Łapanki MT & PIĘĆ 8tyg KOCIĄT z POLFY SZUKA DT. KARMA!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 30, 2008 15:12

Boszzz, dopiero zobaczyłam, że uszy kiwaczka są w srodku całe brudne, że aż na zdjęciach widać

A działki o których piszesz, to nie jest część zakłądu, który jest tam? One są takie ogrodzone? czy piszesz o tych jeszcze dalej, tuż przy rondzie stażyńskiego?
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Śro lip 30, 2008 15:59

tajdzi pisze:A działki o których piszesz, to nie jest część zakłądu, który jest tam? One są takie ogrodzone? czy piszesz o tych jeszcze dalej, tuż przy rondzie stażyńskiego?


Nie są ogrodzone jak całość, każda indywidualnie.

Jakie rondo Stażyńskiego?
genowefa pisze: To jest zaraz za pętlą tramwajową. Na końcu pasa, na którym strzałki sygnalizują, że zaraz się on kończy, jest skręt w prawo, często stoją tam taksówki. Jak pojedziesz dalej tą drogą, to po lewej stronie jest takie rozległe pole zieleni, a pod nim w dole są działki. Jak pojedziesz w prawo to trafisz pod most Grota, tam zoczyłam kota, a zniknął on w moście po prostu.


Wieczorem wkleję mapkę, bo link jest długi i nie chcę wątku rozjeżdżać.
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Śro lip 30, 2008 21:11

Wklejam mapę wraz ze smutnymi wieściami :( Dziś odkryłam pod mostem Grota mamusię z co najmniej dwoma kociakami :cry: Wiek z daleka mogę określić na dwa-trzy m-ce. Jeden bury, drugi buro-biały, mamusia bura.

Mapka:
Obrazek

Legenda:
1. Skręt z Jagiellońskiej pod most, bardzo mało widoczny, tuż za postojem taksówek.
2. Coś na mapie zaznaczone jako droga, jednak nie jest to droga - jest to chodnik
3. droga asfaltowa
4. Miejsce, gdzie na mapie nie jest nic zaznaczone, ale jest tam przejście pod mostem i tam właśnie zniknął kot.
K. Miejsce w którym są kociaki z mamą. Jest to wybetonowany placyk na końcu drogi. Po prawej stronie stojąc twarzą do Wisły są wielkie metalowe drzwi. W tych drzwiach jest wycięty kwadratowy otwór na dole, w środku siedzą koty. Mają tam wstawione miski, jest też woda.

Jadąc dalej Wybrzeżem Puckim (betonowe płyty) po prawej stronie nad Wisłą są działki, wiele zaniedbanych. W pewnym momencie dojeżdża się do drogi, która schodzi w prawo, ostro w dół, tam można zejść na działki. Można też wcześniej, są ścieżki.

To tyle, muszę Was niestety zostawić z tym problemem bo niestety mi tutaj też szykują się kociaki :? I jeszcze jakaś karmicielka, której jopop kiedyś dała mój telefon (zabiję ją chyba za to) dzwoniła, że na Pradze sa kociaki i "coś" trzeba zrobić, jak mi się nie uda złapać kotki w al. Krakowskiej, to też będą kociaki :? Jednym słowem - Wasz rejon ;)
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Czw lip 31, 2008 8:53

Dzwoniła do mnie druga karmicielka z Auchona, potwierdziła, że od dziś nie dają im jeść
Miła była
Pytała o maluchy, chce je odwiedzić w lecznicy
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Czw lip 31, 2008 8:56

No to współpraca wzorowa :) Oby było więcej takich karmicieli!

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Czw lip 31, 2008 10:22

tajdzi pisze:Dzwoniła do mnie druga karmicielka z Auchona, potwierdziła, że od dziś nie dają im jeść
Miła była
Pytała o maluchy, chce je odwiedzić w lecznicy
jednego dziś wypuszczam, nie miałam siły wczoraj, mózg mi w pracy się zagotował ;)
Kiwaczek niech jeszcze posiedzi. Może na badanie dna oka go zabierzemy. Ich mamuśka tech neiż do weekendu jeszcze pobędzie.

Oby nie nakarmiły tak jak prosiłyśmy.
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lip 31, 2008 10:25

genowefa pisze:Wklejam mapę wraz ze smutnymi wieściami :( Dziś odkryłam pod mostem Grota mamusię z co najmniej dwoma kociakami :cry: Wiek z daleka mogę określić na dwa-trzy m-ce. Jeden bury, drugi buro-biały, mamusia bura.

Mapka:
Obrazek

Legenda:
1. Skręt z Jagiellońskiej pod most, bardzo mało widoczny, tuż za postojem taksówek.
2. Coś na mapie zaznaczone jako droga, jednak nie jest to droga - jest to chodnik
3. droga asfaltowa
4. Miejsce, gdzie na mapie nie jest nic zaznaczone, ale jest tam przejście pod mostem i tam właśnie zniknął kot.
K. Miejsce w którym są kociaki z mamą. Jest to wybetonowany placyk na końcu drogi. Po prawej stronie stojąc twarzą do Wisły są wielkie metalowe drzwi. W tych drzwiach jest wycięty kwadratowy otwór na dole, w środku siedzą koty. Mają tam wstawione miski, jest też woda.

Jadąc dalej Wybrzeżem Puckim (betonowe płyty) po prawej stronie nad Wisłą są działki, wiele zaniedbanych. W pewnym momencie dojeżdża się do drogi, która schodzi w prawo, ostro w dół, tam można zejść na działki. Można też wcześniej, są ścieżki.

To tyle, muszę Was niestety zostawić z tym problemem bo niestety mi tutaj też szykują się kociaki :? I jeszcze jakaś karmicielka, której jopop kiedyś dała mój telefon (zabiję ją chyba za to) dzwoniła, że na Pradze sa kociaki i "coś" trzeba zrobić, jak mi się nie uda złapać kotki w al. Krakowskiej, to też będą kociaki :? Jednym słowem - Wasz rejon ;)
jaki plan :lol:

ktoś z MT ma ochotę na spacer i rekonesans nad Wisłą? :lol:

największy prblem mamy z mocami przerobowymi lecznicy. Średnia ilość możliwych do przyjęcia kotów an Modlińskiej to 1, góra 2 kotki na 1,5 tygodnia.
Na Śreniawitów trzeba by mieć talony z Fundacji... nie wiem jakiej, nie mam znajomości.
Mało :?
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lip 31, 2008 13:06

Dziewczyny, a kiedy bedziecie lapac ?
Chciałam zapytać czy jest szansa na pożyczenie 1 klatki-łapki na poniedziałek do południa ? :oops: U mnie na bazarze kotka wyzdrowiała (chyba ? oby !) i może tym razem byłaby łaskawa dać się złapać :?
Luna Obrazek

iskra

 
Posty: 1832
Od: Śro wrz 22, 2004 10:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 31, 2008 13:18

Łapiemy od dziś do niedzieli wieczór codziennie wieczorami, musiałabyś klatkę odebrać od nas z Auchona w niedziele wieczorem jakoś? O ile dziewczyny nie zaplanowały już kolejnych łapanek ;)
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Czw lip 31, 2008 14:07

tajdzi pisze:Łapiemy od dziś do niedzieli wieczór codziennie wieczorami, musiałabyś klatkę odebrać od nas z Auchona w niedziele wieczorem jakoś? O ile dziewczyny nie zaplanowały już kolejnych łapanek ;)
w niedzielę to już chyba nie łapiemy? Bo za wcześnie zamykają?
Tylko pt i sb? Iskra to wtedy najlepiej 22ga pod LM, tam się będziemy kręcić ;)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pt sie 01, 2008 7:43

Rudy nr1 wrócił wczoraj pod LM.
Mamuśka jeszcze parę dni.

DZIŚ kolejna łapanka. MOŻE KTOŚ ZECHCIAŁBY SIĘ PRZYŁĄCZYĆ??? Nabyć doświadczenia, potem nam pomagać????
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Sob sie 02, 2008 7:49

Wczorja pod LM złapała się dorosła tri, wściekły bury kocur (no i wypuszczony już rudy ;))
Młoda tri tylko wyżerała z klatki i się cofała, a biała kotka przyszła z kocurem, zwiała jak on się złapał, wtedy zgasło światło na parkingu, znaczy się zamykali wyjazdy i musiałyśmy się migiem ewakuować. :lol:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Sob sie 02, 2008 18:54

niezle :ok: :ok: :ok:

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Nie sie 03, 2008 22:32

Dzisiejszym popołudniem podjechałam do lecznicy odebrać złapanego pod Auchan w piątek kocura i tydzień temu złapaną kotkę. Koty walczyły dziiikooo ale w końcu wóciły pod Leroy. Pan doktor mnie nie wspomina pewnie miło ;)

Mała dygresja. W międzyczasie wymieniłam Kiwaczkowi ligninę, wodę i zwiał mi z klatki, dał się złapać w ręce, pogłaskać..... W ciągu tygodnia się trochę oswoił, można go już pogłaskać. Jutro jedziemy do okulisty. Nie wiem co dalej :(

A skoro już byłam koło mostu Grota to podjechałam zobaczyć to miejsce o którym pisała genowefa.
Podjechałąm-leżał czarno-biały kot. W trawie polował bury. No a że sprzęt wożę w bagażniku, to zastawiłam klatkę- łapkę. Jak jużkoty wróciły przestraszone, to najpierw złapałą się bura z trawy, potem pierwszy czarno-biały.
W międzyczasie widziałam dwa biało-bure podrośnięte kociaki i większe bure, chyba ich matkę. Zastawiłam koło kociakowej dziury klatkę i złapał się bury-kociak. Biało-bury sprawdzał co to za urządzenie mu pod domem postawiłam pacająć łapką w zastawione drzwiczki...

Te koty nigdy nie były łapane, wchodziły bez większych oporów.

I tak oto ubrana w białe spodenki (w końcu niedziela ;)) Złapałam trzy koty. Mówcie mi "miszczu" ;)
Dwa dorosłe są na Modlińskiej, a małebure na Śreniawitów.

Myślę, ze można tam łapać w okolicach godziny 20stej, tak z godzinkę, potem koty też będą wychodzić, ale już się ciemnawo robi po 21szej, trzeba by światła w samochodzie odpalać.

Obrazek widok ogólny
Obrazek Obrazek zdjęcia środka
Obrazek
Obrazek pierwszy zauważony kot (złapany)
Obrazek bura polująca (złapana)
Obrazekwidziany daleko buras
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek łapanka
Obrazek Obrazekzłpana bura i czarno-białe
Obrazek Obrazek dwa kociaki, jedno ma plankę na nosie
Obrazek chyba matka
Obrazek Obrazek Obrazek łapanka małego-burego

zdjęcia już mocno nieostre ale ciemno się zrobiło a za daleko stałam by lampy użyc
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Nie sie 03, 2008 22:44

Miszczu :!:

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue i 516 gości