Usunięcie zębów - pytania!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 26, 2005 22:36

:D :D :D
Wiedziałem..... :dance:
Dobranoc dla Was wszystkich...
A tu możecie oglądać moje zdjęcia:
Portfolio fotneta
Portfolio kotneta
Obrazek
PRĘGOLO

Bonifacy

 
Posty: 1476
Od: Wto sty 28, 2003 16:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów a właściwie Służew and Dolinką

Post » Śro sty 26, 2005 22:37

I nawzajem dobrej nocy Wam wszystkim, dobranoc :)
TZ się zdeklarował, że spędzi tę noc na kanapie, z Gackiem oczywiście (bo tam będzie spokojniej). Nnnno nie wiem, czy powinnam być zadowolona, ale czego się nie robi dla spokoju kota... :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 27, 2005 1:52

Będzie dobrze :lol: Zanim tu dotarłam, to już wszystko ci powiedzieli :wink:
Od siebie dodam tylko, że moja bezzębna Burcyś rąbała chrupki bez problemów - najpierw jej namaczałam w wodzie, ale potem zobaczyłam, że suche jej lepiej pachną i smakują. Kupowałam... no już nie pamiętam marki, siakieś dla kotów wybrednych, bo to niejadek był - ale wybierałam też pod kątem tego, żeby były drobne i mało kanciaste. Łykała je w całości, pomamlawszy troszkę w pysiu. Gaculowi też pewnie pójdzie, tylko muszą mu się dziąsełka zagoić. Na razie sam ci powiedział, że rybka jest OK :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Panowie Kocurowie
"Poznasz siebie, poznając własnego kota." Konrad T. Lewandowski, "Widmowy kot"

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 27, 2005 8:26

Nie mam w domu dostepu do Forum i ominęła mnie cała wasza pogawędka. W tym co Majorka pisze nie ma nic niepokjącego i teraz pewnie Gacuś jak nowy. Mój Kuba nie wymiotowal po narkozie (miał ja 3 razy), a wszystkie moje kociczki tak. Z siusianiem było różnie, Kuba i Sonia od razu, Amica i Tigra chyba dopiero na drugi dzień.
Jakie dziś wieści?

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Czw sty 27, 2005 12:33

Wieści dobre :) Po drugiej porcji rybki, podanej równie szybko jak pierwsza (wygrałabym chyba konkurs na najszybszą kelnerkę), Gacuś zaległ na moim miejscu na łóżku, obok swojego przyjaciela. Wcisnęłam się jakoś, ale nawarczał na mnie (Gacuś) i poszłam spać na kanapę. W nocy Gacula wciął troszkę pasztetu Gourmeta, siknął, napił się wody, a dziś rano znowu spałaszował rybkę, pasztecik, a teraz rąbie suche. Tylko koty wciąż patrzą na niego jak na dziwoląga, nie wiem dlaczego. Jakby go nie poznawały.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 27, 2005 12:36

No to kamień z serca. :D
A reszta kotów czuje zapach leków, narkozy i lecznicy utrzymujący sie na futerku Gacka. Jak się wymyje, wysika parę razy, po paru dniach zapach zniknie i znowu będzie po staremu.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw sty 27, 2005 12:45

to prawda, jak przywiozłam z lecznicy Sonie po sterylizacji to Kuba, który jeszcze dzien wcześniej ssał mamusię (robil to przez 2 lata) siedzial metr od jej posłania fukał, syczał, prychał i zawodził ze strachu chyba. Tak było przez 3 dni a czwartego Sonia nie zważając na nic podeszła, polizała go i zapanowała zgoda. Tylko ssanie skonczyło się bezpowrotnie.
Usciski dla wszystkich.

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Czw sty 27, 2005 22:16

Wiedziałem, że tak będzie.. :D , nie zapomnij jednak o badaniach krwi....to trzeba zrobić......pzdr :D
A tu możecie oglądać moje zdjęcia:
Portfolio fotneta
Portfolio kotneta
Obrazek
PRĘGOLO

Bonifacy

 
Posty: 1476
Od: Wto sty 28, 2003 16:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów a właściwie Służew and Dolinką

Post » Czw sty 27, 2005 22:19

Rozmawiałam dzisiaj z wetką, która przeprowadzała zabieg i wspomniałam jej o tym. Powiedziała, że oczywiście można, ale stan Gacusiowych dziąseł nie wskazuje na choroby, przeciwnie, są bez nadżerek i wyglądają zdrowo. Pomyślę o tym.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 27, 2005 22:25

Majorka pisze:Rozmawiałam dzisiaj z wetką, która przeprowadzała zabieg i wspomniałam jej o tym. Powiedziała, że oczywiście można, ale stan Gacusiowych dziąseł nie wskazuje na choroby, przeciwnie, są bez nadżerek i wyglądają zdrowo. Pomyślę o tym.

A jeśli tak to zmienia postać rzeczy....przez tel usłyszałem inną info.
Jeśli zdrowy to nie ma co robić badań krwi. Tym bardziej się ciesze...pozdrawiam... :)
A tu możecie oglądać moje zdjęcia:
Portfolio fotneta
Portfolio kotneta
Obrazek
PRĘGOLO

Bonifacy

 
Posty: 1476
Od: Wto sty 28, 2003 16:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów a właściwie Służew and Dolinką

Post » Czw sty 27, 2005 22:26

trzy tygodnie do miesiaca po narkozie - koniecznie badania krwi pod katem nerek!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sty 27, 2005 22:30

zuza pisze:trzy tygodnie do miesiaca po narkozie - koniecznie badania krwi pod katem nerek!


Nie wydaje mi się, Skąd ta teoria? Jesteś wetem ? Mam kilkanaście kotów , miały wiele narkoz w różnych klinikach z różnych powodów i nie spotkałem się z taka zasadą aby po miesiącu konieczne były badania krwi. Stąd moja ciekawość. Bo jeśli jesteś wetem to chętnie przeczytam to co masz do powiedzenia.
A tu możecie oglądać moje zdjęcia:
Portfolio fotneta
Portfolio kotneta
Obrazek
PRĘGOLO

Bonifacy

 
Posty: 1476
Od: Wto sty 28, 2003 16:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów a właściwie Służew and Dolinką

Post » Czw sty 27, 2005 22:30

Myślę, że zrobię te badania, ale właśnie za jakiś czas. Problem z Gackiem polega na tym, że on potwornie boi się wynoszenia z domu. Jak się już uda go do klatki wsadzić, rzuca się, że o mało jej nie rozwali, drapie tak drzwiczki, że ułamał sobie raz pazur. On się chyba boi, że zostanie "wywieziony", bo u wetki nawet mruczał. No chyba, że też ze strachu. Jutro wieczorem idziemy na kontrolę, biedny Gacuś.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 27, 2005 22:32

Majorka pisze:Myślę, że zrobię te badania, ale właśnie za jakiś czas. Problem z Gackiem polega na tym, że on potwornie boi się wynoszenia z domu. Jak się już uda go do klatki wsadzić, rzuca się, że o mało jej nie rozwali, drapie tak drzwiczki, że ułamał sobie raz pazur. On się chyba boi, że zostanie "wywieziony", bo u wetki nawet mruczał. No chyba, że też ze strachu. Jutro wieczorem idziemy na kontrolę, biedny Gacuś.

Jeśli sie zdecydujesz służe pomocą, ale w przypadku kiedy jest oki, nie stresowałbym dodatkowo kota....zobaczymy co powie zuza...
A tu możecie oglądać moje zdjęcia:
Portfolio fotneta
Portfolio kotneta
Obrazek
PRĘGOLO

Bonifacy

 
Posty: 1476
Od: Wto sty 28, 2003 16:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów a właściwie Służew and Dolinką

Post » Czw sty 27, 2005 22:35

Majorko, dziś dopiero natknęłam się na Gacusiowy wątek... nieświadoma Twoich wczorajszych dramatycznych przeżyć. :oops: :)
Dobrze, że już po strachu. :ok:
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], KotSib, LimLim, skaz i 230 gości