Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 22, 2009 11:37 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Wczoraj już nie miałam dostępu, a dzisiaj dopiero teraz mogę..

Mały jest już w nowym domku, u młodych przesympatycznych ludzi.
Miłość od pierwszego spojrzenia istnieje.. :ok:
Na rekach swojego Nowego Opiekuna rozmiział się i stwierdził, że jest u siebie. Rozszalał również, skacząc po meblach za palcami Nowej Opiekunki wylał wodę z miseczki, chrupeczek w międzyczasie pochrupał, kupę zrobił solidną, zakopał równie solidnie, jak to u siebie w chacie.

Dostał na imię Roman :ryk: :1luvu:

Będzie miał półtoraroczną koleżankę-sunię ze schroniska. Wczoraj nastapiło pierwsze spotkanie. Są już postępy, bo po pierwszych warczeniach/fukaniach/szczekaniach, nastapił pokój, ale jeszcze kontrolowany przez Dużych. Duzi są świadomi zagrożeń, więc będą bardzo uważali. Zresztą trzech wetów "piecze" się w tym domku = opieka będzie bardzo dobra i uważna na pewno.

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 26, 2009 14:04 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

U Romana nadal bardzo dobrze! :ok:


W sobotę pojechałam na kastrację z Jasiem. Ot durna pała.. Jeżeli baaaaaaardzo ciężko było mi go złapać do osobnego pomieszczenia, by nie narażać na nocny głód całą resztę, to dlaczego nie wymyśliłam, że gada należy z transportera od razu przenieść do zgniataka? :oops: Rezultat jest taki, że od soboty Jasio stacjonuje pod szafkami u weta.. Dzisiejszej nocy podobno wyszedł, książka została zrzucona na podłogę, ale znów jedzenie w klatce-łapce go nie zwabiło.. Trzeci dzień bez jedzenia.. :cry: Ma w sobie większe nerwy niż głód.. :cry:

Jasiu, przepraszam :cry:
Najpierw byłam zła, na siebie, na Ciebie.. Teraz naprawdę zaczynam się martwić..


Od soboty również mamy cudne cudności w łazience: dwie szylkretki i rudego panicza. 8 tygodni :1luvu: Fot jeszcze nie zrobiłam :oops: , ale się poprawię.. Jedna z dziewczynek dotarła do rodzeństwa dopiero wczoraj i pracujemy nad jej niesyczeniemnawidokczłowieka. Rezultaty są oczekiwane wkrótce. :D

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 29, 2009 12:58 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Kurczę fajnie Mermal też nam zwiał i siedział pod regałem u weta, ale siedział ok godz, bo on jest myślący inaczej. Cudnie masz z tymi maluchami

malgosiab

 
Posty: 653
Od: Czw gru 18, 2008 14:35
Lokalizacja: warszawa

Post » Czw paź 29, 2009 13:22 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

No, mam cudnie, Asia dba o mnie :lol:

Kolorowe pięknoty od przedwczoraj są w Podkowie Leśnej, w innym DT.

U mnie zawitał równiez od przedwczoraj, na ich miejscu, śliczniusi burasek, Kszyk, od Asi. Biega po domu i zaczął ze mną sypiać :1luvu:

Od wczoraj mamy też 2 czarniutkie 3-miesięczne dzikusy, którym dzisiaj będę musiała zrobić kuj-kuj. Nie dość że dzikusy, to jeszcze kuj-kuj...O matko i córko.. boję się!! Dzisiaj rano, biorąc pod uwagę codzienne-tradycyjne spóźnienie do pracy, pomiziałam fukającą czarownicę. Leżała spokojnie po chwili przymykając oczka 8O Za chwilę znowu fukała, no to ja ją znowu.. Ale musiałam w koncu iść do roboty..

Wczoraj w nocy Jasio złapał się do klatki-łapki w lecznicy, stracił programowo (a nie za karę :wink: choć mu się należało) jajka i został przywieziony do domu. Schudł troszkę.. Tuli się do mnie, nawet w przedpokoju, a nie tylko w łóżku. Rano byłam zła jeszcze bardziej niż zwykle, bo nie mogłam stęsknionemu gamoniowi zapewnić tylu mizianek i tulanek ile by pragnął (musiałam biec do pracy).. Ucieszył się z nowego kolegi Kszyka, bo on przecież kocha koty.. Wszystkie.. Nawet te, które go nie lubią..

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 29, 2009 13:29 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Fajnie

malgosiab

 
Posty: 653
Od: Czw gru 18, 2008 14:35
Lokalizacja: warszawa

Post » Czw paź 29, 2009 13:38 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Chyba to tutaj! Poczytam sobie wieczorem i muszę wracać do pracy!
Pozdrawiam
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 29, 2009 13:46 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

AAAAAAA!! :D Mam odpowiedź :D Witamy!! :D

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 29, 2009 21:52 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

pogłaszcz ode mnie Kszyczka ;)
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 30, 2009 10:17 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Głaszczę :D i pogłaszczę :D , miziamy się, wczoraj malutek był pierwszym kotem w łóżku :D Zasypialiśmy łapka w łapkę :D Ma swoje miejsce tuż przy głowie, po lewej stronie, na wełnianej podusi. Na środku sypia Miszka. Dzisiaj Miszy u mnie nie było, ale wczoraj leżał przy małym bez żadnych zgrzytów. Lizał go nawet :D Kszyk bardzo jest lubiany przez Jasia. Mam problem z przywoływaniem go, ze względu na jednosylabowe imię :roll: Wołam albo "Ksz Ksz", albo "Krzysiu" (co akurat spowodowało protest mojego starszego dziecka: "Nie nadawaj mu imion, on u nas nie zostanie!").

Malutki jest nazywany przez moich Chłopców "Małym Bonkersem". "Bonkersem" jest Misza, też bury :D Oni w ogóle nie używają nadanych przeze mnie imion:
Misza to Bonkers (chyba od imienia rottweilera ze zwariowanego filmu: "Witaj Święty Mikołaju"),
Maja - to Łaciata
Jula - też :wink: , ale to nie przeszkadza, bo średnia z bywania obu dam w naszym towarzystwie jest dobra: Julka zawyża średnią :D
Gofer - Rudziutki
Lesio - Czarny
Funia i Jasio - określani są nieprzyjemnie, coś jak głąby..
Tymczasy - choć pieszczone - przez nich nie są nazywane żadnym imieniem, na wszelki wypadek. Żeby nie przyzwyczaić się za bardzo.

Dwa czarnuszki syczące, które mam od przedwczoraj, wczoraj przetrenowałam. Dziewczyna wprawdzie mocno dziabnęła mnie w rękę po zrobionym zastrzyku, ale na rękach lubi być, chłopczyk też. Choć nie mruczą, widać, że sprawia im to przyjemność. Oczka się mrużą i ciałko rozluźnia. :ok: Za to laska włożona do klatki już za moment rozpoczyna warczenie od nowa.. :roll: Ale miziana - przestaje.. Mają małego grzybka, więc musimy sobie dzisiaj spędzić parę chwil maczając wacikiem dzieci w płynie i miziając się. Miły wieczór przed nami :D Oczy mają nadal takie zbójowate, że dzisiaj - w łazience gdzie zwykle miewam naloty pomysłów - nadałam im wstępne imiona: Ali i Baba :lol:

Z ciekawostek: mój starszy syn zauważył brak Jasia dopiero przedwczoraj, czyli w dniu, kiedy ten uprzejmie dał się złapać do klatki łapki po 4 dniach siedzenia w lecznicy pod szafkami, czekając na kastrację. Wieczorem moje dziecko powiedziało, że najlepiej by było, gdybym wypuściła Jaśka gdzieś w miasto, a na jego miejscu niech zostanie Lamia :lol: Gada tak, bo go nie lubi, ale i tak wie, że takich pomysłów w tym domu się nie realizuje.

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 30, 2009 22:54 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Dotarłam chyba na poprzednią stronę!
Gratuluję Taaakiego zdolnego i przystojnego syna, Jego sukcesu :piwa:
Ślicznie wyglądacie na wspólnym zdjęciu :1luvu:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 31, 2009 1:27 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Kasiu, ale się u Was dzieje :shock: muszę doczytać :lol:

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Sob paź 31, 2009 20:30 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

koty są cudne

malgosiab

 
Posty: 653
Od: Czw gru 18, 2008 14:35
Lokalizacja: warszawa

Post » Sob paź 31, 2009 20:44 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

głaski dla Kszyka niezmiennie ;) dla małych czarnych też ;)
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2009 12:23 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Dzięki wielkie, Kochane za ciepłe słowa :D

Koty są naprawdę cudne.. Każdy na swój sposób, jak to indywidualiści.. :D

Małe czarne wzruszają mnie swoją nieśmiałością. Wyciągam z klatki skurczone embrionalnie ciałka. Strasznie się ciągle boją. Aż zaczynam się martwić czy nie są chore.. Ale chyba nie.. Chude nadal. Puszeczkę z betaglucanem i tranem wcinały jak się patrzy. Wszystkie zresztą, bo każde dostaje taką porcję. Załączę fotę z wczorajszego karmienia dziewiątki. Dwójka czarnuszków dostała w klatce i bardzo im smakowało. Dzisiaj maluchy wypuściłam na teren łazienki. Może ta ograniczona przestrzeń tak na nie wpływa. Nie rozwija, to pewne, ale i nie daje radości. Mała czuje, że klatka to jej domek i czasem chce z rąk do niej wrócić. Czuje się tam bezpiecznie. Na szczęście już nie robimy jej zastrzyków i nie musi się obawiać wyciągania...

Lamia to spokojna wariatka :D W wannie cuduje, szaleje, skacze, ale generalnie jest bardzo spokojnym i rozmruczanym kotem. Tabletkę łyka jak cukierka. Słodka i mięciutka jak jedwab dziewczyneczka...

Kszyk jest bardzo zdecydowanym małym facetem. Kocha jeść, to prawda, Asiu :D Miauczy nieustająco, kiedy czuje że jakieś żarcie - nieważne czy to ludzkie czy kocie - jest przygotowywane. Wskakuje na stół i kradnie mięso albo co tam mam.. Starowny chłopak! Z tabletkami radzimy sobie, choć próbuje nas oszukiwać :lol: Czasem mamy wrażenie, że tabletka jest połknięta, a okazuje się, że ją zakamuflował w mordce i wypluł dalej. Ale się nie dajemy :twisted:

Julka domaga się też lekarstwa (pewnie myśli że rozdaję jedzenie, które też kocha), kiedy podaję innym. No to dostaje interferon.. A dzisiaj kiedy zajmowałam się Kszykiem, wskoczyła na stół i zeżarła 1/4 hepatilu..

Jasiek tradycyjnie normalnieje i uspokaja się w łóżku. Dlaczego tak jest z facetami? :ryk:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 03, 2009 23:34 Re: Maja,Misza,Goferek,Lesio,Funia i Tymczasowi Milusińscy:-)

Zaglądam gdzie mogą być zdjęcia wszystkich kociaków i jeszcze nie wiem :oops:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 496 gości