pomózcie mi- pomorskie - uszkodzony kregoslup

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 21, 2005 20:15 pomózcie mi- pomorskie - uszkodzony kregoslup

Cześć!Przeglądałam strony dot. lek.wet. i znalazłam to forum.Mam prośbę i to pilną.Zachorowała moja kotka - Hewi.Zdjęcia RTG wykazaały uszkodzenie części krzyżowo - lędźwiowej kręgosłupa.Według lekarzy niegroźne i do leczenia farmakologicznego.Takie też leczenie zastosowaliśmy.Niestety po dzisiejszej wizycie u lek. okazało się, że Hewirek nie ma czucia w łapce - ma prawdopodobnie ucisk na nerw.Poradzcie mi gdzie na terenie woj. pomorskiego lub woj.ościennych jest jakaś klinika ktora zajmuje się takimi sprawami, może nawet gdzieś wykonują badanie za pomocą kontrastu. Pieniądze nie grają tu żadnej roli.Ona jest dla mnie wszystkim.Dzięki

Mgosia9

 
Posty: 1
Od: Pt paź 21, 2005 20:06
Lokalizacja: pomorskie

Post » Pt paź 21, 2005 20:18

mgosia - zmien tytul postu np pomorskie- leczenie uszkodzen kregoslupa - wiecej osob majacych takie dane ma szanse sie zainteresowac twoim postem

zmieniasz temat za pomoca przycisku zmien w prawym gornym rogu Twojego postu

trzymam kciuki za Hewi :ok:

PS zmienilam Ci juz temat by byly wieksze szanse na uzyskanie info
Ostatnio edytowano Pt paź 21, 2005 20:57 przez Kaska, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 21, 2005 20:23

gdzie dokładnie mieszkasz w pomorskim??

w Gdyni nie znam takiego super lekarza.. może eve69 w Gdańsku by Ci poleciła.. nie wiem
gdzie w tej chwili chodzisz do weta???

w Gdyni najbardziej rozbudowana lecznica to chyba na Stryjskiej
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Pt paź 21, 2005 20:45

Uszkodzenia kręgosłupa leczy sie czasem tzw. laserem. W Warszawie - co druga klinika weterynaryjna tym dysponuje. Obdzwoń weterynarzy w okolicach. Popytaj...

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Pt paź 21, 2005 20:54

Mgosiu, wiem, że Eve69 jeździ ze swoimi kotami do weta w Tczewie i bardzo go poleca. Nie wiem, czy pomoże akurat w Twoim wypadku, ale spróbuj napisać maila do niej z takim pytaniem (odszukaj jakiś post Eve69 na forum i wyslij jej prywatną wiadomość).

Aha i może zmień tytuł wątku, dodając że chodzi o woj. pomorskie i leczenie kręgosłupa.

Wawe

 
Posty: 9319
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt paź 21, 2005 22:24

Małgosiu, jeśli chodzi o fachowe leczenie kręgosłupa, to w okolicach Trójmiasta nie ma takiego specjalisty. W Tczewie jest dr Malec, świetny ortopeda, ale profesjonalnego zaplecza do leczenia kręgosłupa nie ma. Wiem, bo w tej chwili przechodzę to z moim psem Bamboszem (na skutek urazu przy zabawie piłeczką w jednym momencie sparaliżowało mu obie tylne łapy). Leczę go w zwyczajnej lecznicy w Gdańsku, ale konsultuję z dr Sterną z SGGW w Warszawie. Posłałam mu za pośrednictwem znajomych z forum owczarka zdjęcia rtg i opis przypadku sporządzony przez weterynarza. Z tym, że w tym tygodniu dr Sterna jest chory, prawdopodobnie będzie w poniedziałek. Podobno jest to jeden z najlepszych specjalistów od spraw kręgosłupa. No i ma całe fachowe zaplecze. Jak chcesz, to mogę na pw wysłać nr tel lecznicy gdzie przyjmuje i trochę szczegółów.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt paź 21, 2005 22:28

Aha, ktoś jeszcze zajmuje się też tymi sprawami w Grudziądzu, to zdaje się najbliżej. Ale mój wet, mimo że w Grudziądzu jest jakiś jego znajomy, to bardziej polecał SGGW.
Jeśli chodzi o laser, to jest w Trójmieście w kilku miejscach - napewno na Stryjskiej w Gdyni, na Kartuskiej w Gdańsku, ale chyba jeszcze gdzieś.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 22, 2005 19:54

Kasiu dziękuję Ci za pomoc.Aniu możesz przesłać mi namiary na tą lecznicę w Gdańsku. Spróbuję też skontakować się z dr Sterną.Masz może na to jakiś sposób?Jeszcze raz dzięki za pomoc

Mgosia9

 
Posty: 1
Od: Pt paź 21, 2005 20:06
Lokalizacja: pomorskie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 428 gości