Nasze białaczkowce - białaczka zakaźna to nie wyrok

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 17, 2009 20:17 Re: Nasze białaczkowce - białaczka zakaźna to nie wyrok

Wejdź na nowy watek.
viewtopic.php?p=4456800
Co do dziąseł to radzę usunąć ząbki. Ja to zrobiłam mojej kici białaczkowej i już tak strasznie jej nie czuć z pyszczka.
Z chorymi dziąsłami wiąże się wiele chorób w tym nerki.

Nasza galla na pewno Ci napisze dokładnie co i jak. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 17, 2009 20:47 Re: Nasze białaczkowce - białaczka zakaźna to nie wyrok

ma usuniete kilka zebow w sumie zostaly tylko kły i pare trzonowców. A co sie moze stac z nerkami??

Asia:*

 
Posty: 24
Od: Wto sie 19, 2008 22:52

Post » Czw wrz 17, 2009 22:29 Re: Nasze białaczkowce - białaczka zakaźna to nie wyrok

Bardzo proszę osoby "nowe" w temacie białaczki zakaźnej (bo stali bywalcy wątku przenieśli się do nowego) o niepisanie w tym wątku, będę bardzo wdzięczna.
Ten wątek ma przeszło 100 stron, powinien być zamknięty - nie jest, bo muszę przekopiować z niego rzeczy, na co ciągle nie mam czasu :oops:
Ale mamy nowy wątek (adres podany przeze mnie na poprzedniej stronie i na tej przez kasię86) i tam teraz urzędujemy :)
Obrazek

galla

 
Posty: 10369
Od: Wto wrz 20, 2005 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 19, 2010 21:07 Re: Nasze białaczkowce - białaczka zakaźna to nie wyrok

...
[*] śpij słodko Kirku :(
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta

Kumiko

 
Posty: 695
Od: Pon kwi 19, 2010 18:38
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jukatlu i 192 gości