Co robić??? - 3 koty popsuły TŻ-a!!! :(((

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 27, 2005 14:57

jasenka pisze:
Nezia pisze:
jasenka pisze:
Nezia pisze:no to Wam opowiem...
mój TZ miał iść na imprezę pracową...dostał właśnie mejla z ankietą do wypełnienia dla TZ-ów wychzodzących na takie imprezy ...dla kobiety: " Do wiadomości mężą :wychodzę i nie wiem kiedy wróce, pa!!! i podpis wychodzącej" dla faceta: Bardzo proszę o zgodę na wyjście, wypiję tylko tyle a tyle, będę gadał tylko z i tu miejsce na adnotacje żony", no więc wypełniłam mężowi ankietę a w miejsce kropek wpisałam "możesz rozmawiać tylko z kobietami powyżej 35 roku życia, będącymi szczęśliwymi mężatkami". Mąż przeczytał to na imprezie u nas w domu i mój ulubiony chrzestny mojej córki powiedział:" A dlaczego akurat w takim wieku???" no to ja: bo chyba nie wymieni 35-cio letniego modelu na inny 35-cio letni, prawda???" A on na to :" Hmmm, ja tam bym wymienił 5-cio letnią Syrenkę na 5-cio letniego jaguara..." 8O w tym momencie się zakrztusił, bo dostał przez łeb od 37-mio letniej żony osobistej... :twisted:

:ryk:
Niezia, to może my sobie tuning (czy jak to się tam fachowo nazywa) zróbmy po prostu :wink:! Taki spojler nowy... alu-felgi... :wink: :wink: :wink:


trzeba by zacząć od tych cellulitisów, brzuszków, biustów, nosów, kurzych łapek...matko :roll: cała fasada do wymiany :roll: :lol:

Blacharką to Ty się nie przejmuj! W tych "salonach tuningu" to tak potrafią zalakierować, że nie widać! Tylko jakiś akcent trzeba dodać nowoczesny (taki spojler fajny od jubilera, czy coś). To podobno dobrze działa na psychike pojazdu... taki spojler znaczy się... Nie wiem tylko, czy wolisz złote, czy srebrne? :wink:


stanowczo srebrne, ale jak tu wydać na spojler, żeby na rachunku nie było śladu :roll: :evil:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:00

Aga1 pisze:Wiecie co dziewczyny? Zaczynamy zaśmiecać Koty chyba :roll: Takie temat to na Koci-Łapci bardziej chyba pasują ... :roll:

Trochę w tym racji. Nie pomyślałam, że to się może tak potoczyć :wink:. Jakiś Moderator pewnie nas z tym wszystkim przerzuci.
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:02

Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:03

Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw sty 27, 2005 15:03

Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


jak to dobrze, że o kocie mowa :roll: :lol:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:04

Tika pisze:
Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

racja Wojtku, ale to bylo moje pierwsze skojarzenie :wink:

Tez dobre :lol: albo Majtkolog 8)
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Czw sty 27, 2005 15:05

Tika pisze:
Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

O, to jest najtrafniejsze określenie :)
Bo "majtkofag" pożerałby majtki :)

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:05

Nezia pisze:
jasenka pisze:
Nezia pisze:
jasenka pisze:
Nezia pisze:no to Wam opowiem...
mój TZ miał iść na imprezę pracową...dostał właśnie mejla z ankietą do wypełnienia dla TZ-ów wychzodzących na takie imprezy ...dla kobiety: " Do wiadomości mężą :wychodzę i nie wiem kiedy wróce, pa!!! i podpis wychodzącej" dla faceta: Bardzo proszę o zgodę na wyjście, wypiję tylko tyle a tyle, będę gadał tylko z i tu miejsce na adnotacje żony", no więc wypełniłam mężowi ankietę a w miejsce kropek wpisałam "możesz rozmawiać tylko z kobietami powyżej 35 roku życia, będącymi szczęśliwymi mężatkami". Mąż przeczytał to na imprezie u nas w domu i mój ulubiony chrzestny mojej córki powiedział:" A dlaczego akurat w takim wieku???" no to ja: bo chyba nie wymieni 35-cio letniego modelu na inny 35-cio letni, prawda???" A on na to :" Hmmm, ja tam bym wymienił 5-cio letnią Syrenkę na 5-cio letniego jaguara..." 8O w tym momencie się zakrztusił, bo dostał przez łeb od 37-mio letniej żony osobistej... :twisted:

:ryk:
Niezia, to może my sobie tuning (czy jak to się tam fachowo nazywa) zróbmy po prostu :wink:! Taki spojler nowy... alu-felgi... :wink: :wink: :wink:


trzeba by zacząć od tych cellulitisów, brzuszków, biustów, nosów, kurzych łapek...matko :roll: cała fasada do wymiany :roll: :lol:

Blacharką to Ty się nie przejmuj! W tych "salonach tuningu" to tak potrafią zalakierować, że nie widać! Tylko jakiś akcent trzeba dodać nowoczesny (taki spojler fajny od jubilera, czy coś). To podobno dobrze działa na psychike pojazdu... taki spojler znaczy się... Nie wiem tylko, czy wolisz złote, czy srebrne? :wink:


stanowczo srebrne, ale jak tu wydać na spojler, żeby na rachunku nie było śladu :roll: :evil:

Trzeba TŻ-a przekonać, że się pojazd będzie lepiej prowadził... Sam kupi spojler :wink:! Ja go będę przekonywać w tym futerku kotka. Tylko jak tu kupić futerko, bez śladu na rachunku :? ?
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:05

Anja pisze:
Tika pisze:
Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

racja Wojtku, ale to bylo moje pierwsze skojarzenie :wink:

Tez dobre :lol: albo Majtkolog 8)

Czy teraz powstanie wątek o majtkach ???? :roll: :lol:

Aga1

 
Posty: 3376
Od: Pon lip 05, 2004 20:18

Post » Czw sty 27, 2005 15:06

Wojtek pisze:
Tika pisze:
Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

O, to jest najtrafniejsze określenie :)
Bo "majtkofag" pożerałby majtki :)


Ja tam nie wiem, co on z tymi majtkami robi 8) .

Tika

 
Posty: 9694
Od: Pon sie 02, 2004 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw sty 27, 2005 15:08

Aga1 pisze:Czy teraz powstanie wątek o majtkach ???? :roll: :lol:

O męskich już był: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=19398 :D

Wojtek

 
Posty: 27351
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:08

Aga1 pisze:
Anja pisze:
Tika pisze:
Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

racja Wojtku, ale to bylo moje pierwsze skojarzenie :wink:

Tez dobre :lol: albo Majtkolog 8)

Czy teraz powstanie wątek o majtkach ???? :roll: :lol:

Po słynnym kibelku - komu majteczki do podpisu? komu? :ryk:
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:08

Tika pisze:
Wojtek pisze:
Tika pisze:
Wojtek pisze:
Anja pisze:Majtkofob :lol:

Raczej "majtkofag" :)
"Majtkofob" odczuwałby lęk przed majtkami :)


Majtkofil :D !

O, to jest najtrafniejsze określenie :)
Bo "majtkofag" pożerałby majtki :)


Ja tam nie wiem, co on z tymi majtkami robi 8) .

Lata po chałupie jak głoopi a jak chcę mu zabrać to warczy na mnie .... :roll:

Aga1

 
Posty: 3376
Od: Pon lip 05, 2004 20:18

Post » Czw sty 27, 2005 15:10

jasenka pisze:Trzeba TŻ-a przekonać, że się pojazd będzie lepiej prowadził... Sam kupi spojler :wink:! Ja go będę przekonywać w tym futerku kotka. Tylko jak tu kupić futerko, bez śladu na rachunku :? ?

może pożyczyć od koleżanki kasę, albo już wiem !!! od teściowej!!! :twisted:

Nezia

 
Posty: 5238
Od: Śro wrz 22, 2004 23:42
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw sty 27, 2005 15:16

Nezia pisze:
jasenka pisze:Trzeba TŻ-a przekonać, że się pojazd będzie lepiej prowadził... Sam kupi spojler :wink:! Ja go będę przekonywać w tym futerku kotka. Tylko jak tu kupić futerko, bez śladu na rachunku :? ?

może pożyczyć od koleżanki kasę, albo już wiem !!! od teściowej!!! :twisted:

Jak bym jej powiedziała, że to ma pomóc w rozmnażaniu, to by mi nawet 2 komplety kotków i trzeciego króliczka zafundowała :wink:! Tylko ona daleko jest...

Wiem! - uszyję sobie sama :D :D :D !!! Timona i Alfę wyczeszę, to nawet sporo futra będę miała na takie wdzianko :ryk:!!!
Aleksandra + dwóch synów, cztery (na razie ;) ) ogony kocie i jeden (wystarczy ;) ) psi.

jasenka

 
Posty: 1468
Od: Wto lip 20, 2004 9:15
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, magic99, magnificent tree, Marmotka, Silverblue i 555 gości