15 działkowców z Łodzi - wątek TŻ-owy ;)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 07, 2011 11:24 Re: 15 działkowców z Łodzi - wątek TŻ-owy ;)

Kilka słów od Pani Eli.

"Kochani!

Parę dni temu wykastrowałam dwusetnego kota. Przez dwa lata bardzo dużo zrobiłam dla tych biedaków. Są to przede wszystkim koty wolnożyjące. Po kastracji i przetrzymaniu od 5 do 7 dni wracają w miejsce gdzie zostały złapane. Również uświadamiam ludziom, że kastracje to nie zło a dobrodziejstwo (część osób nie ma jeszcze tej wiedzy). Oprócz tego karmię i opiekuję się 25 kotami (doszły mi dwa miejsca). Mogę to robić dzięki Waszej pomocy, za którą bardzo dziękuję. Jednocześnie cały czas proszę o dalszą pomoc.
Kotki działkowe mają się dobrze. Są już przygotowane do zimy, budy wysprzątane, poszyte nowe poduchy, a koty nabierają sierści i sadełka przed przyjściem mrozów. Niedługo postaram się wysłać nowe zdjęcia.
Bardzo Was pozdrawiam i naprawdę serdecznie dziękuję w imieniu kotów wszystkim sponsorom za pomoc.

Elżbieta S."
Obrazek

koty-sos

 
Posty: 1
Od: Sob sie 27, 2011 11:00

Post » Nie sty 08, 2012 13:48 Re: 15 działkowców z Łodzi - wątek TŻ-owy ;)

Kochani,

Dopiero teraz mam okazję, żeby złożyć życzenia wszelkiej pomyślności w nowym roku 2012. Chciałam bardzo, bardzo podziękować wszystkim, którzy pomagają kotom, a w szczególności tym wspomagającym małę futrzaki, którymi ja się opiekuję. Dzięki Wam dzikie i porzucone kotki mają jedzenie i opiekę lekarską (moją miłość mają za darmo :1luvu: ).
Obecnie opiekuję się ok. 30 kotami: 12 na działce (oswojone), 10 przy szpitalu (dzikusy) oraz 8 pod blokiem (częściowo oswojone).

Jeszcze raz dziękuję bardzo w imieniu kotów i serdecznie pozdrawiam.
:kotek:
Ela S.

Hariel

 
Posty: 5
Od: Pt cze 26, 2009 20:15

Post » Czw lut 23, 2012 17:35 Re: 15 działkowców z Łodzi - wątek TŻ-owy ;)

trochę czasu już minęło , niemniej pamiętam o Ptysiu, moim podopiecznym(takie samo imię dałam kotkowi, który upodobał sobie zamieszkać na naszym terenie) -mam nadzieję,że wszystko u seniora w porządku ze zdrowiem-może Pani Ela w wolnej chwili miałaby możliwość wstawienia zdjęć obecnego Ptysia-to z góry serdecznie dziekuję :wink:

a to parę zdjęć trochę młodszego Ptysia, kulawego kotka, który pojawił się wczesną wiosną dwa lata temu i chyba spodobał mu się ogródek , bo został :wink:
ObrazekObrazek

a tu towarzystwo odwiedzające :
Obrazek

i mały stróż ogrodowy, który zaakceptował Ptysia- mały-wielki kot (z charakteru :wink: ) Balbinka Obrazek

pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w "TŻ -towe" koty :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 01, 2013 13:35 Re: 15 działkowców z Łodzi - wątek TŻ-owy ;)

Kochani,

Szczęśliwego Nowego Roku 2013, dużo zdrowia i wszelakiej pomyślności życzy Ela z kotami.

Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy wsparli mnie w walce o lepsze życie porzuconych i wolno żyjących kotów. Bez Waszej pomocy nie byłoby możliwe dokarmianie 30 kotów.
W tym roku można wpłacać na kotki 1% podatku na konto Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt VIVA! (KRS 0000135274 koniecznie z dopiskiem KOTY SOS PANI ELA), o co bardzo proszę w imieniu kotków :1luvu: . Każda złotówka ratuje życie jakiegoś kota!

Pozdrawiam serdecznie
Ela

Hariel

 
Posty: 5
Od: Pt cze 26, 2009 20:15

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree i 519 gości