ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 22, 2005 9:30 ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

Powiedzcie mi , jak się kotka zachowuje przed porodem.Moja malutka chyba ma już ostatnie dni, ale ona nie chce leżeć w kartonie!Nie wiem co robić.I w dodatku jest ona trochę mała.Czy przez to mogą być komplikacje przy porodzie?? Odpowiedzcie szybko!!
[img]http://upload.miau.pl/1/4202.jpg[img]

Olga1

 
Posty: 15
Od: Wto mar 01, 2005 7:02

Post » Nie maja 22, 2005 9:32 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

Olga1 pisze:Powiedzcie mi , jak się kotka zachowuje przed porodem.Moja malutka chyba ma już ostatnie dni, ale ona nie chce leżeć w kartonie!Nie wiem co robić.I w dodatku jest ona trochę mała.Czy przez to mogą być komplikacje przy porodzie?? Odpowiedzcie szybko!!


jest niespokojna i szuka miejsca, to moze byc to
zorientuj sie czy jakis wet jest czynny w niedziele u ciebie jakby byly komplikacje (co naprawde sie zdarza o czym ludzie nie wiedza)

i pamietaj by koniecznie wysterylizowac ja jak juz bedzie mozna, bardzo duzo juz kociat jest na swiecie

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 22, 2005 10:19 --

Jeszcze coś, kotka ma urodzić w kartonie.Czy góra( dach inaczej) ma być odsłonięty czy zamknięty??Pomóżcie mi.To pierwszy jej poród. :?
[img]http://upload.miau.pl/1/4202.jpg[img]

Olga1

 
Posty: 15
Od: Wto mar 01, 2005 7:02

Post » Nie maja 22, 2005 10:28 Re: --

Olga1 pisze:Jeszcze coś, kotka ma urodzić w kartonie.Czy góra( dach inaczej) ma być odsłonięty czy zamknięty??Pomóżcie mi.To pierwszy jej poród. :?


wcale nie powiedziane jest ze jej sie karton spodoba! pozwól jej samej znaleźć miejsce w którym zechce urodzić!
jeśli wybierze karton to oki!
może jak już urodzi to spróbuj przenieśc ją z małymi do kartonu!

kotka mojej mamy zawsze rodziła w na półotwartej szufladzie wyścielonej starym prześcieradłem... tam sobie robiła gniazdo i już

a przed samym porodem kotka jest niespokojna , może szukać sobie miejsca i nie przeszkadzaj jej w tym!!! najlepiej tylko obserwuj z dala jak jej idzie albo zaglądaj od czasu do czasu! chyba ,że kotka będzie domagać się Twojej obecnośc (kotka mojej mamy taka była przy pierwszym porodzie) bo bedzie się czułą przy Tobie bezpieczniej!
i powodzenia
i najważniejszy jest spokój :wink:
Obrazek

Formica

 
Posty: 2094
Od: Wto kwi 12, 2005 12:05
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie maja 22, 2005 10:32

a jeśli ją chcesz zachęcić do tego kartonu to połóż go otwarciem na boku tak by nie musiał do nie wskakiwać tylko weszła i daj jej tam coś o jej zapachu(jakiś kocyk jesli ma) , ale kotce może się nie spodobac sie ten pomysł!
Obrazek

Formica

 
Posty: 2094
Od: Wto kwi 12, 2005 12:05
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie maja 22, 2005 10:48

[quote="Formica"]a jeśli ją chcesz zachęcić do tego kartonu to połóż go otwarciem na boku tak by nie musiał do nie wskakiwać tylko weszła i daj jej tam coś o jej zapachu(jakiś kocyk jesli ma) , ale kotce może się nie spodobac sie ten pomysł![/quote]

spokojnie, nie pozwolilabym zeby Misia wskakiwala z takim brzuchem.wycielam jej dziure.Niech to się już skończy!!!
[img]http://upload.miau.pl/1/4202.jpg[img]

Olga1

 
Posty: 15
Od: Wto mar 01, 2005 7:02

Post » Nie maja 22, 2005 11:08

ja moge tylko trzymac za pomyslny porod... :ok:
bedzie dobrze zobaczysz... musi byc...
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Czw gru 02, 2010 15:01 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

cześć
mam pytanko mój kot dziwnie sie zachowuję mialczy ociera sie łasi sie i jak wypuszczam go na dwór ,aby sie załatwił nie chce wyjsc .
mam go dopiero 2 tygodnie przygornołem go , był to kot podwurkowy !
na noc jeszcze go wypuszczamy bo bojimy sie ze nabroi .
co mu się dzieje bardzo przytył czyzby to ciaża ?
martwie sie proszę o szybkie odpisanie błagam !!!
lub zadzwon pod numer 724884945 prosze

adixx44

 
Posty: 16
Od: Czw gru 02, 2010 14:45

Post » Czw gru 02, 2010 15:05 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

prosze

adixx44

 
Posty: 16
Od: Czw gru 02, 2010 14:45

Post » Czw gru 02, 2010 15:27 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

adixx44 pisze:cześć
mam pytanko mój kot dziwnie sie zachowuję mialczy ociera sie łasi sie i jak wypuszczam go na dwór ,aby sie załatwił nie chce wyjsc .
mam go dopiero 2 tygodnie przygornołem go , był to kot podwurkowy !
na noc jeszcze go wypuszczamy bo bojimy sie ze nabroi .
co mu się dzieje bardzo przytył czyzby to ciaża ?
martwie sie proszę o szybkie odpisanie błagam !!!
lub zadzwon pod numer 724884945 prosze



faktycznie dziwnie sie zachowuje..bo MIAUczy! niesamowite wprost...moj kot tego nie robi :twisted: :lol: :ryk:
kot moze nabroic rowniez w dzien. Poza tym decydujac sie na przygarniecie kota...musisz miec swiadomosc, z ekoty czasem rozrabiaja..niektore obgryzaja kwiatki, inne kopia w nich dziury...przemysl to dobrze.zeby nie stalo sie tak, ze jak nabroi to go wyrzucisz...

Nie chce wyjsc bo zapewne boi se, ze juz nie bedzie mogl wrocic. Kup mu kuwete, w ktorej bedzie mogl sie zalatwiac.koty to madre stworzenia i szybko zalapie o co chodzi.
Poza tym idz z nim do weterynarza...to potwierdzisz czy to ciaza. Poza tym sprawdzisz czy kotu nic nie dolega...
jesli ciaza...to zbdaj o spokoj, dobre jedzonko i cieplo dla kotki...po porodzie znajdz malenstwom nowe domki! a kotke wysterylizuj. nie potrzeba juz wiecej kociat na tym swiecie....
Obrazek

Gingger

 
Posty: 1363
Od: Śro maja 19, 2010 21:12
Lokalizacja: Cork Ireland

Post » Czw gru 02, 2010 15:34 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

wcale nie musisz kota na dwór wypuszczać, a jak nie chce, to tym bardziej.

weterynarz Ci powie, czy Twój kot to kotka i czy jest w ciąży.

proponuję poczytanie "kocie ABC" podklejone w dziale "koty".
Chamstwo zawsze najgłośniej wrzeszczy, obraża, pogardza. Bo nic innego nie umie.

Belka na pokładzie - Jezebel w UK

kwiat groszku

Avatar użytkownika
 
Posty: 9754
Od: Nie wrz 13, 2009 19:15
Lokalizacja: Kamienny Krąg, Wielka Brytfannia

Post » Czw gru 02, 2010 15:36 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

Przede wszystkim - do weterynarza! Jeśli to ciąża, nie trzeba czekać do porodu, wet sobie z tym poradzi :wink: A jeśli to nie jest ciąża, to kot i tak wymaga przeglądu, odrobaczenia...
Nie rozumiem, co dziwnego jest w opisanym zachowaniu :roll: To normalne, że kot nie chce wyjść, szczególnie w taką pogodę... Jeśli naprawdę nie ma możliwości, żeby kot został "na pokojach" to chociaż w łazience zrób mu posłanie...

mmk

 
Posty: 3153
Od: Sob lis 28, 2009 22:42

Post » Czw gru 02, 2010 23:05 Re: --

Olga1 pisze:Jeszcze coś, kotka ma urodzić w kartonie.Czy góra( dach inaczej) ma być odsłonięty czy zamknięty??Pomóżcie mi.To pierwszy jej poród. :?

Mam nadzieję, że ostatni.

Olga1, zupełnie nie rozumiem jak to się stało, że masz ciężarną kotkę.
Jesteś na Forum 0d 2005 roku. Już wtedy próbowano Ci wytłumaczyć, że kotkę warto wysterylizować.

Nie wiem, czy to ta sama kotka.
Ale problem jest ten sam.

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Czw gru 02, 2010 23:07 Re: ZACHOWANIE KOTKI PRZED PORODEM...

MaybeXX, spójrz na datę - to post sprzed pięciu lat :lol:

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44


[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 230 gości