czarna lista "chętnych na kota" - pomysł

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 10, 2005 22:08 czarna lista "chętnych na kota" - pomysł

historia Czarcika od Leny natchnęła mnie do czegoś takiego.
może by tak stworzyć "Czarną Listę" na która możnaby wpisywać osoby, które chciały albo wzięły kociaka i okazały się niegodne zaufania albo oddały kota "bo biega" itp. Żeby nie podawać pełnych danych osobowych możnaby tylko np Imię i Nazwisko i krótki opis czemu się znalazł na liście oraz kontakt do osoby która wyadoptowywała kota celem pozyskania dalszych informacji.
Co o tym myślicie? Może udałoby się "wyłapać" recydywistów i bioracych "na skórki" oraz inne nieprzyjemne historie?

fruuu

 
Posty: 5623
Od: Wto wrz 13, 2005 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2005 22:13

Fruuu, cos takiego juz jest - u Estravena
pewnie nie wyrzuce Ci odpowiedniego tematu, bo wyszukiwarka nie za bardzo ostatnio dziala :wink:
napisz do Estravena najlepiej

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Czw lis 10, 2005 22:17

jak jest to super :)
tylko może by info tym przykleić na stałe na kociarni? wiedza o tym pewnie starzy bywalcy forum i osoby "profesjonalnie" zajmujące się adopcją. takie amatorskie przypadki jak ja nie mają o niej pojęcia :)

fruuu

 
Posty: 5623
Od: Wto wrz 13, 2005 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2005 22:42

Dodam do wątku z zasadami Kociarni informację, że w posiadaniu moderatorów jest taka lista.

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Pt lis 11, 2005 1:47

slyszalam ze cos jest ale nie widzialam, generalnie to nie wiem czy to nie byloby nielegalna na forum publicznym imie i nazwisko pisac...

historia Czarcika niemila owszem ale tez nasza w tym wina, zaufalysmy temu ze rodzice chca kota bo potwierdzili, ale okazalo sie ze rodzice nie bardzo wiedzieli czego sie spodziewac a dostali rozrabiake co imie "Czart" nosi nie od parady, ehh... nie wiem co o tym myslec, teraz mam na glowie tylko jak go odebrac i jak mu dom znalezc dobry...

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 494 gości