Krzyk Wolności - w nowym, własnym M :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 09, 2005 22:29 Krzyk Wolności - w nowym, własnym M :)

czwartek schronisko w Jeleniej Górze
Jechałam tylko po te psy, ale w głębi duszy wiedziałam, ze zadam to pytanie, sama siebie oszukiwałam, że bedzie inaczej, że to poprostu już niemożliwe, rozum wie swoje, serce czasem podejmuje decyzje zupełnie odmienne, których rozum nie potrafi zrozumieć i powstrzymać.
Nie chcąc jednak, wzbraniając się przed tym pytaniem w końcu je zadałam, niekontrolowanie, bo w głębi serca i tak wiem, że pomimo przepełnienia, różnych braków nie bede potrafiła postąpic inaczej.
"Czy jest tu kociarnia?"
"Tak jest"
"Mam nadzieję, że nie macie kociaków...pauza, wyczekiwanie, napięcie, Nie, nie mogę"
"Właśnie jednego przyniesiono, zabrany z piwnicy, bardzo miauczał"
"Chcę go zobaczyć"
Pomieszczenie metra na metr, ściana klatek, metalowych, smród, zimno, ciemno, kilka chorych kotów i on, krzyk małej kuleczki rozdziera serce i już nie myślę, mechanicznie otwieram drzwiczki metalowej klatki i wyciągam Jego, wkładam pod kurtke ku osłupieniu młodego człowieka z obslugi
"Zabieram Go"

Odwłowiony z komórki malutki Julian, płakał pewnie za mamą, ktos zabrał Go io zawiózł tam, nie mogłam postąpic inaczej, niei próbuję zrozumieć, jest i już bo inaczej się nie dało. Uratował Go Krzyk Wolności, mały wojownik smacznie juz śpi przytulony do zastępczej mamusi, uratowany od koszmaru metalowych klatek schroniska...

Obrazek


p.s-wraz z Juliankiem przyjachało jego trzech towarzyszy niedoli, tylko tylu udało się nam uratować, dwa psiaki są już w wawie, w Łodzi z Juliankiem jest jeszcze dalmatynka Lena
Ostatnio edytowano Pt sty 13, 2006 20:11 przez Magija, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 09, 2005 22:38

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 09, 2005 22:45

Magija :aniolek: Dziekuje Ci, pamietam jak pomoglas Luizie, sledzilam caly watek, teraz ocallas tego maluszka, brak mi slow zeby opisac jak wielkiee jest to co robisz. Dziekuje Ci za to ze jestes! :1luvu: Duzo zdrowka dla maluszka i pisz pisz o nim duzo.
Gość
 

Post » Pt gru 09, 2005 22:49

Jaki śliczny maluszek :love: Magija jakie te kociaki mają szczęście, że spotykają Ciebie na swoich smutnych drogach życia...kolejny kotek dostał szansę na normalne, szczęśliwe życie...jesteś :king:
ObrazekObrazek
"wiem niewiele, lecz powiem co wiem...choć nie będzie to pewnie myśl złota...
najpiękniejszą muzyką przed snem, jest mruczenie szczęśliwego kota"

Ada.

 
Posty: 285
Od: Czw sie 11, 2005 19:19
Lokalizacja: woj.śląskie

Post » Sob gru 10, 2005 8:43

Do góry ślicznoto :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 10, 2005 12:21

O rany! Dziewczyny, wy wszystkie które tak bardzo pomagacie zwierzęta, jesteście wręcz aniołami! :aniolek: Trzymam kciuki za szybki domek dla maluszka (śliczny jest!) :) .
Magija, dziękuję Ci w imieniu tego kotka!
Obrazek

Amy

 
Posty: 2865
Od: Pt lip 22, 2005 19:45
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 10, 2005 18:42

Jaki piekny krówek :D Magija jesteś super :D
Albert, Fisia Haczyk, Tadeuszek

Catrina

 
Posty: 2630
Od: Pon kwi 18, 2005 11:53
Lokalizacja: Poznań/Poole

Post » Sob gru 10, 2005 19:32

Magija - to ile Ty masz już tych krówek? - bo się zgubiłam....

Dobrze, że go zabrałas :love:

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Nie gru 11, 2005 13:49

Elżbieta P. pisze:Magija - to ile Ty masz już tych krówek? - bo się zgubiłam....

Dobrze, że go zabrałas :love:


krówczastych jest 5 w tej chwili, aż się w oczach dwoji i troji :wink:

Mały Juleczek wczoraj napędził mi stracha, zwymiotował... Bałam się oczywiście najgorszego, podaliśmy siemie lniane i dziś chłopak jak nowy, szalał wraz z Gracjanem :D Juleczek to żywe sreberko, wszędzie go pełno, ma takl przekochaną buzię i "diabliki w oczach" :D Urwis jakich mało, śpi z nami na poduszce i jest kumplem Lukrecji, kochany Juleczek jest kotem przynoszącym szczęście, Juleczek przyjechał w czwartek a w piątek dostałam propozycję pracy i od jutra już zaczynam :D
Komu szczęśliwego Juleczka? :D
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 11, 2005 14:56

:D :D :D
Obrazek

saskia

 
Posty: 5042
Od: Pon gru 06, 2004 16:51
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 11, 2005 16:01

śliczne maleństwo :) wygląda jak by miał mieć futerko o przedłuzonym włosie, chyba, ze z tego wyrosnie :lol:

ezynka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2382
Od: Pon sie 22, 2005 18:18
Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie

Post » Nie gru 11, 2005 21:22

Julian jest absolutnie przesłodki... no komu??? :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 11, 2005 21:43

Magija pisze:
Elżbieta P. pisze:Magija - to ile Ty masz już tych krówek? - bo się zgubiłam....

Dobrze, że go zabrałas :love:


krówczastych jest 5 w tej chwili, aż się w oczach dwoji i troji :wink:

Mały Juleczek wczoraj napędził mi stracha, zwymiotował... Bałam się oczywiście najgorszego, podaliśmy siemie lniane i dziś chłopak jak nowy, szalał wraz z Gracjanem :D Juleczek to żywe sreberko, wszędzie go pełno, ma takl przekochaną buzię i "diabliki w oczach" :D Urwis jakich mało, śpi z nami na poduszce i jest kumplem Lukrecji, kochany Juleczek jest kotem przynoszącym szczęście, Juleczek przyjechał w czwartek a w piątek dostałam propozycję pracy i od jutra już zaczynam :D
Komu szczęśliwego Juleczka? :D



GRATULACJE:)) Z powodu pracy i wziecia tego malca.
Maluch bedzie wspanialy, napewno. Takie bidulki sa bardzo wdzieczne, jak nasz Szeryf:))

Ja wlasnie taka sama malenka krowke przyniesiona przez kotke do piwnicy podleczylam i jest jak nowa. Za jakis miesiac tez bedzie do wziecia

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon gru 12, 2005 9:06

Magija, Ty do siebie przyciągasz same krówki :lol:
A Juleczek jest piękny. :P
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Pon gru 12, 2005 9:39

Magija, jestem pełna podziwu, i oczywiście kolejna krówka :D
Życzę jej dużo zdrówka w wszyskim kotów dobrych domków :D

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 418 gości