POMOC!!!+KOT!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 25, 2005 13:23 POMOC!!!+KOT!!!

chcę mieć kota ale mam już 3 psy rasy kundel
i nie wiem co mam zrobić by tego kota mieć
nie chce tych psów usypiać ani oddawać więc nie wiem co zrobić
czekam na jakieś sęsowne pomysły
piszcie wasze pomysły na adres :kitty: cj2@wp.pl

kot+

 
Posty: 2
Od: Wto paź 25, 2005 13:13

Post » Wto paź 25, 2005 13:24

:?
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 25, 2005 13:52

No nie wiem, wydaje mi się, że sensowne pomysły powinny wyjść od Ciebie,bo to przede wszystkim Ty musisz wiedzieć czy dasz radę finansowo, czy psy są agresywne w stosunku do kotów, jak jesteś w stanie pogodzić obecność wszystkich zwierząt w domu, (wielu ludziom się to z powodzeniem udaje), ale jest wiele za i przeciw do przemyślenia a decyzja musi być Twoja.Pamiętaj, kot to nie chwilowa zachcianka ani zabawka, którą łatwo można odłożyć na półkę
ObrazekObrazek
"wiem niewiele, lecz powiem co wiem...choć nie będzie to pewnie myśl złota...
najpiękniejszą muzyką przed snem, jest mruczenie szczęśliwego kota"

Ada.

 
Posty: 285
Od: Czw sie 11, 2005 19:19
Lokalizacja: woj.śląskie

Post » Wto paź 25, 2005 16:17

Ja mam 5 letnia pinczerke miniaturowa, wyrwana z rak zlych ludzi. Psica z wielkim temperamentem i z wielkim poczuciem wlasnosci. Zawsze cieta na koty, ale nie nauczona tego przez nas. Miesiac temu (boze to juz miesiac!!!!) wzielam od matki kotki, ktora wprowadzila sie do mojego ogrodka, 8 tygodniowa kociczke. Musze powiedzec ( z perspektywy miesiaca), ze nie myslalam, ze tak latwo pojdzie. Nie miluja sie, ale popoludniu czesto razem na jednym fotelu spia (psica zakopana w koc, a na niej lub obok moja mala kociczka). Fakt, ze siedze w domu wiec troche pracy w ich przyjazn wlozylam. Musialam poskramiac psice (ale nie biciem i przemoca), a i kociczce do tej pory musze pokazywac co wolno a czego nie w stosunku do psa.

skupa

 
Posty: 573
Od: Wto paź 18, 2005 15:15
Lokalizacja: Gdańsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wojtek i 493 gości