poszukujemy wolontariuszy z Katowic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 12, 2005 19:36 poszukujemy wolontariuszy z Katowic

Kochani,
jeżeli ktoś z Was podjąłby się kwestowania na rzecz Fundacji Ostatnia Szansa opiekującej się schroniskiem p. Bożeny Wahl podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Katowicach w dniach 24-25-26.03.2006, proszę o kontakt.
Jak zbiorą się 3 osoby, zaczynam załatwiać pozwolenie.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Sob lis 12, 2005 23:53

Trudno mi sie zobowiazac w tak odleglym terminie.
Ciezko przewidziec co sie bedzie dziac wtedy.
Jak to wogole wyglada od strony formalnej. Niegdy w moim dosc juz dlugim zyciu nie kwestowalam ale moze wszystkiego trzeba sprobowac.
Wprawdzie bardzo nie lubie wystaw ale trudno.
Tylko trudno byloby mi sie zadeklarowac teraz ze napewno i na wszystkie dni. No ale to chyba normalne, ze nic nie mozna powiedziec na 100%.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lis 13, 2005 19:31

Jak to wogole wyglada od strony formalnej. Niegdy w moim dosc juz dlugim zyciu nie kwestowalam ale moze wszystkiego trzeba sprobowac.

Od strony formalnej? Jak dostanę zgodę, prześlę Ci jej kopię, a także- w ostateczności nawet pocztą - potwierdzenie z Fundacji, że rzeczywiście nam pomagasz, aby się nikt nie czepiał, że zbierasz na siebie :)

Nie oczekuję ostatecznych deklaracji na 4 miesiące przed wystawą, natomiast chciałabym uniknąć sytuacji, że nikt się nie pojawi.

dziękuję za odzew! :D
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon lis 14, 2005 7:13

Bardzo odległy termin, wiec trudno mi powiedziec na sto procent, ze dam rade we wszystkie dni, ale w weekend postaram się na 90%.
Obrazek

tangerine1

 
Posty: 15466
Od: Nie lis 14, 2004 20:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pon lis 14, 2005 11:18

Hop!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon lis 14, 2005 11:41

ja mam bardzo zwariowana prace :?
i bardzo często niestety pracuję w weekendy, o czym dowiaduję sie zawsze w ostatniej chwili.
Ale jeśli bedę miała wolne to chetnie się dołączę :)
ObrazekObrazek

Mała

 
Posty: 1007
Od: Śro gru 29, 2004 21:20
Lokalizacja: Katowice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 523 gości