jedzonko kota jeszce raz

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 26, 2005 11:16 jedzonko kota jeszce raz

po przeczytaniu kilku postów o uzależniających whiskasach pobiegłam czym prędzej do sklepu i kupiłam "carny kitten" animmondy i suche RC.Na puszke się rzuciła ale dobre suche z dużą ilością białka ma w d.... Mam nadzieje ,że w końcu się przekona bo 3 razy dziennie puszka po 3,30 zł to jak dla mnie za drogo.Trzymajcie kciuki za Elinke bo zostanie przegłodzona tzn na suchym :lol:

sandejka

 
Posty: 20
Od: Nie paź 23, 2005 19:51

Post » Śro paź 26, 2005 11:24

namocz trochę suche i mieszaj pół na pół zpuszką
potem nie na maczaj i mieszaj z puszką
potem daj samo suche
zresztą jak kot woła, że jest wściekle głodny stawiaj wyłącznie miseczkę z suchym
jak trochę zje to podawaj puszkę/mięso
tak się nauczy, sprawdzone :wink:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Śro paź 26, 2005 11:31

poza tym nie samymi puszkami kot zyje :) Mozna jeszcze dawac super miesko, gotowane miesko z ryzem i inne super pyszne rzeczy
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Śro paź 26, 2005 12:01

Pamiętaj,że kot może mieć tylko jeden dzień głodówki .
Moja Pani doktor dała wskazanie na karmę naturalną-czyli surowe mięso.
Ale i tak mam restaurację, bo każdy ze zwierzaków lubi cos innego:
psy (ON-ki) dostają specjalistyczny pokarm właśnie dla shepardów plus dla smaczku surowizna.
Jedna z kotek suchy RC (zmieniany co jakiś czas),ryby nie może bo wymiotuje jeśli już to tylko sledziki w occie i kapusta z sosem pomidorowym,druga kotka tylko gotowany kurczak(prosto z garnka bo później to już beee),a pozostała gromadka surowe mięso, bo z kolei ich brzuszki nie trawią żadnych chrupek-mimo ,że uwielbiają suche(ale zawsze później wymioty).
I tak każdego dnia.Jeśli masz taką możliwość to skonsultuj się ze swoim lekarzem-może coś doradzi znając twojego kicia.
I tak we wszystkim jest chemia-więc zawsze musimy wybierać mniejsze zło.
A moje futrzaki uwielbiaja też słodycze pod każdą postacią - więc czasami grzeszę i tez dostają.

shadow

 
Posty: 16
Od: Śro paź 19, 2005 15:16




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, kasiek1510, Zeeni i 487 gości