kocur znaczy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 25, 2005 0:10 kocur znaczy

Nasz kocur Filipek ma dwa lata.Trzy miesiące temu trafiły do nas dwa koty:5-cio mies.Cinka i Smark.To dosyć zabiedzone rodzeństwo.Po długim okresie leczenia(koci katar)koty"zaistniały" razem.Filipek na początek nie akceptował ich ale potem "dogadały się".Teraz jednak nasilił się problem:Filipek zaznacza w domu swój teren.Nie sposób go tego oduczyć.Przedtem tego nie robił,więc ma to związek z nowymi lokatorami.Wszystkie koty mają wolność-wychodzą na zewnątrz kiedy chcą ale Filipek gdy tylko wróci natychmiast zaznacza.Tropię go gdy tylko przyjdzie ale on zawsze znajdzie moment a ja potem chodzę,węszę i usiłuję zlikwidować ten straszny zapach(ostatnio na tornistrze syna).To trwa już ponad miesiąc.Kotka będzie teraz sterylizowana.Może powinnam pójść dalej i zabrać się za Filipka?Czy to może pomóc?

dora1

 
Posty: 2
Od: Śro gru 15, 2004 23:58

Post » Wto sty 25, 2005 0:14 Re: kocur znaczy

dora1 pisze:Czy to może pomóc?


Moze - a im szybciej to zrobisz, tym szansa na to wieksza.
Trzymam kciuki :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto sty 25, 2005 0:17 Re: kocur znaczy

dora1 pisze:Czy to może pomóc?

Witaj Dora :D
Zdecydowanie tak! Imiennik 1,5-roczny Filip, gdy przybył do mnie niewykastrowany tak zaczął znaczyć, że za tydzień umówiłam się na zabieg i od tego czasu (juz trzy miesiące), jak reką odjął. :)
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sty 25, 2005 0:28

Zdecydowanie całe towarzystwo trzeba na zabiegu poumawaić. A kocurka w tempie natychmiastpwy. Pozbędziesz się znaczenia o kocura a u kotki problemu z rujkami koci ętami i wieloma chorobami.

tylko wiedz, że po kastracji u kocurka poziom hormonów jeszcze przez jakiś czas mu się utrzyma w organizmie. Niz zniknie z dnia na dzień. Ale po kilku-kilkunastu dniach powinien się wyciszać :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jasiulcowamama i 136 gości