jelita pracują bardzo dobrze :) Rysia jest okrąglutka i łobuzuje, jak zawsze.

Te święta będą jednak smutne - to pierwsze święta bez Lili; poza tym w zeszłym tygodniu Rea zachorowała na ostrą niewydolność nerek, mocznik ponad 300, kreatynina 6. Próbujemy ustabilizować nerki, ale wczoraj znów nastąpiło pogorszenie i rokowania są bardzo złe :( Niewydolna jest również trzustka. Rea przeszła już bardzo wiele, jest chorowitym kotem. Cieszy nas to, że udało się zabrać ją z działek, inaczej w wieku 6 miesięcy zdechłaby gdzieś w krzakach, gdy pierwszy raz poważnie zachorowała. Od tego czasu minęły cztery lata, bardzo chcielibyśmy, żeby były przed nią kolejne, ale na tę chwilę wszystko rysuje się w czarnych barwach.

Kasia, pomimo rosnących 3 guzów ma się bardzo dobrze. Od kiedy rozpoczął się sezon grzewczy spędza większość dnia (w przerwach na krzyczenie na nas, że w miseczce ma za mało jedzenia, albo że zajmujemy się czymś/kimś innym zamiast nią) wygrzewając się na hamaku na kaloryferze.

Reszta łobuzów, odpukać, trzyma się dobrze i roznosi choinkę: do ulubionych zabaw należą ściąganie łańcuchów, bujanie się na gałęziach, wspinanie po pniu i boksowanie bombek :) pogonię TŻta o jakieś zdjęcia, może po świętach uda się coś wrzucić.

Korzystając z okazji chciałabym życzyć wszystkim pogodnych, spokojnych i radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Pon poniższym linkiem niespodzianka ;)
http://sendables.jibjab.com/view/JxORUSynhBzMxATy
Ostatnio edytowano Pt gru 23, 2011 14:11 przez Karoluch, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Karoluch

 
Posty: 1462
Od: Wto maja 01, 2007 22:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 23, 2011 14:02 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie !

Rei nie ma już z nami :crying:
Obrazek

Karoluch

 
Posty: 1462
Od: Wto maja 01, 2007 22:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 23, 2011 14:05 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie !

Karolina bardzo mi przykro :cry:
ObrazekObrazek
Obrazek

kasiakom

 
Posty: 5637
Od: Śro maja 03, 2006 20:55
Lokalizacja: Turek

Post » Śro lut 26, 2014 20:43 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

Po nagłej i ostrej chorobie Rysiunia pobiegła dziś na drugą stronę tęczy... Nasze serca znów pękły na pół. Rysiuniu, zawsze będziemy kochali Cię nad życie i na zawsze z nami pozostaniesz. Brak mi słów, które mogłyby oddać to, jak się czujemy, gdy nie ma Cię już obok. Aż do minionego tygodnia Rysia żyła spokojnie i szczęśliwie, miała ogromny apetyt, pełny brzuszek i duży teren do zabaw i brykania. Niestety los ponownie postanowił przypomnieć nam, jak ulotne jest to, co najbardziej kochamy. Śpij spokojnie kruszynko i pamiętaj o nas po drugiej stronie tęczy.
Obrazek

Karoluch

 
Posty: 1462
Od: Wto maja 01, 2007 22:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 26, 2014 21:46 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

Pamiętam Rysię. Dostała od Was tyle lat życia. Bardzo mi przykro.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Śro lut 26, 2014 22:58 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

Rysiu najśliczniejszy pyszczku
do widzenia...
Bardzo współczuję....
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 26, 2014 23:11 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

Bardzo smutne są pożegnania.
Przykro mi:(

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lut 27, 2014 11:36 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

Bardzo mi przykro :(
ObrazekObrazek
Obrazek

kasiakom

 
Posty: 5637
Od: Śro maja 03, 2006 20:55
Lokalizacja: Turek

Post » Czw lut 27, 2014 11:37 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

:( [*]
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 28, 2014 10:53 Re: Ryśka i inni - czyli DT u Karoluch - potrzebne wsparcie

Zaglądałam do Was nie dawno, bo czasami myślałam o Rysi[*]. Miała dzięki Wam wspaniałe życie, ciepły, serdeczny dom i dużo miłości. Bardzo mi przykro.
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, indianeczka, magnificent tree, RichardSpoon, ryniek, Zeeni i 498 gości