AKCJA STERYLIZACJA POZNAŃ - działamy!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 01, 2005 12:02

Mam 6 kandydatek do sterylki. Niektóre mogę złapać bez problemów. Do innych nie mogę się zbliżyć. No i trudno się z nimi "umówić" na konkretną godzinę :wink:
Nie mam transportu i miejsca, w którym mogłyby po sterylce wydobrzeć.
Obrazek

fuerstathos

 
Posty: 1378
Od: Sob sty 24, 2004 17:53
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw gru 01, 2005 12:16

fuerstathos pisze:Mam 6 kandydatek do sterylki. Niektóre mogę złapać bez problemów. Do innych nie mogę się zbliżyć. No i trudno się z nimi "umówić" na konkretną godzinę :wink:
Nie mam transportu i miejsca, w którym mogłyby po sterylce wydobrzeć.

Z transportem to niestety nic nie pomogę. Miejsce na wydobrzenie jest. Daj mi na pw swój nr tel. to pogadamy.
Albert, Fisia Haczyk, Tadeuszek

Catrina

 
Posty: 2630
Od: Pon kwi 18, 2005 11:53
Lokalizacja: Poznań/Poole

Post » Czw gru 01, 2005 12:37

Catrino, jeśli zgłaszają się do Ciebie osoby chcące złapać kotki, ale nie mające klatek-łapek, to możesz je kontaktować z Panią D., która może łapkę pożyczyć.

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw gru 01, 2005 12:39

Mysia pisze:Catrino, jeśli zgłaszają się do Ciebie osoby chcące złapać kotki, ale nie mające klatek-łapek, to możesz je kontaktować z Panią D., która może łapkę pożyczyć.

Dzięki :D
Albert, Fisia Haczyk, Tadeuszek

Catrina

 
Posty: 2630
Od: Pon kwi 18, 2005 11:53
Lokalizacja: Poznań/Poole

Post » Pt gru 02, 2005 0:06

hop!
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Sob gru 03, 2005 0:39

podnoszę- ważne!
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Wojtek i 193 gości