Ravic- ciąg dalszy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 04, 2007 16:02

kamień to problem.Osobiście namawiam do kupna dzbanka filtrującego Britta w każdym dużym markecie.Kupisz dzbanek do domu dla ludzi a przy okazji zwięrzęta mają odkamienioną wodę.To działa .bo sama widzę po czajniku do gotowania wody.Obecnie nie ma go prawie wcale.To takie proste i dostępne no i tanie!!!Poza tym radzę wyczyścić kotu (nawet tak mlodemu) zęby ultradżwiękami.Jest to metoda doskonała,czyści nawet w zachyłkach dziąseł.Nigdy pastą tego nie osiągniesz.Potem woda tylko z dzbanka i ewentualnie 2 razy w tygodniu profilaktycznie myć ząbki.POWODZENIA!!!

muka

 
Posty: 116
Od: Pon sie 07, 2006 0:39

Post » Śro lut 07, 2007 22:37

karma hill'sa oral care jest dobrze przyswajana, a nawet wyławiana spośród orijena
czekamy na efekty

Ivette

 
Posty: 3716
Od: Sob lis 19, 2005 17:05
Lokalizacja: warszawa

Post » Śro lut 07, 2007 22:43

no to trzymam za efekty :)
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Śro lut 07, 2007 22:49

pierwszym efektem bedzie żywienie się pańci tym, co zostanie po kocie- przywykłam do ceny acany...

Ivette

 
Posty: 3716
Od: Sob lis 19, 2005 17:05
Lokalizacja: warszawa

Post » Śro lut 07, 2007 22:55

Ja moim daję to: http://www.krakvet.pl/product_info.php? ... ts_id=3713 jako "pastę do zębów" przed snem, po parę chrupków dziennie, bo to tłusta karma, a moje jedzą Acanę Light. Zdecydowanie zapach z mordki już nie powalający, a kamień? Po czyszczeniu u wetki (bez narkozy u Otisa) na moje oko nie powraca...

izaA

 
Posty: 11381
Od: Nie wrz 25, 2005 14:09
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła

Post » Czw lut 08, 2007 9:40

Mój Goran też ma problem z kamienień, niestety. Może dlatego, że je stosunkowo mało suchej karmy - woli mokrą. Ostatnio dostaje do picia kranówkę (wiem, że to chyba nie najlepszy pomysł...), bo mineralnej w ogóle nie chciał tknąć, a kranówkę przynajmniej czasem poliże. Od tego czasu chętniej je też chrupki RC Oral. Zobaczymy...
Wet radzi czyszczenie zębów (oj, ciężka sprawa z nienakolankowym 8kg stworkiem) i przestawienie Gorana na chrupki, ewentualne przegłodzenie i odstawienie mokrego. Ale nie potrafie, bo mam wtedy biednego, miauczącego głośno, plączącego się pod nogami i prowadzącego do kuchni kota...

maglit

 
Posty: 14
Od: Śro mar 08, 2006 18:33
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw lut 08, 2007 11:17

Ravic je dużo suchej karmy i też ma kamień, pewnie przez tą kranówkę :? ale co poradzić, wolę, żeby kot pił kranówkę, niż żeby nic nie pił
pozostaje jeszcze czynnik- "jemu chce się pić, daj mu wody w zlewie, on nie chce tej przegotowanej"...
Obrazek
a oto niedobry kamień

Ivette

 
Posty: 3716
Od: Sob lis 19, 2005 17:05
Lokalizacja: warszawa

Post » Sob mar 17, 2007 17:47

stanęło na rc s/o dental i wołowinie do żucia- o dziwo kot nawet ją je, a nie wywala z miski. Wydaje mi się, że czubki ząbków już są czyste, ale to pewnie tylko pobozne życzenie :wink:
Oprócz tego u nas nowy podpis (srodkowego Ravika mam na tapecie w komórce), Duża się uczy i mietosi kończyne miedniczną kota- kot ma chyba najwięcej mięśni ze wszystkich zwierzaków w podręczniku, ale całe szczescie kot nie obowiązuje na kolokwium ^^

Ivette

 
Posty: 3716
Od: Sob lis 19, 2005 17:05
Lokalizacja: warszawa

Post » Pon mar 25, 2013 20:05 Re: Ravic- ciąg dalszy

kilka lat nie dodawałam nowych zdjęć, więc uaktualniam- teraz wyglądamy tak :wink:
Obrazek
pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów, którzy jeszcze o nas pamiętają :D

Ivette

 
Posty: 3716
Od: Sob lis 19, 2005 17:05
Lokalizacja: warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 290 gości