Ksiązki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 17, 2005 10:58 Ksiązki

Drodzy forumowicze.
Jak zapewne wiecie piszę wiersze, książki itp itd :D. Dzięki użytkownikom zoo – planet, przez ten krótki okres napisałam wiele wierszy. Zmobilizowali mnie oni do tego i za to im dziękuję. W tym wątku opublikuję kilka wierszy, ale już opublikowanych. Jeżeli opublikowała bym nowe wiersze nikt nie chciał by kupić całego tomiku :)! Jeszcze nawet nie wiem ile będzie kosztował, wiem jedynie, że 5 zł będzie przeznaczane na schronisko – chyba to krakowskie :). W produkcji jest też kocia książka kucharska – zawiera przepisy na najbardziej wymyślne kocie potrawy, oraz Opowieść Brutusa – życie oczami kota. Nie wiem kiedy je wydam. A propos... Mam do was pytanie. Czy jest tu ktoś doświadczony pod względem wydawania? No bo tak – moja mama mówi, że trzeba mieć jakiś numer do płacenia podatków, więc trzeba być firmą, a moje koleżanki twierdzą, że nic nie trzeba mieć – idziesz, wydajesz, sprzedajesz. Mam też drugą prośbę a propos tej książki kucharskiej. Mam bardzo wybrednego kota i on się raczej nie nadaje do testowania mojego żarcia. Wołowiny w mleku nawet nie tknął :evil:! Czuję się tym trochę urażona, ale nie można wymagać tak wiele od kota... :oops: Czy gdybym wysłała wam kilka przepisów znalazł by się jakiś łakomczuch do testów? Potem będę mogła spokojnie napisać na książce „Przepisy testowane na zwierzętach” :lol:! Na razie mam tylko wołowiną w mleku (gotujemy porcję wołowiny w mikrofali i zalewamy 1/6 szklanki mleka) i twarożek z Opowieści Brutusa (serek twarogowy z gotowanymi warzywami i kurczakiem podrobionymi na drobniutkie kawałeczki)… Możecie już teraz składać zamówienia na książki! Wysyłajcie mi maila na [url]coolcats@o2.pl[/url]! Najszybciej będą wiersze i chyba książka kucharska :). Jeżeli trzeba mieć firmę to, to trochę potrwa :(:(…
Coolcats
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)

Post » Nie kwi 17, 2005 14:48

...
Ostatnio edytowano Pt cze 30, 2006 8:03 przez Beliowen, łącznie edytowano 1 raz

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Nie kwi 17, 2005 16:54

Witaj, mam dwa kociaki - żarłoka i delikatną wybreduchę. Mogę próbować przepisów do bólu i pisać recenzje. Problem tylko z tym, że bez mikrofali (ale da się zastąpić kuchenką, także luz). Czekam zatem na przepisy. Moje koty teżżżżżżżż :)
Obrazek

Maggda

 
Posty: 1527
Od: Sob lut 05, 2005 16:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 18, 2005 12:59 Re: Ksiązki

Kitka pisze:Na razie mam tylko wołowiną w mleku (gotujemy porcję wołowiny w mikrofali i zalewamy 1/6 szklanki mleka)


Mikrofalowka jest niezdrowa! Zalatuje fast foodem a kot ma delikatny żołądek.Nie dziwię się, że twój kot odmówił współpracy.
Obrazek

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Pon kwi 18, 2005 17:03

No cóż - Puma w ogóle nie lubi żarcia z mikrofalówy :). Teraz będę próbować z wołowiną w śmietanie, bo jak się później okazało - Puma nie lubi też mleka :ryk: Dziękuję Ci Maggda za zainteresowanie! Skorzystam na pewno! Czekaj na przepisy (będę Ci je wysyłać na prywatach, żeby inni nie znali tych przepisów – tylko ty nie będziesz musiała kupować książki kucharskiej!)
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)

Post » Pon kwi 18, 2005 17:27

Kitka pisze:tylko ty nie będziesz musiała kupować książki kucharskiej!)


Inni tż nie będą musieli ;)
Obrazek

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Pon kwi 18, 2005 18:00

Nie będzie musiała kupować by znać przepisy...
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)

Post » Pon kwi 18, 2005 21:37

Kitka pisze:Teraz będę próbować z wołowiną w śmietanie, bo jak się później okazało - Puma nie lubi też mleka

Nie wiem jak zamierzasz to przygotować Kitko, ale czy to nie jest aby cięzkostrawne? Mam wrażenie, że to właśnie do tego typu potraw moja rodzina zasiada żartując "a teraz śmierć wątrobie!" :wink:

eela

 
Posty: 1535
Od: Wto lip 13, 2004 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 19, 2005 12:30

Będę próbować i pisać, czy koty zjadły. Tylko napisz, czy mogę recenzje pisać na forum, czy na priv. Oczywiście też będę patrzeć , czy to zdrowe dla kota. :)
Obrazek

Maggda

 
Posty: 1527
Od: Sob lut 05, 2005 16:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 19, 2005 13:55

a czy Ty, Kitko, nie wiesz, że mleko zawiera laktozę, której nie toleruje żołądek kotów, co równe jest biegunce?

Axel

 
Posty: 3434
Od: Pt mar 07, 2003 20:59

Post » Wto kwi 19, 2005 15:13

Och wiem. Moja kotka toleruje mleko - nie przepada za nim, ale problemów zdrowotnych nie ma. Tylko niektóre koty mają po mleku biegunkę - wiem, bo też tak na mleko reagowałam. W moim przepisie pisałam, iż mleko winno być kocie (patrz - mleko dla kota)!! A czy ciężkostrawne - nie wiem, raczej nie. W końcu to tylko surowa wołowina w "sosie" z czystej śmietany, bo kotom chyba nie wolno podawać przypraw. Może i śmietana jest ciężko strawna, ale Pumol ją je (Puma i Pumol to ten sam kot) i nic jej nie jest.
Dzięki Maggda, jeszcze raz dzięki. Opieka zdrowotna nad moimi przepisami jest mi bardzo potrzebna :lol: . Pisz na pw.
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)

Post » Nie lis 13, 2005 8:18

Odkąd tu ostatni raz byłam minęło troche czasu... Przepraszam, ale jakoś nie miałam czasu... Zwłaszcza Ciebie Maggdo, bo zechciałaś wyprubować moje przepisy a ja poprostu... znikłam... Na razie niue mam pomysłu na nowe kocie przepisy. Dam znać jak cos wymyśle. Jeszcze raz przepraszam KITKA
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 491 gości