Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 29, 2010 21:51 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

trochę świątecznych kimatów....

Obrazek
marysia i ania
KICIA[*][*]
Obrazek

m&s

 
Posty: 1131
Od: Sob lis 29, 2008 17:55
Lokalizacja: warszawa

Post » Pt sie 31, 2012 0:52 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

Kochani, dawno mnie tu nie było..

Przed momentem odszukałam moje posty sprzed ponad dwóch lat dotyczące Słomki, Julisi i Trafki.

Oto link do nich: viewtopic.php?f=1&t=103202&hilit=pastelami+malowane&start=1410

Wklejam, bo już nie pamiętam co na tym wątku pisałam. Może mniej, a to byłby grzech zapomnieć o tych dziewuszkach, w tym jednej już w Niebie..

Jakoś kiedyś chyba uzupełnię ten wąteczek.. :wink:

Dobranoc :D

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 31, 2012 9:18 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

Kasiu tak przy okazji - czy pamiętałaś o zagłosowaniu na JoKot w konkursie KrakVet - dziś ostatni dzień :mrgreen:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 02, 2012 20:57 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

Ależ pamiętałam, choć byłam na wakacjach. Zrobiłam to z telefonu, w górach, 400 km od stolycy :lol:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 27, 2012 16:40 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

Ależ tu wszystko zakurzone :oops:
Muszę się chyba zgłosić do Perfekcyjnej Pani Domu.. :wink:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 31, 2012 6:20 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

:ryk: najwyższa pora Kasiu!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto maja 05, 2015 12:22 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

Piszę, bo dzisiaj jest dzień pożegnania.
O 7.30 Wisia odeszła.


viewtopic.php?f=13&t=93375&p=11085577#p11085577

Kaprys2004 pisze:
Kaprys2004 pisze:Pewnie że napiszę :D

1. Jaś - pingwin - 1 rok 2 miesiące - z pruszkowskiej piwnicy..
nie wiem do końca jak to z jego tymczasowaniem :wink: Zlotooki dzikus, potrzebuje spokoju i miłości. Sypia ze mna i cudnie mruczy w lozku :D Nadzwyczaj kocha inne koty..

2. Julitka - krówka - 11 miesięcy - ze schroniska w Piotrkowie..
moja mała zielonooka ozdrowieńczyni i pieszczoszeczka :D jest zawsze blisko mnie - muszę ją jeszcze wysterylizować i będzie gotowa do ogłoszeń :roll: Nie wiem znowu (po Julce) jak oddam w obce ręce to moje gadające i nareczne cudo (cwierka :1luvu: ).. jest bardzo pogodnym i zgodnym kotem, bezkonfliktowa z innymi kotami i ludzmi..

3. Kropeczka (reaguje na Misia, Myszka) - biała w czarne łatki - 2 lata - z Serocka..
ma jasnozlote oczy, ale po chorobie lewe pozostalo zamglone, choc widzi na nie doskonale. Widoczna mgielka na oczku nie ma jednak znaczenia przy jej radosnym i przemiłym charakterze. Jest cudownym kotem, drobniusieńka istotka z anielską cierpliwością jeżeli chodzi o podawanie lekarstw, przez co dodatkowo można się w niej rozkochać.. Nie pcha się na ręce, ale wzięta - zalega na dluzej z ufnością, wtulone, cieplutkie, cudne ciałko z drobniusieńkimi różowymi łapusiami.. Kocha zabawę dłuuuugą sprężynką.. Zawsze przebywa w mojej okolicy, pod spódnicą, koło nóg, bylebym była blisko.. Śpi wtulona we mnie..

4. Kreseczka (też zwana zazwyczaj Misią i Myszką :wink: ) - krówka - 1,5 roku - z Serocka ..
podobna do Julitki, może więc powinna mieć na imię Jowitka :lol: , malusienka, o wygladzie polrocznego kociaka żywiołowa dziewczynka o mocno miodowych oczach. Zawsze wynajdzie sobie cos do popychania lapkami i gonienia, papierek, guziczek czy spineczke :wink: Jest zawsze na mojej orbicie. Nie za bardzo ma cierpliwość długo przebywać na rękach, bo nie ma czasu na takie bzdury, ale podobnie jak Kropeczka jest ZAWSZE tam gdzie ja. Śpi też ze mną, ale mala charakterna baba nie lubi być pod kołdrą nawet wtedy gdy łapki są zimne.


5, 6, 7, 8 maluszki z Lublina znalezione w samochodzie w polowie drogi do Warszawy, cuda natury kochajace czlowieka :1luvu:


To teraz czas na foty.. Ale musicie chwilke poczekac :oops:


Kreseczka - Misia - Myszka - Wisia odeszła dzisiaj rano o 7.30.
W domu, przy nas, głaskana, kochana, spokojna..
Mocznica. Obrzydliwie podstępne bydlę. Nagłe, niespodziewane, szybko zmieniające nasz świat i jego zawartość.
Wiem, że kiedy przyjdzie czas, Wisiunia powita mnie za TM jako jedna z pierwszych, moja cudowna mała dwukilogramowa dziewczynka, zawsze wesoła, radosna, przytulaśna, wpatrzona centralnie w człowieka, najodważniejsza ze wszystkich kotów świata (im większy i głośniejszy potfffór, tym lepiej!!)..
Obrazek
http://imageshack.com/a/img661/623/swcqfA.jpg
https://imageshack.com/i/idswcqfAj

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 05, 2015 13:15 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-

16 kwietnia z towarzyszami na placu boju. Najlepiej pospać sobie i pobawić się w "betach" paniusi, zwalić je z wieszaka i oswoić depcząc łapkami :lol:

Obrazek


1 maja wieczorem w szpitalnym inkubatorze:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


5 maja będziemy podróżować tutaj, tu gdzie być najlepiej.

Obrazek

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, Zeeni i 192 gości