RC Convalescence Support w proszku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 23, 2016 22:36 Re: RC Convalescence Support w proszku

A jakie mleko podawałaś?

bezloginu

 
Posty: 16
Od: Śro wrz 21, 2016 13:56

Post » Sob wrz 24, 2016 8:16 Re: RC Convalescence Support w proszku

Dolmik Cat, dolfosu. Potem chciałam przejść na RC babycat mleko zastępcze ale dowiedziałam się od hodowczyni tu z forum, że po nim też są bardzo mocne zaparcia. Zresztą mleko to podobno ma tłuszcze roślinne w składzie.
Przeszłam na Conve z mlekiem kozim, kupy nadal pozostały zwarte ale już nabrały innego koloru. Młody zaczął mi fajnie rosnąć. Uwierz mi że ja też chciałam kupić jak najdroższe mleko bo myślałam że jest najlepsze ale wcale tak nie jest.
Inna sprawa, że moje kocisko wychowywało się bez matki, więc i cały rozwój przewodu pokarmowego był zaburzony. Jeśli twoje kociaki mają kotkę a chodzi tylko o ich dokarmienie może nie było by tak źle? Nie wiem.
Conve dostaniesz w każdym większym zoologu czy lecznicy, mleko kozie jest w kartonikach też praktycznie wszędzie dostępne.

Pati108

Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Od: Pt lip 15, 2016 19:32

Post » Sob wrz 24, 2016 22:54 Re: RC Convalescence Support w proszku

Pati108 pisze:mleko zastępcze jak dla mnie to ściema, mój młody miał po tym kosmiczne zaparcia. Proszek wychodził w postaci nie przetrawionej.
Convelasence z mlekiem kozim dla malucha. Ja dawkowałam 4 łyżki mleka na łyżkę conve, rościeńczałam mlekiem jak była za gęste jeszcze. Conve mieszalam z mlekiem jak było zimne, później podgrzewałam lekko.

Odchowałam kilka kociąt na Mixolu (obecnie Milvet), nie miałam niespodzianek z zaparciami. Stosowałam też Kitty Milk z Beaphara. Czasami dodaję do takich preparatów kocie probiotyki, żeby zasiedlić przewód pokarmowy.
WWW Wiejski Wątek Wycinankowy - zajrzyj koniecznie i pomóż! http://forum.miau.pl/viewtopic.php?uid=6671&f=1&t=168251&start=0
Gabinet weterynaryjny EWAWET Rydułtowy http://www.ewawet.pl Klikając na stronę pomagasz mi pozycjonowaniu i promocji mojego gabinetu :) Pomożesz?
Obrazek

bluerat

Avatar użytkownika
 
Posty: 5797
Od: Sob lis 26, 2005 16:34
Lokalizacja: Rydułtowy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Silverblue i 484 gości