Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski- odeszła...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 10, 2014 23:56 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Malaga miała robiony wymaz i jedyne na co ta franca była wrażliwa to neomycyna. Niestety neomycyna w tabletkach praktycznie nie wchłania sie z przewodu pokarmowego i podaje się ją głównie przy kosmicznych biegunkach a do nosa to panienka nic sobie nie da wpuścić :evil:
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Wto lut 11, 2014 15:26 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

po tym sumamedzie Malaga czuje się lepiej, choć już powoli zaczynają jej łzawić oczęta. A poza tym to nosi ją z kąta w kąt w oczekiwaniu na wiosnę.
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Nie lut 16, 2014 16:02 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Oj, Malaga na pewno nie jedyna, która wygląda wiosny :mrgreen:

Choćby ja - te czasowe ocieplenia mnie już denerwują, bo się człowiek boi przestawić, żeby mu zaraz mrozy nie wróciły :lol:
Ale z drugiej strony - lepszy teraz śnieg i mróz, bo po błocie się nie chodzi na spacerze z psiakiem, przed wschodem słońca i po zmroku można się przejść tam, gdzie brak oświetlenia, bo ze śniegiem jaśniej :ok:

Ale fajnie, że Malaga się trochę lepiej czuje i na wiosnę się cieszy :kotek:
[*]BlankaObrazek, [*]Znajdek/Merlin,
[*]OsiołekObrazek, [*]StasiuObrazek, [*]CocoObrazek

Gocha17_

 
Posty: 1085
Od: Czw sie 09, 2007 14:53
Lokalizacja: W-wa Sadyba / Piaseczno

Post » Pon lut 17, 2014 8:48 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Żabę też dużo lepiej widać jak śnieg leży (u nas jeszcze leży)
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Pon lut 17, 2014 9:01 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Modjeska pisze:po tym sumamedzie Malaga czuje się lepiej, choć już powoli zaczynają jej łzawić oczęta. A poza tym to nosi ją z kąta w kąt w oczekiwaniu na wiosnę.
:wink:
Już niedługo zapewne dziewczyna się jej doczeka. :ok: :ok:

Modjeska pisze:Żabę też dużo lepiej widać jak śnieg leży (u nas jeszcze leży)

Jeszcze śnieg u Was?
U nas zielona trawa.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 19, 2014 10:32 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

W Warszawie albo w innej części Zalesia (tej bardziej wiejskiej) już sucho i wiosennie a w naszym lesie zwykle jeszcze połacie leżą śniegu. Taki mikroklimat ma jednak zalety bo w czasie wściekłych upałów w innych miejscach u nas nie jest tak źle.
Na razie w dzień topnieje ale w nocy jest mrozek. Po ostatnich czterech dniach cieplutkich i słonecznych zostały tylko większe łachy śniegu i trochę w lesie no i oczywiście gruba tafla lodu na moim ogródkowym "jeziorze". Żabie jest dużo łatwiej kuśtykać. Zimą przedeptywałam jej ścieżki żeby omijać asfalt posypany solą bo w kopnym śniegu było jej bardzo ciężko. kotom też moje ścieżki sie podobały.
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Śro lut 19, 2014 10:59 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Modjeska pisze:Zimą przedeptywałam jej ścieżki żeby omijać asfalt posypany solą bo w kopnym śniegu było jej bardzo ciężko. kotom też moje ścieżki sie podobały.

Czego to się nie robi dla zwierząt. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 19, 2014 19:56 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Dziś było pochmurnie, ale wczoraj mieliśmy słoneczny i ciepły dzień, wzięłam się w garść, posprzątałam balkon i koty były na spacerku. Głównie młode, bo starsze wyjrzały i wróciły na kanapę i fotele :wink:
Obrazek

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Nie lut 23, 2014 18:45 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

:wink: Miały pewnie obawy, że im zajmiesz miejsce na lepszym fotelu. Moje koty pewnie wyglądają mnie tęsknie bo od piątku nie byłam w domu.
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Nie mar 30, 2014 18:22 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Dzieńdoberek w ten słoneczny dzień :mrgreen:
Kociniec się grzeje w słoneczku? :1luvu:
Pozdrawiam :-D
[*]BlankaObrazek, [*]Znajdek/Merlin,
[*]OsiołekObrazek, [*]StasiuObrazek, [*]CocoObrazek

Gocha17_

 
Posty: 1085
Od: Czw sie 09, 2007 14:53
Lokalizacja: W-wa Sadyba / Piaseczno

Post » Śro kwi 02, 2014 10:02 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

A grzeje się, grzeje. Gile ma do pasa więc mam nadzieję, że ciepełko na katary też trochę pomoże.
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Sob kwi 05, 2014 18:52 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Dzisiaj znowu było słoneczko, chociaż trochę chłodnawo :ok:
W takie dni aż mnie coś skręca, że okna mojego mieszkania wychodzą na północ :? W pełne lato tylko rano i wieczorem słoneczko liźnie parapety, i tyle :(
Korzystają tylko moje tarasowce, które po akcjach wetowych pomieszkują u mnie, ale czasem po wyjściu do ogródka znikają na cały dzień. Te to na pewno mają super miejscówki do wygrzania futerek.

Głaski dla Malagi :kotek: i uściski dla Dużych :ok:
[*]BlankaObrazek, [*]Znajdek/Merlin,
[*]OsiołekObrazek, [*]StasiuObrazek, [*]CocoObrazek

Gocha17_

 
Posty: 1085
Od: Czw sie 09, 2007 14:53
Lokalizacja: W-wa Sadyba / Piaseczno

Post » Pon kwi 28, 2014 7:55 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Malaga znowu ma katar i chodzi taka jakaś smutna. :(
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Nie maja 18, 2014 17:02 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Modjeska pisze:Malaga znowu ma katar i chodzi taka jakaś smutna. :(

Lepiej się ma już dziewczyna?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon maja 19, 2014 8:20 Re: Malaga z FeLV+ i nowotworem u Modjeski-SPONSOR mile widz

Malaga ma znów gile do pasa i sapie jak lokomotywa. Nie mogę się doczekać żeby zrobiło się trochę cieplej bo wtedy zawsze lepiej się czuje, chociaż i tak nie wyłączyliśmy całkiem ogrzewania żeby kociastym było ciepło.
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 184 gości