Wiktoria juz u Sylwii :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 18, 2005 13:47

Sylwia BARDZO SIĘ CIESZĘ WIKTORIA BĘDZIE DCHODZIĆ NORMALNIE :dance: :dance2: :dance: :dance2: :dance: :dance2: :dance: :dance2:
Sylwio pisz czy zadziałały leki i prosimy o zdjęcia (duuużo zdjęć Wiktori i rezydenta)
Obrazek Luna Obrazek Pinta Obrazek Tofik Obrazek Irys Obrazek Mruczek

Mops

 
Posty: 680
Od: Wto paź 26, 2004 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 19, 2005 14:37

ObrazekObrazek

SylwiaLublin

 
Posty: 152
Od: Wto wrz 06, 2005 23:05

Post » Czw paź 20, 2005 7:14

Sylwia nie sądziłam że "Gruby" tak szybko zaprzyjaźni się z Wiki 8O jestem w szoku. Swoją drogą "Gruby" wygląda jak moja Pintusia (też z nadwagą). Miło czytać wieści o Wiktori, :D pisz jak najwięcej.
Obrazek Luna Obrazek Pinta Obrazek Tofik Obrazek Irys Obrazek Mruczek

Mops

 
Posty: 680
Od: Wto paź 26, 2004 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 20, 2005 7:15

Jeszcze jedno. Sylwia a czemu niemasz "Grubego" w podpisie :wink: :?:
Obrazek Luna Obrazek Pinta Obrazek Tofik Obrazek Irys Obrazek Mruczek

Mops

 
Posty: 680
Od: Wto paź 26, 2004 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 21, 2005 22:39

Mops pisze:Sylwia nie sądziłam że "Gruby" tak szybko zaprzyjaźni się z Wiki 8O jestem w szoku. Swoją drogą "Gruby" wygląda jak moja Pintusia (też z nadwagą). Miło czytać wieści o Wiktori, :D pisz jak najwięcej.


Gruby wbrew nazwie wcale nie ma nadwagi :) on jest po prostu wieeelkiii :) 7kg kota :)

a podpis jest jeszcze na etapie tworzenia...

15 minut później - juz wstępnie stworzony :)

i jeszcze jedno - Wiktoria w przyszłym tygodniu bedzie operowana. W poniedziałek ostatni zastrzyk i ustalenie dokładnego terminu. Kciuki będa potrzebne :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

SylwiaLublin

 
Posty: 152
Od: Wto wrz 06, 2005 23:05

Post » Sob paź 22, 2005 11:41

Sylwia faktycznie mylna nazwa rezydenta :lol: moja Pintusia nie jest strasznie gruba po prostu waży 4,20 kg. a wet powiedział że powinna ważyć 4 kg max. Sylwia znam podobnego kota do twojego "Grubego" to samo umaszczenie i też 7 kg wagi nazywa się Pafnucy w skrócie Pafik (wujek moich koteczek) wielkie są takie kocury.

Jesli zaś chodzi o Wiktorię to trzymam :ok: :ok: :ok: :ok: za udaną operację. Mam nadzieję że uda się wmiarę szybko ustalić termin. Sylwia a czy po zastrzykach wiktoria czuje się chociaż troszkę lepiel czy też brak efektów leczenia zmusił weta do decyzji o operacji :?:
Obrazek Luna Obrazek Pinta Obrazek Tofik Obrazek Irys Obrazek Mruczek

Mops

 
Posty: 680
Od: Wto paź 26, 2004 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 22, 2005 12:36

Mops pisze:Sylwia a czy po zastrzykach wiktoria czuje się chociaż troszkę lepiel czy też brak efektów leczenia zmusił weta do decyzji o operacji :?:


Te zastrzyki to także przygotowanie przed operacją, bo nie sądzę żeby te uszkodzone kregi dało sie wyleczyć farmakologicznie. Lek miał działać na sprawy neurologiczne i chyba jest odrobinkę lepiej. Tak jakby łapki zrobiły się troszkę bardziej ruchliwe. Zawsze jednak pozostanie ten ucisk na rdzeń jeśli nie byłoby zabiegu. Jestem dobrej mysli bo wet powiedział , że spokojnie można odwrócić te zmiany i tak jak pisałam wcześniej Wiktoria powinna normalnie chodzić. To jest przede wszystkim specjalista chirurg od psów i kotów i wiem, że wykonywał już podobne zabiegi na psach i kotach, które zakończyły się 100% powrotem do zdrowia. Trzymać kciuki i ma być dobrze :) :ok:
ObrazekObrazek

SylwiaLublin

 
Posty: 152
Od: Wto wrz 06, 2005 23:05

Post » Sob paź 22, 2005 18:28

Wtakim razie trzymam :ok: :ok: :ok: :ok: i dzięki za wyjaśnienia.
Obrazek Luna Obrazek Pinta Obrazek Tofik Obrazek Irys Obrazek Mruczek

Mops

 
Posty: 680
Od: Wto paź 26, 2004 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 13, 2005 16:38

I co tam slychac u Wiktorii? Jak zdrowko i nozki? Mizianka dla Pieknosci :D
Kontakt raczej przez e-mail lub komorki.

aisak

 
Posty: 1805
Od: Sob paź 29, 2005 16:15
Lokalizacja: Monachium/Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 263 gości