Poniedziałkowe psoty!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 24, 2005 7:46 Poniedziałkowe psoty!!!

Witam wszystkich forumowiczów w poniedziałkowy poranek!

Jak kazdego ranka a szczególnie poniedzialkowego biegiem przygotowywalam sie do pracy i nagle.......łupppppppppppppppppppppppppppppppppppppp...........

dziki ped do pokoju............i co sie okazalo... 8O ....Edek postanowił przeobrazic sie w romantyka od roz i przewrocil wazon pelen wody po czym spokojnie wychlipal sobie nieco , rzucil mi wyzywajace spojrzenie typu "a co kwiatkow juz sobie nie wolno powachac" i poszedl.............

a biedna pancia jedna reka naciagla spodnie a druga probowala ratowac parkiet przed utonieciem...........no i sie spoznila do pracy...........

czy wasze kociaki tez maja tak przewspaniale wyczucie czasu :lol:
Obrazek Obrazek

olgaaaaa

 
Posty: 32
Od: Czw wrz 29, 2005 7:23

Post » Pon paź 24, 2005 8:35

:lol: :lol:
Co do kwiatów w wazonie- skończyłam z tym od czasu, jak Szelma w podobnych okolicznościach przwróciła takowy na klawiaturę od komputera :twisted:
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Pon paź 24, 2005 8:39

Ja dzis od rana mialam biegi po klatce schodowej najpierw za Ambrozym na górę. Jak wrzuciłam Ambrożego do domu, to wybiegła Inka- na dół, a potem zmieniła zdanie i pobiegła na górę.... :roll:
Do tramwaju miałam jakies 4 minuty czasu. ZDĄŻYŁAM, ale myślałam,że szlag mnie trafi... :twisted:

azis

 
Posty: 1359
Od: Śro cze 01, 2005 7:26
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 24, 2005 8:42

hehhee........no ja tez juz chyba koncze z kwiatami.........TZ sie ucieszy :)
Obrazek Obrazek

olgaaaaa

 
Posty: 32
Od: Czw wrz 29, 2005 7:23




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, polalala, Vi i 162 gości