Dobry wet w SZCZECINIE pilnie poszukiwany!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 24, 2005 19:00 Dobry wet w SZCZECINIE pilnie poszukiwany!!

Tak jak w temacie: poszukuję pilnie weta na lewobrzeżu dla kota mojej Mamy.
Ktoś zna jakiegoś sprawdzonego?
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 24, 2005 20:14 Re: Dobry wet w SZCZECINIE pilnie poszukiwany!!

mircea pisze:Tak jak w temacie: poszukuję pilnie weta na lewobrzeżu dla kota mojej Mamy.
Ktoś zna jakiegoś sprawdzonego?

Ja mogę polecić Panią Mazur bodajże...na Piłsudskiego. mały gabinet ale poani jest kociarą, nie trzeba czekać i jest fachowcem co widać.

Na Chopina też może być ale tam mimo tego ze jestes umowiony na godzinęto i tak czekasz zawsze jakies 40 minut zanim CIę przyjmą. Opieka medyczna moim zdaniem klasa ale organizacyjnie do bani. Zamieniłam ich na Panią z Piłsudskiego, bo kiedyś przez cały dzień nie odbierano telefonów, ciężko się do nich dodzwonić
Obrazek
sTeFf & FeLeK KarToFeLeK

ani_stefanowa

 
Posty: 546
Od: Wto sie 30, 2005 21:36
Lokalizacja: Szczecin in my heart/Dublin in real.......

Post » Pon paź 24, 2005 21:23

Mircea na Chopina 53a do dr. Wrobla. Tam sa zapisy i to czeka sie prawie tydzien ale jak jest nagla potrzeba to mozesz isc tylko trzeba cierpliwie czekac. Najlepiej zadzwonic 4541806. Co sie stalo kotu?
Tam jak trzeba zrobia badanie krwi , USG , RTG.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon paź 24, 2005 21:48

Dzieki za namiary - sprobuje najpierw zapisac kota do weta na Chopina, ale o Pilsudskiego tez bede pamietala :D
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto paź 25, 2005 10:09

Na Kwiatowej,bez problemu przyjadą do domu , przez telefon porady bez fochów :wink:

asia02

 
Posty: 102
Od: Śro lip 13, 2005 11:38
Lokalizacja: Szczecin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Google [Bot], magic99, wyrobekj i 543 gości