Zwierzeta i Środowisko, to co stawiamy ponad wszystko :).

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 28, 2006 14:38

Dodam jeszcze, że nie mam złego zdania o WSZYSTKICH aktywistach wege, jedynie o tych, którzy wmawiają innym, że "kastracja to taka straszna rzecz" albo "sami się wysterylizujcie" :x
Znam także wielu wspaniałych ludzi spod znaku wege, którzy opiekują się dziczkami, pomagają schroniskom etc. Ci pierwsi są niestety bardziej hałaśliwi :(
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pt lip 14, 2006 19:23

XAgaX pisze:Dodam jeszcze, że nie mam złego zdania o WSZYSTKICH aktywistach wege, jedynie o tych, którzy wmawiają innym, że "kastracja to taka straszna rzecz" albo "sami się wysterylizujcie" :x
Znam także wielu wspaniałych ludzi spod znaku wege, którzy opiekują się dziczkami, pomagają schroniskom etc. Ci pierwsi są niestety bardziej hałaśliwi :(

pamietaj też, żeby karmic kota karmą wege :spin2:

Ivette

 
Posty: 3716
Od: Sob lis 19, 2005 17:05
Lokalizacja: warszawa

Post » Pt lip 14, 2006 21:39

Ivette pisze:
XAgaX pisze:Dodam jeszcze, że nie mam złego zdania o WSZYSTKICH aktywistach wege, jedynie o tych, którzy wmawiają innym, że "kastracja to taka straszna rzecz" albo "sami się wysterylizujcie" :x
Znam także wielu wspaniałych ludzi spod znaku wege, którzy opiekują się dziczkami, pomagają schroniskom etc. Ci pierwsi są niestety bardziej hałaśliwi :(

pamietaj też, żeby karmic kota karmą wege :spin2:


wrrrrrrrr... :wink:

obiecuję, że jak RC wypuści na rynek wege karmę to się zastanowię :P
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon maja 14, 2007 14:35

Podpinam się.

Jaką lepszą karmę polecacie dla dzików? Mam ich pod blokiem 11 i akurat trafił mi się ekki przypływ kasy. Chciałabym im kupić suchą lepszą niż to, oc jedzą zwykle z wiadomych względów, a na zaopatrzenie ich w Royala na razie jeszcze mnie nie stać. Szukam czegoś przyzwoitego za rozsądną cenę.

queen_ink

 
Posty: 3758
Od: Nie lis 20, 2005 17:45
Lokalizacja: Stolica Powiatu/Kraków

Post » Pon maja 14, 2007 14:51

:roll:

IzaW

 
Posty: 775
Od: Nie lip 24, 2005 18:29
Lokalizacja: Starachowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 540 gości