dom dla kota - w Głogowie k/Wrocławia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 28, 2005 16:24 dom dla kota - w Głogowie k/Wrocławia

tylko przekazuję informację.
Osoba z Głogowa dałaby dom kotu dowolnej płci, nawet dorosłemu, starszemu,ale- o trochę mniej "dachowym" wyglądzie: jakiś dłuższy włos, itp.
Czasem bywają starsze koty w potrzebie - osierocone koty ...może komuś alergia się ujawniła...
Osobiście domu i osoby nie znam więc rekomendacji nie daję. Z tego co wiem przyjaciółka tej osoby właśnie wzięła dwa koty od starszego pana który poszedł do szpitala - koty pojechały z Warszawy. W tym wypadku odbiór z Warszawy też jak najbardziej możliwy.

Na PW podam kontakt
Ostatnio edytowano Pt sty 28, 2005 17:13 przez Magdalena, łącznie edytowano 1 raz

Magdalena

 
Posty: 1513
Od: Sob maja 18, 2002 12:05
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post » Pt sty 28, 2005 17:07

witam. Niestety nie mam kotka dlugowlosego, tylko czarno-biale, bure, czarne, pregowane itd.
Obejrzyj te koty (link w podpisie), a moze ktorys bedzie odpowiadal mimo braku wlosa dlugiego czy egzotycznej urody. One tez sa piekne, na swoj magiczny sposob :D Wysterylizowane, potrzebujace domu.....
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 28, 2005 17:31

Nika- ja przecież wiem jak wiele jest potrzebujących kotów, wszyscy się dwoimy i troimy, żeby domy jakieś wytrzasnąć. Rozumiem Cię, ale tu - jest konkretne zamówienie- długowłosy, najlepiej rasowy lub przypominający rasowego. Miałam wątpliwości gdy otrzymałam taką prośbę, ale te dwa koty( mieszańce), które pojechały już do Głogowa nie były zdolne do rozrodu a przy tym już starsze. Więc myślę, że sprawa jest czysta- zresztą może gdzieś czeka długowłosy samotny i- wykastrowany, żeby nie było wątpliwości co do intencji. Jest szansa dla dorosłego, nawet starszego kota (kotki), co znowu nie jest takie częste.
O przekazanie tej informacji poprosiła mnie moja koleżanka, sąsiadka, która pośredniczyła w znalezieniu domu dla tamtej dwójki, której los(ze względu na stan zdrowia starszego chorego opiekuna) robił się niepewny. A ta moja koleżanka sama ma w domu czwórkę malców na odchuchaniu do adopcji, ale "zwyczajnych" choć nadzwyczajnych jak wszystkie...

Magdalena

 
Posty: 1513
Od: Sob maja 18, 2002 12:05
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post » Pt sty 28, 2005 18:37

a pers z wroclawskiego schroniska? ponoc jeszcze siedzi i jest bardzo zaniedbany bo go nikt nie czesze ale moze on by mial dom? czy nowi wlasciciele sa gotowi podjac sie "remontu" swego wymarzonego "rasowca za grosik"?

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 28, 2005 18:43

ktoś wie coś bliżej o kocie we Wrocławiu? jakiś link? spróbuję poszukać informacji...
czy we Wrocławiu jest jedno schronisko?

Magdalena

 
Posty: 1513
Od: Sob maja 18, 2002 12:05
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post » Pt sty 28, 2005 19:58

w Lodzi jest kotka perska, szynkletowa, ladna, ale koszmarnie zaniedbana (koltun na koltunie) i ....... wrocila po adopcji do schroniska. Podejrzewamy, ze sika w domu :? Trzeba jej wiele cierpliwosci i wyrozumialosci. Pini powiedziala, ze ja przyuczy do kuwety, ale moze ta twoja znajoma wezmie ja i sama ja przyuczy? Tylko nie chcialabym, by w pewnym momencie i ona ta kotke oddala, bo nie starczylo jej cierpliwosci
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 28, 2005 20:35

Magdaleno we wroclawiu jest jedno schronisko, kota nie ma juz na stronie www.kocie-zycie.prv.pl i nie wiem czemu ale dzwonil do mnie interesant o kota i cytuje jego slowa "widzialem nawet tego zaniedbanego persa" a to bylo wczoraj wiec on tam jest, ja sie dowiem od miki i kulki co z nim. one czesciej sa w schronisku niz ja.


tak, z tego co wiem jest jedno, chyba ze jakies pomniejsze,....

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 28, 2005 21:30

ten pers nieaktualny niestety, ponoc ma juz zamowienie, wiec sory za balagan

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 30, 2005 13:40

wiem o pani ktora ma do oddania kotke PODOBNA do syjamskiej, nie wiem na ile podobna. moge na pw podac kontakt ale ostrzegam rzetelnie ze dostac kota od tej pani to przywilej bo przepytuje mocno i na wszystkie strony

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 259 gości