Sucha Animonda Rafine Cross (wyszukiwarka nie dzała)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 24, 2005 20:54 Sucha Animonda Rafine Cross (wyszukiwarka nie dzała)

Witajcie!

Przeglądam to forum już od dłuższego czasu (sporo się dzięki niemu dowiedziałem i nauczyłem). Teraz przyszła pora zarejestrować się, gdyż będę potrzebował waszej rady.

Na początek jednak sprawa całkiem przyziemna. Nadszedł czas zaopatrzenia się w kolejną porcję suchej karmy. Obecnie mój Chojrak (nieco ponad dwuletni, kastrowany kocurek, chociaż bardziej pasowałoby chyba kocur :) - waży ponad 5 kg) kończy opakowanie Acany Adult Cat mieszanej przy każdym posiłku z różnymi smakami Hill's Science Plan Adult. Szukając czegoś w zastępstwie dla Hillsa (Acana zostaje jako karma bazowa) trafiłem właśnie na suche karmy Animondy (jak w temacie). To, co można przeczytać w sieci wygląda obiecująco, a co ważniejsze, o ile pamięć mnie nie myli, część forumowiczów chwaliła mokre karmy tego producenta. Czy ktoś z Was ma możej jakieś doświadczenia z wersją suchą (wyszukiwarka niestety nie działa...)?

Byłbym wdzięczny za możliwie szybkie odpowiedzi - sprawa jest o tyle nagląca, że dno w puszce z karmą coraz bardziej prześwituje :), a najlepiej byłoby zamówić wszystko za jednym zamachem.
Ostatnio edytowano Pon paź 24, 2005 21:30 przez macmark, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

macmark

 
Posty: 11
Od: Pon paź 24, 2005 20:14
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post » Pon paź 24, 2005 20:59

Z Animondy mokre -tak
suche- nie
Przynajmnie nie jeśli piszesz o Hillsie, Acanie
Jeśłi byłby wybór suchy Whiskas czy A. Rafinee- no to Animonda

ale jak masz coś innego do wyboru wybierz to inne
Rafinee jest kolorowe- barwione chemiczne. To już niebarwiony jest ten ich drugi rodzaj suchego.

Może Purinę Pro Plan House Cat lub After Care? Cena do przyjęcia
Royal ma masę rodzajów karm.
Może spróbujcie Sanabelle? Biomil?
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pon paź 24, 2005 21:29

Dzięki za informację. Już same sztuczne barwniki jak dla mnie dyskwalifikują tą karmę. Będę musiał poszukać czegoś innego do urozmaicenia Acany.
Obrazek

macmark

 
Posty: 11
Od: Pon paź 24, 2005 20:14
Lokalizacja: Tomaszów Maz.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jowitha, magnificent tree i 697 gości