INTERNETOWE sklepy zwierzakowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 03, 2006 7:50

Immortality pisze:Ja ostatnio planowalam zakupy w Krakvecie, ale to bylo takie "upychanie na sile" do 100zl, zeby nie placic za przesylke, wiec zrezygnowalam 8) . Uznalam, ze trojmiejskie sklepy/lecznice wet. sa wystarczajaco dobrze zaopatrzone i chyba na nich poprzestane...


No wiesz, ale jesli w lecznicy za powiedzmy 0,5kg Intestinala place 30zl, a w krakvecie mam za 19,90 to jednak wole zamawiac...

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon kwi 03, 2006 14:03

piegusek pisze:
Immortality pisze:Ja ostatnio planowalam zakupy w Krakvecie, ale to bylo takie "upychanie na sile" do 100zl, zeby nie placic za przesylke, wiec zrezygnowalam 8) . Uznalam, ze trojmiejskie sklepy/lecznice wet. sa wystarczajaco dobrze zaopatrzone i chyba na nich poprzestane...


No wiesz, ale jesli w lecznicy za powiedzmy 0,5kg Intestinala place 30zl, a w krakvecie mam za 19,90 to jednak wole zamawiac...


W Twoim przypadku rzeczywiscie sie oplaca, w moim nie :roll: .
Przykladowo:

Karma Hills Kitten (5kg):
Krakvet: 122,01zł
Wet: 109zl

Pasta odklaczajaca Bezo-pet (120g):
Krakvet: 39,00zł
Wet: 35zl

A w mokre jedzonko (Animonde) zaopatruje sie glownie w sklepie http://podpsemikotem.pl, tudziez w moim osiedlowym sklepiku, bo wybor maja dosyc duzy, a i ceny korzystne.
Obrazek
Obrazek

Immortality

 
Posty: 785
Od: Sob paź 15, 2005 21:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon kwi 03, 2006 16:17

U mnie to samo, ja zawsze kombinuję jakby tu się w 300zł mieścić :roll: Kalkuluję i odejmuję, żeby tylko budżetu domowego nie rujnować.

DamaKier

 
Posty: 898
Od: Pon gru 26, 2005 23:02
Lokalizacja: ze schroniska

Post » Wto kwi 04, 2006 13:18

UP. ktos jeszcze ??
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Śro kwi 05, 2006 13:33

Na razie kupuje w Krakvecie i podłączam się do Lidki :P

Wyliczyłam, że zużywam 25 kg suchej karmy miesięcznie [8 kotów, psa nie liczę tutaj], także zamówienia w Krakvecie sa zawsze z wysyłką gratis - chyba najniższy próg wysyłki gratis, ale nie sprawdziłam innych sklepów - no oprócz animalii, zwierzaczka i kotka. W zestawieniu krakvet wyszedł mi najlepiej - szeroka oferta+koszt dostawy+ceny.
Dodam, że kupuję tylko karmę.


Ale pogrzebię w innych :twisted: muszę ograniczać koszty gdzie się da. :roll:
Kocie Hospicjum -1% - KRS 0000408882

'Pijcie swe niezaznane szczęście
chcąc nie być tym, kim jesteście'

Agn

Avatar użytkownika
 
Posty: 22355
Od: Pt paź 21, 2005 14:01
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro kwi 05, 2006 18:39

ja znam jeszcze www.marketzoologiczny.pl
sklep jest z łodzi
Obrazek Obrazek Obrazek

anie

 
Posty: 1541
Od: Czw sty 19, 2006 19:30
Lokalizacja: z usa

Post » Śro kwi 05, 2006 19:50

A sklepik KasiD?
Ale ona chyba wciaz nie uruchomila swojej strony www...
Obrazek

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Śro kwi 05, 2006 21:27

Ogarnął mnie 8O szok gdy po wpisaniu w przeglądarkę sklepy internetowe dla zwierząt wyszperało mi ot takie coś: http://www.export-animals.pl/o-firmie.html

W głowie się nie mieści czego człowiek nie wymyśli dla pieniędzy, a wszystko pod przykrywką niby legalnego interesu i pięknej strony. Biedne te zwierzaki i jacy głupi Ci ludzie którzy z tego korzystają.
Ręce mi opadły :cry:
Obrazek

Rashid

 
Posty: 135
Od: Nie lip 03, 2005 22:20
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 05, 2006 22:49

Tak nieśmiało skorzystam z tego, że została przywołana strona Mruczaczy www.mruczacza.pl wiem, że niewiele się tam ostatnio działo (duuużo roboty :wink:), ale strona nabiera kształtów :wink: właśnie osadziliśmy pierwszą wersję sklepu - można już zamawiać przez stronę - zapraszamy do testów :wink: Będziemy się starali dodawać jak najszybiecej nowe produkty oraz poszerzać ofertę. Może Was zainteresuje.

Dla tych, co muszą "dopychać" :wink: - przesyłka gratis powyżej 89zł; dla poznaniaków dowóz od 80zł gratis :wink:

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon kwi 10, 2006 8:19

Przejrzałam - pobieżnie - stronke Mruczaczy.
Chyba sie przeniosę. :lol:
Kocie Hospicjum -1% - KRS 0000408882

'Pijcie swe niezaznane szczęście
chcąc nie być tym, kim jesteście'

Agn

Avatar użytkownika
 
Posty: 22355
Od: Pt paź 21, 2005 14:01
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon kwi 10, 2006 12:18

Zaopatrywałam się przez ostatnie miesiące w Mruczaczy i jestem bardzo zadowolona pod każdym względem, ale żeby nie robić aż taaakiej reklamy to powiem, że przeniosłam się do krakvetu, bo jedziemy teraz na karmach leczniczych, których Mruczacza jeszcze nie ma :( Czekam teraz biedna od tygodnia na kolejną przesyłkę, a jesteśmy już na oparach żwirku i suchego, a paczka nadal nie wysłana :evil:
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Pon kwi 10, 2006 12:28

ja tez korzystam (a raczej korzystałam) z krakvetu, bo po 2 razach się zniechęciłam - raz pomylili karmę i nie wsadzili mokrego do paczki, a drugim razem to sie wściekłam: bo z rana pytam na GG jak tam z realizacją mojego zamówienia? - odpowiedź wszystko w porządku, dziś do Pani wyjdzie, wieczorem zaglądam do poczty a tu info: ze względeu na fakt że nie mogliśmy się z Panią skontaktować, a brak nam asorrtymentu XXX równowartośc wkładamy do koperty :twisted: oczywiście na tym produkcie najbardziej mi zależało.. (a na stronce to produkt dalej dostępny) ale co daje sie zauważyć, że w tym sklepie nie ma chyba żadnej komunikacji pomiędzy obsługującycm pocztę, gg, bazę z produktami i pakowaczem :x
więc sie na pewno przeniosę do któregoś ze sklepów, które wyżej wymieniliście, dzieki :P
Obrazek

ania.b

 
Posty: 127
Od: Pt sty 13, 2006 8:53
Lokalizacja: Świdnica

Post » Pon kwi 10, 2006 15:42

ojej...
to ja z Krakvetem nie mialam takich opcji... nigdy jeszcze...
przyszly do mnie juz chyba ze 4 paczki od nich i nie bylo problemu nigdy...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Pon kwi 10, 2006 16:05

Wiecie co, różne rzeczy się zdarzają, które nie dokońca są winą obsługi sklepu, choć czasem tak. Często zawalają dostawcy, czasem kurierzy (my mieliśmy takie przeboje z kurierem, który woził do nas jedną karmę od dystrybutora); no czasem niestety tak bywa. Oby nie za często :wink:

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon kwi 10, 2006 16:41

mała_ze_Świdnicy pisze:ja tez korzystam (a raczej korzystałam) z krakvetu, bo po 2 razach się zniechęciłam - raz pomylili karmę i nie wsadzili mokrego do paczki, a drugim razem to sie wściekłam: bo z rana pytam na GG jak tam z realizacją mojego zamówienia? - odpowiedź wszystko w porządku, dziś do Pani wyjdzie, wieczorem zaglądam do poczty a tu info: ze względeu na fakt że nie mogliśmy się z Panią skontaktować, a brak nam asorrtymentu XXX równowartośc wkładamy do koperty :twisted: oczywiście na tym produkcie najbardziej mi zależało.. (a na stronce to produkt dalej dostępny) ale co daje sie zauważyć, że w tym sklepie nie ma chyba żadnej komunikacji pomiędzy obsługującycm pocztę, gg, bazę z produktami i pakowaczem :x
więc sie na pewno przeniosę do któregoś ze sklepów, które wyżej wymieniliście, dzieki :P


Nie pisałem o tym wcześniej, bo myślałem, że to tylko ja mam takiego pecha, ale ja też po przykrych doświadczeniach nie korzystam już z usług Krakvetu :?
Raz suche dostałem przeterminowane, innym razem opakowanie było rozdarte i sklejone taśmą. Trzecia wpadka była poważniejsza i definitywnie zakończyła moją przygodę z tym sklepem. Przed świętami złożyłem zamówienie i jako, że bardzo zależało mi na czasie, to mimo wartości powyżej 100zł zrezygnowałem z przesyłki i napisałem w komentarzu, że sam sobie po nie podjadę. Następnego dnia Pan napisał mi maila, że wszystko jest już gotowe i towar zapakowany czeka na mnie w lecznicy. Przejechałem na drugi koniec miasta po czym, na miejscu Pani zrobiła wielkie oczy, powiedziała, że o niczym nie wie i musiało mi się coś pomylić... :? Po powrocie napisałem maila (w odpowiednim tonie :wink: ) Pan mnie przeprosił i zaprosił po zamówienie na rano. Rano pojechałem i zamówienie było.
Dodam tylko, że mimo tych trzech wpadek nigdy nie spotkał mnie zaszczyt otrzymania jakiejkolwiek niespodziewaniej rekompensaty bądź równie niespodziewanego gratisu.

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 187 gości