Jak oduczyć kota aby nie miauczał w nocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 13, 2008 15:18

Memj, ja tez miałam taki problem z moim kocurkiem. Z mało pocieszających rzeczy to Ci powiem, że kastracja na ten problem nie pomoże. Do niedawna miałam pobudki dokladnie o 4 rano, każdego dnia. Romek miauczał akurat mało o tej porze, ale chodził po łóżku, lizał twarz, grzebał w moich włosach... Jednym słowem - zabijał nudę. Sytuacja zmieniła się, gdy trafiła do nas Natka, kocia towarzyszka Romka. Co prawda oni oboje wstają teraz wcześnie rano, ale zajmują się sobą, zwiedzaniem mieszkania, a mi dają pospać. I zapewniam, że nie ma się co bac wzięcia drugiego kotka, bo przyłączam się do głosów innych - dwa koty to dwa razy tyle radości i dwa razy mniej problemów. Od czasu przybycia Natki, Romek zrobil się grzeczniejszy, nie włazi, gdzie mu nie wolno, pilnuje koleżanki, przestał nam moczyć wykładzinę w ulubionym miejscu... Same zalety, ja jestem zachwycona. A dodam, że póki masz krótko swojego kotka, to łatwiej Ci będzie go przyzwyczaic do nowego domownika, później może być trudniej.

McMarycha

 
Posty: 9
Od: Pt lip 27, 2007 23:08

Post » Czw lip 07, 2016 12:08 Re: Jak oduczyć kota aby nie miauczał w nocy

Ja swojego przed snem wybawiam. Nawie się 2 godziny. W nocy śpi jak zabity. Powodzenia

Pusia1234

 
Posty: 1
Od: Czw lip 07, 2016 11:58

Post » Czw lip 07, 2016 21:07 Re: Jak oduczyć kota aby nie miauczał w nocy

Pusia1234 pisze:Powodzenia

Myślę, że po ośmiu latach ten problem udało się już rozwiązać.
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], skaz i 229 gości