dziwna sprawa z oczami...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 15, 2005 14:14 dziwna sprawa z oczami...

Kotce mojej babci wystają (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) te białe błony, w kąciku oka (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi). Dziwnie to wyglada. Od czego mogloby jej sie tak zrobic? dodam jeszcze, ze kota jest podworkowa, a babcia niebardzo przejmuje sie jej losem...
Obrazek

karolena

 
Posty: 382
Od: Nie cze 19, 2005 16:21
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post » Wto lis 15, 2005 14:17

Jest to najprawdopodobnie migotka, która robi sie widoczna, gdy kot jest chory lub osłabiony. Jedyna rada to udać sie do weta na badania. A poza tym czy nic nie niepokoi Cię w zachowaniu kota?
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Wto lis 15, 2005 14:23

Nie mam wplywu na to czym babcia karmi swoje koty (darling :/ i domowe jedzenie...) ani na to, ze to koty calkiem podworkowe. Kotka zachowuje sie raczej normalnie. Trudno powiedziec, bo nie przebywam z nia na co dzien...
Obawiam sie, ze babcia mnie wysmieje jak zaproponuje wizyte u wet. :?
Obrazek

karolena

 
Posty: 382
Od: Nie cze 19, 2005 16:21
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post » Wto lis 15, 2005 16:10

Trudno mi doradzić cokolwiek. Naprawdę wizyta u weta byłaby bardzo wskazana. Nawet jeśli kotka aktualnie nie cierpi na nic poważnego, to od czasu do czasu weta powinna odwiedzić, choćby przy okazji szczepień. Sam fakt, że kot żyje na podwórku nie sprawia, że choruje, jeśli jest tylko w miarę dobrze karmiony, i nie jest narażony na wypadki z uwagi na bliskość ulicy. Jednak pojawienie się trzeciej powieki jest często sygnałem, ze coś niedobrego zaczyna sie dziać.
Spróbuj jednak przekonać babcię do wizyty u weterynarza, a jeśli się nie uda, to może jest możliwośc, ze sama kotka tam zabierzesz?
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Wto lis 15, 2005 16:12

A czy dawno kotka była odrobaczana?
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 180 gości