Kocia mowa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 05, 2005 9:46 Kocia mowa

Witamy!
Czy ktoś ma może do sprzedania książkę "Kocia mowa"? Mam wrażenie, że niezbyt dobrze się z moją żabsią dogaduję. W sklepie internetowym widziałam "Zaklinacz kotów" - moża ta jest lepsza? Czytaliście? Znalazłam też informację, że kot zatrzymuje się w rozwoju na poziomie 18-miesięcznego dziecka i może opanować 24 słowa (rozumieć je). Co Wy na to???
Hani i Chatou

Hani

 
Posty: 23
Od: Nie wrz 19, 2004 15:03
Lokalizacja: małopolskie

Post » Sob lut 05, 2005 10:12 Re: Kocia mowa

Hani pisze:Witamy!
Czy ktoś ma może do sprzedania książkę "Kocia mowa"? Mam wrażenie, że niezbyt dobrze się z moją żabsią dogaduję. W sklepie internetowym widziałam "Zaklinacz kotów" - moża ta jest lepsza? Czytaliście? Znalazłam też informację, że kot zatrzymuje się w rozwoju na poziomie 18-miesięcznego dziecka i może opanować 24 słowa (rozumieć je). Co Wy na to???
Hani i Chatou


Moje świetnie rozumieją : jeść! , chodz na kolanka, idziemy na spacer.. :D
Nie rozumieją: nie jedz kwiatków, zostaw te firanki, klocka w kuwecie trzeba zakopać, Rumeczku.. :twisted:

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 05, 2005 10:19

Moje wszystko rozumieją ale z większością moich poleceń czy próśb pewnie nie zgadzają sie lub raczej mają odmienne zdanie :evil:
Kochane łobuziaki :D

solaris

 
Posty: 3679
Od: Nie lis 21, 2004 23:07

Post » Sob lut 05, 2005 11:06 Re: Kocia mowa

Hani pisze:Witamy!
Czy ktoś ma może do sprzedania książkę "Kocia mowa"? Mam wrażenie, że niezbyt dobrze się z moją żabsią dogaduję. W sklepie internetowym widziałam "Zaklinacz kotów" - moża ta jest lepsza? Czytaliście?


wejdź sobie na ten link http://animalia.pl/produkt.php?kat=54&id=3476
Puszek i uratowana Nelly
ObrazekObrazekObrazek

Barteczek11

 
Posty: 202
Od: Pt sty 07, 2005 15:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości