czy nie ma juz weterynarzy z sercem?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 27, 2005 17:52 czy nie ma juz weterynarzy z sercem?

Witam. Musze zdecydowanie odwiesc od zamiaru kastrowania(czy leczenia) kociakow w awecie(gdansk ul. Matejki)! jak juz pisano strylnosc pomieszczen pozostawia bardzo wiele do zyczenia. Kastorowalam tam moja kotke. Przy sciaganiu szwow obszedl sie z nia bardzo nie delikatnie, kicka sie zdenerowowala, przerazila i z pewnoscia mogl oszczedzic jej nerow i zapewne bolu. takie wizyty pozostawiaja z pewnoscia uraz. W stosunku do mnie byl gburowaty! Absolutnie NIE polecam!
Z przykroscia stwierdzam, ze coraz trudniej znalesc dobrego lekarza, ktory nie wyczysci kieszeni i z uczuciem zajmie sie kociakiem. :(

esta

 
Posty: 6
Od: Czw sty 27, 2005 12:32
Lokalizacja: Gdansk

Post » Czw sty 27, 2005 18:00

są dobrzy weci . Trzeba tylko umieć szukac. :
Prawdziwy dżentelmen to ktoś, kto kota zawsze nazwie kotem, choćby się o niego potknął i upadł
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazk ... hichraszek - zapraszam do lektury

pstryga

Avatar użytkownika
 
Posty: 7701
Od: Pon sie 23, 2004 15:32
Lokalizacja: Wilanow

Post » Czw sty 27, 2005 18:05

pstryga pisze:są dobrzy weci .

Sa. Na szczescie paru takich znam :D
pstryga pisze:Trzeba tylko umieć szukac. :

Pstryga, nie obraze sie :wink: , jak doradzisz mnie i innym, jak szukac, zeby nie narazic na szwank zycia, zdrowia czy chociazby samopoczucia naszych kotow.
Obrazek

Happy

 
Posty: 2832
Od: Śro lis 19, 2003 2:36
Lokalizacja: Bayreuth, Niemcy

Post » Czw sty 27, 2005 18:15

a od czego takie miejsca jak miau.pl? Ja co prawda na innym , psim forum znalazłam namiary na teraz juz "moją" lecznicę. :D
Prawdziwy dżentelmen to ktoś, kto kota zawsze nazwie kotem, choćby się o niego potknął i upadł
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazk ... hichraszek - zapraszam do lektury

pstryga

Avatar użytkownika
 
Posty: 7701
Od: Pon sie 23, 2004 15:32
Lokalizacja: Wilanow

Post » Czw sty 27, 2005 18:23

Tak, miau.pl to dobre miejsce, ale... gdy mieszkalam w Czestochowie, nikt stad nie potrafil polecic dobrego weta na takiej prowincji :wink: , musialam sama szukac. Teraz mieszkam w Norymberdze... ha? Nie chce "probowac", musze sie podlaczyc do "poczty pantoflowej" :wink:

Esta, znajdz poprzez wyszukiwarke watek WECI POLECANI. Mysle, ze gdanscy lekarze sa tam uwzglednieni :D
Obrazek

Happy

 
Posty: 2832
Od: Śro lis 19, 2003 2:36
Lokalizacja: Bayreuth, Niemcy

Post » Czw sty 27, 2005 18:28

no ewentualnie można jeszcze se zrobić wycieczke po lecznicach i patrzyć kiedy i do kogo jest duża kolejka, ale to może byc trochę meczące. Najlepiej zasiegać opinii o tych co sie już troche zwierzaków naleczyli , na niektórych wetach sie przejechali ( jak np ja) , ale w końcu znaleźli.
Prawdziwy dżentelmen to ktoś, kto kota zawsze nazwie kotem, choćby się o niego potknął i upadł
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazk ... hichraszek - zapraszam do lektury

pstryga

Avatar użytkownika
 
Posty: 7701
Od: Pon sie 23, 2004 15:32
Lokalizacja: Wilanow

Post » Czw sty 27, 2005 18:30

Dzieki bede o tym teraz pamietac. Prawde mwoiac to mam jedna lecznice, w ktorej nei obawialabym sie o koteczke, ale za o moja kieszen:( Szpital na Lakowej w Gdansku to super miejsce, leczylam tak pierwsza koteczke, gdy byla naprawde chora i to wlasnie przez innego weta. To forum to naprewde rewelcyjna sprawa!!

esta

 
Posty: 6
Od: Czw sty 27, 2005 12:32
Lokalizacja: Gdansk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 372 gości