koci katar

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 23, 2005 19:00 koci katar

mój mały kot od czterech dni ma koci katar i nic nie chce jeśc.Wet kazał karmić go na siłę ale ja zupełnie sobie z tym nie radzę.może ktos coś mi poradzi w tej sprawie?a może w tym przypadku lepiej byłoby zastosować kroplówkę czy coś takiego.

aszka

 
Posty: 9
Od: Nie paź 23, 2005 18:41

Post » Nie paź 23, 2005 19:03

proponuje strzykawka... jest taki proszek chyba waltham do rozpuszczania...
a czy kotek dostaje jakies leki i antybiotyki??
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Nie paź 23, 2005 19:30

dopyszcznie rozpuszczony Waltham Convelscence w proszku, w saszetkach 0 potrdzebujacym kocim robilam bardzo gesta zawiesine, ale taka, ktora przejdzie przez strzykawke

w przypadku malenstwa najlepiej strzykawka 2ml, z dobrze (lekko) chodzacym tloczkiem

jesli pluje tym, co mu podajesz, to zdecydowanie jak najszybciej kroplowka - w tej chwili moze byc podskorna, z glukoza

dogrzewac malenstwo przez caly caly czas

ma jeszcze jakies problemy? aha, nie zapomnij o masowaniu brzunia po kazdym karmieniu

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Nie paź 23, 2005 21:11

kotek (bąbel)dostaje zastrzyki.próbowałam strzykawki i to jeszcze mi jakoś wychodzi,ale co do tej strzykawki załadować?o tym proszku W(cos tam)nie słyszałam ,ale jutro powiem weterynarzowi żeby mi dał.do tej pory jedyne co mi przyszło do głowy to zupka dla niemowląt bobo vita,ale czy to mu nie zaszkodzi?

aszka

 
Posty: 9
Od: Nie paź 23, 2005 18:41




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha, magnificent tree i 555 gości