Karma Miamor produkowana w Tajlandii!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 06, 2005 12:17 Karma Miamor produkowana w Tajlandii!!!

Ostatnio zamówiłam z "Animalii " puszki Miamor i co sie okazuje puszeczki po 100g.produkowane sa w Tajlandii? 8O ,te po 85g w Niemczech.Ponadto Gimper ( nowość -pakowane po dwie puszki po 85g) również produkowane w Tajlandii.Co prawda koty wrąbały na poczekaniu,historii żołądkowych nie było.Wogóle po otwarciu zarówno Miamor i Gimpeta sama bym zjadła.Jasne delikatne mięsko (drób,tuńczyk ,krewetki i to całe ) i to wszystko w delikatnej galaretce. 85% mięsa w/g opisu i tak faktycznie jest.POnadto maja obniżony poziom magnezu.
Może w Tajladnii taniej wychodzi siła robocza i tańsze surowce (tuńczyk?).Nie wiem co o tym sądzić?Kotom to tak smakuje. :(
pozdrowienia-Werka


Obrazek

Werka1

 
Posty: 839
Od: Nie sie 01, 2004 13:49
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Nie lut 06, 2005 12:35

Byc może jak z Ikea..surowce i znak firmowy daje firma a robocizna...tam gdzie najtaniej..

moje też zjadają Miamor w locie..wlasnie zamówiłam nowa porcję.

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 06, 2005 13:03

Moje koty aż się trzesą , jak daję im nowego Gimpeta , tego niebieskiego - z tuńczykiem , albo różowego - z krewetkami i tuńczykiem.
Cos w tym jest takiego ,że najwiekszy niejadek z moich kotów , którego trzeba namawiac gorąco do jedzenia , to leci do swojej miski z drugiego kąta mieszkania.
Tylko ta cena!!! 8O tego Gimpeta.

Pozdrawiam
Obrazek

Kicia Kiciorzyńska

 
Posty: 427
Od: Czw paź 02, 2003 21:54
Lokalizacja: Pruszków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 518 gości