Schronisko p. Wahl nie przetrwa zimy bez pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 17, 2005 21:30 Schronisko p. Wahl nie przetrwa zimy bez pomocy!

Bożena Wahl jest absolwentką ASP w Warszawie. Jej obrazy prezentowane były na autorskich wystawach w Warszawie, Paryżu, Wiedniu i Sztokholmie, obecnie znajdują się między innymi w Muzeum Narodowym oraz w wielu zbiorach polskich i zagranicznych kolekcjonerów sztuki.
Obecnie swoją twórczość Bożena Wahl poświęca bezdomnym zwierzętom, które przygarnia do założonego przez siebie schroniska położonego pod Warszawą.
Od dwunastu lat Bożena Wahl prowadzi Fundację Ostatnia Szansa, której zadaniem jest wspierać przytulisko. Początkowo, kiedy w schronisku było około stu psów sytuacja była opanowana i zwierzętom nie groził głód, żyły w niemal luksusowych warunkach. Jednakże w miarę tworzenia w mediach sielankowego obrazu schroniska, ilość zwierząt rosła. Były podrzucane, przywiązywane do płotu otaczającego teren. W tej chwili jest ich ponad 600. Wykarmienie takiej ilości psów i kotów oraz zapewnienie im opieki weterynaryjnej i dobrych warunków sanitarnych stanowi olbrzymi koszt.
W ostatnim czasie, w związku z patową, bulwersującą opinię publiczną sytuacją schroniska w Starachowicach, Bożena Wahl zdecydowała się przyjąć z niego dodatkowo 70 psów i 11 kotów.
(źródło: www.schronisko.alpha.pl)

Obecnie sytuacja przytuliska jest o tyle dramatyczna, że brakuje jedzenia i pieniędzy na opieke weterynaryjną, a zbliża się zima i aby zapewnić zwierzakom byt, potrzeba ok. 20 000 zł.

Konto:
62 1020 1156 0000 7802 0007 5432

Można także zaadoptować psiaka na odległość:
http://www.schronisko.alpha.pl/adopcja_wirtualna.htm

Dary rzeczowe (przede wszystkim jedzenie, a także środki czystości, preparaty na odrobaczenie i odpchlenie) można zostawiać w siedzibie Fundacji VIVA! w Warszawie, ul. Kopernika 6 m 8, w dni robocze w godz. 9-17.

Jeśli znacie przedsiębiorców przyjaznych zwierzętom, do których moglibyśmy zwrócić si o pomoc, piszcie na adres: xwegax@gazeta.pl

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC OKAZANĄ SCHRONISKU!
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Wto paź 18, 2005 8:21

Kiedyś juz była taka propozycja, ale może ponowię. W grudniu jest wystawa kotów w Warszawie, może przy tej okazji Pani Bożena mogłaby sprzedawać swoje prace i prowadzić zbiórkę pieniędzy. Więcej szczegółów i organizatorzy tu: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=33087 .
Obrazek

Aga*

 
Posty: 749
Od: Śro kwi 14, 2004 9:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 18, 2005 22:10

Aga* pisze:Kiedyś juz była taka propozycja, ale może ponowię. W grudniu jest wystawa kotów w Warszawie, może przy tej okazji Pani Bożena mogłaby sprzedawać swoje prace i prowadzić zbiórkę pieniędzy. Więcej szczegółów i organizatorzy tu: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=33087 .

kwesta już załatwiona, bez sprzedaży prac ale będzie :D poszukujemy teraz chętnych do stania z puszką- sama nie dam rady :(
Dzięki za pomoc! :D
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro paź 19, 2005 21:55

Szkoda, że mieszkam tak daleko :( , bo chętnie bym pomogła!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw paź 20, 2005 9:55

Hop!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw paź 20, 2005 10:31 wystawa w grudniu

XAgaX, jestem chetna do stania z puszką na wystawie w grudniu.... Na razie chociaż tyle....
Proszę o kontakt:
akineko@gazeta.pl

Aki i dziewczynki
Obrazek

Akineko

 
Posty: 2317
Od: Pt wrz 23, 2005 10:20
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt paź 28, 2005 22:27

ja mam kilka książek i płyt - może zorganizujemy jakąś aukcję ?
ObrazekObrazek

dyzio_miszcz

 
Posty: 442
Od: Wto maja 03, 2005 23:06
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob paź 29, 2005 18:22

To może je też coś znajdę :roll:!!!

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob paź 29, 2005 20:11

Chętnie się dołączę :D ale jak zrobic tę aukcję, przez allegro?
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon paź 31, 2005 0:30

może jakiś doświadczony w akcjach forumowicz podpowie?
ObrazekObrazek

dyzio_miszcz

 
Posty: 442
Od: Wto maja 03, 2005 23:06
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon paź 31, 2005 12:11

Jeśli tu - to chętnie dorzucę 3-kg karmę dla kotów, przyzwoitą :D
Jeśli na allegro, to muszę przeszperać, co by tu... Moge podrzucic miniatury zdjęć na przykład

w kkażdym bądź razie chetnie wesprę w ramach odchudzania się i tego, żeby się w tych główkach nie przewracało, bo czas się ruszyć a człek za dużo przy komputerze siedzi
ObrazekWszystkie prawa do używania, kopiowania, przechowywania oraz rozpowszechniania zdjęć są obwarowane zastrzeżeniami dotyczącymi praw autorskich.

ziemowit

 
Posty: 3555
Od: Wto wrz 07, 2004 19:06
Lokalizacja: czarny charakter z Harlequina :P

Post » Pon paź 31, 2005 19:57

Ja bym był za tym żeby tu. Trzeba prosić o zgodę?, jeśli tak to kogo?
ObrazekObrazek

dyzio_miszcz

 
Posty: 442
Od: Wto maja 03, 2005 23:06
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lis 01, 2005 20:56

Chyba trzeba napisać do modów.

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto lis 01, 2005 21:00

Napisałem i zostałem skierowany do Estravena, na którego odpowiedź cierpliwie czekam.
ObrazekObrazek

dyzio_miszcz

 
Posty: 442
Od: Wto maja 03, 2005 23:06
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lis 02, 2005 10:35

Otrzymałem pozytywną odpowiedź od Estravena. Możemy zrobić aukcję. Ponieważ jednak jestm zbyt mało znany na forum i mam za małe doświadczenie , by taką akcjo-aukcję przeprowadzić bardzo proszę autora wątku, lub inną doświadczoną osobę o pomoc.
ObrazekObrazek

dyzio_miszcz

 
Posty: 442
Od: Wto maja 03, 2005 23:06
Lokalizacja: Szczecin

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], jolabuk5, kasiek1510, kotcsg, Zeeni i 503 gości