pomoc dla przytuliska PILNE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 23, 2005 16:16 pomoc dla przytuliska PILNE

Zima idzie, psy i koty potrzebują pomocy. Może ktoś, kto lubi zwierzaki i nie może ich mieć w domu, wspomoże to przytulisko. albo wy, którzy jesteście zakoceni, pomozecie na odległość innym.
WARTO WIEDZIEĆ, ŻE SĄ TAM ZWIERZĘTA STARE I KALEKIE KTÓRE NIE MAJA SZANS W SCHRONISKU- TO TEZ HOSPICJUM!!!!
Prowadzą je z własnych środków dwie Panie we własnym domu na wsi. A od kilku tygodni nie ma wpłat ani datków. Panie wzięły pożyczkę na jedzenie dla podopiecznych.
Piszę z forum koty na portalu wyborczej. Tak sobie wymyśliłam, ze może jeśli chcecie pomóc, ustawcie zlecenie stałe chociaż na 5 złotych miesięcznie, aby wpłaty były regularne. Albo przekażcie raz, ile mozecie.

AHA, SPRAWA JEST CZYSTA I LEGALNA, PRZYTULISKO WSPÓŁPRACUJE ZE ZNANĄ KRAKOWSKĄ FUNDACJĄ AMICUS

Wklejam tu nasz wątek z Wyborczej ze wszystkimi danymi. Pomóżcie zbierać pieniążki, Was jest też dużo:)))))). Czytam Was czasem i wiem, ze nie zawiedziecie zwierzaków. Do dziś pamiętam jak zajęliście się w wakacje Rudzikiem z Łodzi i wieloma innymi biedakami.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... w=30844636

Pozdrawiam
Mirka

mirmunn

 
Posty: 31
Od: Nie maja 15, 2005 9:03
Lokalizacja: Krak

Post » Nie paź 23, 2005 20:45

Podnoszę (i wysyłam "małe co-nieco" - nie wiem, jak będzie w następnym miesiącu).

jola_pik

 
Posty: 594
Od: Sob kwi 16, 2005 23:20

Post » Nie paź 23, 2005 20:54

dzięki każdy grosik się liczy:))) tam są głównie zwierzaki stare, kalekie, chore - bez szans na adopcję.

mirmunn

 
Posty: 31
Od: Nie maja 15, 2005 9:03
Lokalizacja: Krak

Post » Nie paź 23, 2005 21:07

Nie masz za co dziękować - wydusiłam tylko dwadzieścia złotych - ale wydusiłam z serca, żałując, że tylko tyle. Wiem dobrze,że zima jest dla zwierzaków ciężka.
PS: do forumowiczów: Harbutowice mają swoje subkonto - odnogę konta stowarzyszenia Amicus, o którym wspomina Mirmunn. To jest nowe konto (piszę o tym bo ktoś mógłby "z rozpędu" wysłać pieniądze na jakieś nieaktualne konto, przez co droga wpłaty uległaby wydłużeniu)

jola_pik

 
Posty: 594
Od: Sob kwi 16, 2005 23:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 514 gości