"ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 26, 2012 18:52 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Aleksandra59 pisze:Nigdy nie zapomnę Agatki, który zawsze będzie w moim sercu tak samo jak Fifi który też już za TM :cry:

Mam nadzieję, że za TM chłopaki jednak się polubili ...........

Nowego Roku 2008 nigdy nie zapomnę - dzięki przypadkowi Agatka przez ponad dwa lata miał przecudowny dom, dom pełen miłości i oddania.....

Cammi przytulam Ciebie mocno i dziękuję za Agatka.


Fifi? ten, który tłukł Agatka?
Fifi to nie była dziwczynka?
ech
Aleksandro
ja do dziś jestem pełna podziwu, że przygarnęłaś te dwa kociaki Agatkę i Małą
i Twoje z nimi przejścia w kuchni pamietam
a wiesz co u Małej słychać?

Cammi

 
Posty: 3117
Od: Sob lip 21, 2007 23:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob gru 29, 2012 1:11 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Fifi niestety nie lubił Agatki :? I to chłopak był, o ten:

Obrazek

Obrazek

Bardzo za nim tęsknię, byłe ze mną od chwili narodzin - uratowałam go od utopienia w Zatoce Puckiej ... Fifi odszedł nagle 31 sierpnia tego roku, 9 dni przed swoimi 12. urodzinami - to był zator .....


Nie wiem co u Małej słychać - kontakt z DS straciłam już dawno :oops: Jednak wcześniejsze wieści były bardzo pozytywne.

A co do kuchennych przejść - teraz mam już inne meble kuchenne, ale pojawiła się u mnie jakiś czas temu w DT kotka, która też lubi chować się za szafki kuchenne. Na szczęście Zuzia nie jest tak sprytna jak Mała, no i zamknięcia szafek już są inne - uwzględniające kocią upierdliwość.

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Pon gru 31, 2012 0:58 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Tą fotkę na szarym tle chyba zrobiłam Fifulcowi ja... w Nałęczowie.

Tęsknię za nim. I za Tobą Olu...
Obrazek

Karolka

 
Posty: 4518
Od: Nie kwi 03, 2005 22:23
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon gru 31, 2012 22:55 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

A Kija i Mimi?

Cammi

 
Posty: 3117
Od: Sob lip 21, 2007 23:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 01, 2013 0:35 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Cammi pisze:A Kija i Mimi?


Wszystkiego najlepszego w 2013 roku, żeby może jutro rano jakieś futro szukające domu - tak jak Agatka w 2008 r. - znalazło domek, ten najważniejszy. Tak jak ten dom, który Agatka miał u Cammi :ok: :ok:

Cammi - Mimi ma się super, nadal jest niereformowalną zołzą :wink: I nie Kija, tylko Kika - kotka moich Rodziców, która jak byłaś u mnie mieszkała w szafie - jest również niereformowalną kocicą jeżeli chodzi o miłość życia :D Nie myje się, ma sfilcowane na maksa futerko, ale ma wielki apetyt - w sensie dosłownym i w przenośni :wink: - chociaż chuda jest jak szczapa :mrgreen: I co najważniejsze Kika rządzi całym stadem :ok:

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Wto sty 01, 2013 0:50 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Karolka pisze:Tą fotkę na szarym tle chyba zrobiłam Fifulcowi ja... w Nałęczowie.

Tęsknię za nim. I za Tobą Olu...



Karolka - mam wszystkie Twoje zdjęcia, które robiłaś Fifiemu w Nałęczowie, na szarym tle. To podobało mi się najbardziej. Ściskam mocno noworocznie :D

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Wto sty 01, 2013 17:13 Re: "ŚMIECI" PO ZMARŁYM - kocurek Agatka za TM \*/ :(

Kika taki miałam zamiar napisać tylko telefon mądrzejszy. Dobrego roku wszystkim. A szczególnie sylwestrowym szczęściarzom -takim, którym miau rok domek przyniósł. Oby ich bylo na pęczki.

Cammi

 
Posty: 3117
Od: Sob lip 21, 2007 23:34
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 274 gości