Ku przestrodze...;)))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 27, 2005 14:41 Ku przestrodze...;)))

no to Wam opowiem...
mój TZ miał iść na imprezę pracową...dostał właśnie mejla z ankietą do wypełnienia dla TZ-ów wychzodzących na takie imprezy ...dla kobiety: " Do wiadomości mężą :wychodzę i nie wiem kiedy wróce, pa!!! i podpis wychodzącej" dla faceta: Bardzo proszę o zgodę na wyjście, wypiję tylko tyle a tyle, będę gadał tylko z i tu miejsce na adnotacje żony", no więc wypełniłam mężowi ankietę a w miejsce kropek wpisałam "możesz rozmawiać tylko z kobietami powyżej 35 roku życia, będącymi szczęśliwymi mężatkami". 8) Mąż przeczytał to na imprezie u nas w domu i mój ulubiony chrzestny mojej córki powiedział:" A dlaczego akurat w takim wieku???" no to ja: bo chyba nie wymieni 35-cio letniego modelu na inny 35-cio letni, prawda???" A on na to :" Hmmm, ja tam bym wymienił 5-cio letnią Syrenkę na 5-cio letniego jaguara..." :roll: w tym momencie się zakrztusił, bo dostał przez łeb od 37-mio letniej żony osobistej... :twisted:
Ostatnio edytowano Czw sty 27, 2005 15:01 przez Nezia, łącznie edytowano 2 razy

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 14:45

Nezia, takie pozwolenie powinno wyglądać mniej więcej tak ;-):



PODANIE O ZEZWOLENIE WYJSCIA WIECZORNEGO Z KUMPLAMI

Nazwisko meza:

Zabiegam o zezwolenie od kompetentnego autorytetu wyjscia z moimi kolegami podczas okresu ponizszego :

Godzina LIMITOWANA
Data: Godzina wyjscia: powrotu:

W przypadku uzyskania zezwolenia, przysiegam na moj honor przebywac tylko w miejscach okreslonych ponizej i w godzinach wymienionych. Obiecuje nie podrywac zadnej kobiety. Obiecuje nie rozmawiac z zadna inna kobieta, niz wymienione ponizej. Nie wylacze mojej komorki pod zadnym pretekstem. Bede spozywac ilosci alkoholu zezwolonego, w przypadku przekroczenia ilosci przewidzianych, najpierw zadzwonie po taksowke, a zaraz po tym, do mojej zony z prosba o zezwolenie dodatkowe. Zgadzam sie ze, nawet gdy takie zezwolenie otrzymam, moja zona rezerwuje sobie prawo do nieodzywania sie i mi zrobienia piekla z zycia przez nastepny tydzien.


Alkohol zezwolony(jednostki)
Piwo : Wino : Inne : Ogolem:

Miejsca autoryzowane



Kobiety z ktorymi mozna rozmawiac
(np. kelnerki)

WAZNE – WOLNA KLAUZULA TOPLES :
Niezaleznie od osob plci zenskiej wymienionych w powyzszym zezwoleniu, zabrania sie imperatywnie kontaktow z kobietami golymi lub toples . Zlamanie warunkow tej klauzuli pociaga za soba natychmiastowe i bez okresu wymowienia zerwanie naszego zwiazku.

Deklaruje byc swiadomym tego, kto rzadzi w domu. Jestem swiadomy, ze to nocne wyjscie z moimi kolegami bedzie mnie kosztowalo fortune w kwiatach i prezentach. Moja zona rezerwuje sobie prawo uzywania mojej karty kredytowej jako rekompensaty. Oprocz tego obiecuje zabrac ja na koncert/sztuke jaka ona sobie wybierze, jesli moje spoznienie bedzie wieksze niz jedna minuta po limitowanej godzinie powrotu.
Po moim powrocie obiecuje robic siku tylko do toalety. Obiecuje uwazac, by nie obudzic mojej zony i by jej nie wdmuchiwac moich alkoholicznych wyziewow w szyje. Obiecuje nie zachowywac sie jak pijak.

Deklaruje, ze przy mojej nedznej opinii (nic porownywalnego z opinia mojej zony), wszystkie informacje zawarte w powyzszym podaniu sa zgodne z prawda.

Podpis – Maz:


Podanie: Zezwolono: Odrzucono: :

Powyzsza decyzja jest ostateczna. Jezeli podanie zostalo rozpatrzone pozytywnie, odciac kupon i nosic przy sobie na stale.
"……………………………………………………………………………………………………………
Pozwolenie na nocne wyjscie mojego meza na okres :
Data: Godz. wyjscia : Godz. powrotu:

Podpis – Zona:

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sty 27, 2005 14:49

Mysia pisze:Nezia, takie pozwolenie powinno wyglądać mniej więcej tak ;-):



PODANIE O ZEZWOLENIE WYJSCIA WIECZORNEGO Z KUMPLAMI

Nazwisko meza:

Zabiegam o zezwolenie od kompetentnego autorytetu wyjscia z moimi kolegami podczas okresu ponizszego :

Godzina LIMITOWANA
Data: Godzina wyjscia: powrotu:

W przypadku uzyskania zezwolenia, przysiegam na moj honor przebywac tylko w miejscach okreslonych ponizej i w godzinach wymienionych. Obiecuje nie podrywac zadnej kobiety. Obiecuje nie rozmawiac z zadna inna kobieta, niz wymienione ponizej. Nie wylacze mojej komorki pod zadnym pretekstem. Bede spozywac ilosci alkoholu zezwolonego, w przypadku przekroczenia ilosci przewidzianych, najpierw zadzwonie po taksowke, a zaraz po tym, do mojej zony z prosba o zezwolenie dodatkowe. Zgadzam sie ze, nawet gdy takie zezwolenie otrzymam, moja zona rezerwuje sobie prawo do nieodzywania sie i mi zrobienia piekla z zycia przez nastepny tydzien.


Alkohol zezwolony(jednostki)
Piwo : Wino : Inne : Ogolem:

Miejsca autoryzowane



Kobiety z ktorymi mozna rozmawiac
(np. kelnerki)

WAZNE – WOLNA KLAUZULA TOPLES :
Niezaleznie od osob plci zenskiej wymienionych w powyzszym zezwoleniu, zabrania sie imperatywnie kontaktow z kobietami golymi lub toples . Zlamanie warunkow tej klauzuli pociaga za soba natychmiastowe i bez okresu wymowienia zerwanie naszego zwiazku.

Deklaruje byc swiadomym tego, kto rzadzi w domu. Jestem swiadomy, ze to nocne wyjscie z moimi kolegami bedzie mnie kosztowalo fortune w kwiatach i prezentach. Moja zona rezerwuje sobie prawo uzywania mojej karty kredytowej jako rekompensaty. Oprocz tego obiecuje zabrac ja na koncert/sztuke jaka ona sobie wybierze, jesli moje spoznienie bedzie wieksze niz jedna minuta po limitowanej godzinie powrotu.
Po moim powrocie obiecuje robic siku tylko do toalety. Obiecuje uwazac, by nie obudzic mojej zony i by jej nie wdmuchiwac moich alkoholicznych wyziewow w szyje. Obiecuje nie zachowywac sie jak pijak.

Deklaruje, ze przy mojej nedznej opinii (nic porownywalnego z opinia mojej zony), wszystkie informacje zawarte w powyzszym podaniu sa zgodne z prawda.

Podpis – Maz:


Podanie: Zezwolono: Odrzucono: :

Powyzsza decyzja jest ostateczna. Jezeli podanie zostalo rozpatrzone pozytywnie, odciac kupon i nosic przy sobie na stale.
"……………………………………………………………………………………………………………
Pozwolenie na nocne wyjscie mojego meza na okres :
Data: Godz. wyjscia : Godz. powrotu:

Podpis – Zona:


Mysia, ono tak właśnie wyglądało 8) no i co ja mam biedna zrobić??? :roll: :lol: pozwolenie wydane i trzeba kamerę wszyć w koszulę :roll: :twisted:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 14:54

Nezia, po prostu zbyt pochopnie tę decyzję podjęłaś.... :roll: Nie dałoby się dopisać jakiegoś załącznika?...

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sty 27, 2005 14:55

Mysia pisze:Nezia, po prostu zbyt pochopnie tę decyzję podjęłaś.... :roll: Nie dałoby się dopisać jakiegoś załącznika?...


Może coś małym druczkiem dopiszę :twisted:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 14:57

Nezia pisze:
Mysia pisze:Nezia, po prostu zbyt pochopnie tę decyzję podjęłaś.... :roll: Nie dałoby się dopisać jakiegoś załącznika?...


Może coś małym druczkiem dopiszę :twisted:

Nazywa sie to ankesem do umowy i proponuje w tym aneksie zastrzec prawo do tworzenia kolejnych ankesow 8) (moze sie kiedys przyda) :lol:
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Czw sty 27, 2005 14:58

Anja pisze:
Nezia pisze:
Mysia pisze:Nezia, po prostu zbyt pochopnie tę decyzję podjęłaś.... :roll: Nie dałoby się dopisać jakiegoś załącznika?...


Może coś małym druczkiem dopiszę :twisted:

Nazywa sie to ankesem do umowy i proponuje w tym aneksie zastrzec prawo do tworzenia kolejnych ankesow 8) (moze sie kiedys przyda) :lol:


no patrz, jak dobrze mieć oblataną koleżankę :twisted: :lol:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:15

Nezia pisze:
Anja pisze:
Nezia pisze:
Mysia pisze:Nezia, po prostu zbyt pochopnie tę decyzję podjęłaś.... :roll: Nie dałoby się dopisać jakiegoś załącznika?...


Może coś małym druczkiem dopiszę :twisted:

Nazywa sie to ankesem do umowy i proponuje w tym aneksie zastrzec prawo do tworzenia kolejnych ankesow 8) (moze sie kiedys przyda) :lol:


no patrz, jak dobrze mieć oblataną koleżankę :twisted: :lol:

Musimy sobie pomagac 8)
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Czw sty 27, 2005 15:17

Anja pisze:
Nezia pisze:
Anja pisze:
Nezia pisze:
Mysia pisze:Nezia, po prostu zbyt pochopnie tę decyzję podjęłaś.... :roll: Nie dałoby się dopisać jakiegoś załącznika?...


Może coś małym druczkiem dopiszę :twisted:

Nazywa sie to ankesem do umowy i proponuje w tym aneksie zastrzec prawo do tworzenia kolejnych ankesow 8) (moze sie kiedys przyda) :lol:


no patrz, jak dobrze mieć oblataną koleżankę :twisted: :lol:

Musimy sobie pomagac 8)

kobiety wszystkich krajów łączcie się !!! i piszcie aneksy do aneksów :twisted: :lol:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 528 gości