Darling - PURINA? Wypowiedzcie SIE :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 23, 2005 12:25 Re: Darling - PURINA? Wypowiedzcie SIE :)

Axel pisze:
enduro pisze:Co sądzicie o tej karmie?
Jest to dziadostwo najgore z możliwych, trzymaj kota od tego z daleka
Odpowiednia, czy nastepna z kolei typu WS, KK?
Nieodpowiednia.
PURINA robi dobre puszki?
Nie ma puszek PURINA. Są puszki Darling chyba i Friskies(?) robi saszetki, ale to nie PURINA. Purina zreszta już zdzialadzila, ew Pro Plan.


czemu wiec na jakiś nie polskich saszetkach FRISKIES widnieje logo PURINY :?: :roll:

w ogóle coś mi sprzedawca mówił że PURINĘ kupił masterfoods czy coś w ten deseń :roll:
Obrazek

judith

 
Posty: 141
Od: Nie paź 09, 2005 13:19

Post » Nie paź 23, 2005 15:48

Forumowicze namowili mnie na gotowanie zupek. Lepsze to niz dawanie jakiegos niezdrowego jedzenia. I musze powiedziec, ze Ziutka po takiej zupce jest dluzej syta i nawet sama jedno karmienie zamiemila na sucha RC Babycatt, czego wczesniej nie chciala jesc, tylko dziubala. Sprobuj ugotowac. Tylko jedna mala uwaga - nie dawaj do zupki watrobki - inne miesko moze byc, bo watrobka ma specyficzna goryczke i moje zwierzaczki tej zupki nie bardzo chcialy jesc.

skupa

 
Posty: 573
Od: Wto paź 18, 2005 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie paź 23, 2005 17:18

fajne i niedrogie puszki to lechat - ale nie to "coś" w kawałkach z 4% ilością mięsa tylko na przykład :
http://www.tropik.pl/product_info.php/c ... ts_id/1908

są jeszcze w puszkach 200g i 400g http://www.4animals.pl/product_info.php ... cts_id=824

leonardo http://www.animalia.pl/sklep.php?kat=37 ... a=Leonardo

animonda i miamor :wink:

puszki podaję od czasu do czasu, także domowe i suche - łącznie nie wychodzi tak drogo :wink:
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie paź 23, 2005 19:04 Re: Darling - PURINA? Wypowiedzcie SIE :)

judith pisze:
Axel pisze:
enduro pisze:Co sądzicie o tej karmie?
Jest to dziadostwo najgore z możliwych, trzymaj kota od tego z daleka
Odpowiednia, czy nastepna z kolei typu WS, KK?
Nieodpowiednia.
PURINA robi dobre puszki?
Nie ma puszek PURINA. Są puszki Darling chyba i Friskies(?) robi saszetki, ale to nie PURINA. Purina zreszta już zdzialadzila, ew Pro Plan.


czemu wiec na jakiś nie polskich saszetkach FRISKIES widnieje logo PURINY :?: :roll:

w ogóle coś mi sprzedawca mówił że PURINĘ kupił masterfoods czy coś w ten deseń :roll:


Nestle. Pisałam o tym wyżej. Purina należy do koncernu Nestle, miała pod sobą tańsze marki i teraz ładują jej logo na te opakowania. Tak to już jest w świecie marketingu. Purina ProPlan jest dobra.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 23, 2005 21:34

Moja kocia ma 3 miesiace suche lubi ale czasem najlepij jeszcze z reki wiec miotalm sie w puszkach wczytywalm sie w forum i dzis jako ze mamusa ugotowala rosolek postanowilam wyprobowac forumowy przepis. :) Pomieszalam miesko ze zupki z marchweczka makaronem do tego wlalm ciut zuki bezprzypraw zeby ciapkaste bylo. I szok :D Kocica jak nigdy zjadla cala miche na raz co sie jej jescze nie zdazylo nigdy wiec sie przerzucam :)

Pei

 
Posty: 486
Od: Wto wrz 27, 2005 13:55
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie paź 23, 2005 21:43

No jasne, mięsko kiciom smakuje :-) ale np. moja Figunia woli puszkę, a Pysia siostry w ogóle średno je mokre... gusta i guściki... ale moje też raczej mięso dostają (podstawą jest sucha) codziennie rano, raz w tygodniu puche na zmianę smaku... :wink: bo Tola np. bardzo lubi takie kawałki mięsne w sosie.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha i 620 gości